شعر راه اندازی کار@صفحه اصلی راه حل برای کمک به شرکت ها افزایش بهره وری در زمان کار از خانه

شعر گفته است که شرکت می تواند در آغوش جدید باز بی مرز جهان از کار با کار@صفحه اصلی راه حل.

از زمان Covid-19 زده جهان را به ارمغان آورده است تغییر قابل توجهی در کار بسیاری از صنایع. این صنایع است که می تواند تغییر آن عملیات از راه دور باید تصمیم گرفتند برای کار از خانه برای کارکنان خود را برای اطمینان از کار خود را برای دیدار با نیازهای عملیاتی برای محدود کردن تاثیر Coronavirus. به عنوان کارگران منتقل شده به کار از محل خود گرفته است تلفات را در اتصال به اینترنت و همچنین توجه شرکت های اینترنتی این شانس را به درو مزایای.

شعر کسب و کار – کسب و کار به کسب و کار سرمایه گذاری Bharti Airtel راه اندازی کرده است کار@صفحه اصلی راه حل برای شرکت های که به دنبال افزایش بهره وری خود را. این شرکت ادعا می کند کار@صفحه اصلی راه حل های هند برای اولین بار شرکت های درجه راه حل طراحی شده برای فعال کردن کارکنان به کار موثر و ایمن از خانه های خود.

اخبار مرتبط

“این بی سابقه بار و کسب و کار در حال تطبیق با محیط در حال تحول با راه جدید برای کار. برای بخش بزرگی از کارکنان مشغول به کار از خانه های خود است برای تبدیل شدن به جدید طبیعی است. شعر کار@Home است و در عین حال یکی دیگر از نوآوری به ما اطمینان حاصل شود که مشتریان B2B قادر به توانمند سازی مردم خود را با بهترین در کلاس اتصال به کامپیوتر و ابزار دیجیتال به درایو تداوم کسب و کار” گفت: مدیر و مدیر عامل شرکت – شعر, کسب و کار, آجی Chitkara.

شعر گفته است که شرکت می تواند در آغوش جدید باز بی مرز جهان از کار با کار@صفحه اصلی راه حل های که آنها را با ارائه طیف وسیعی از گزینه های اتصال سیمی و بی سیم همهجانبه همکاری و ابزار و راه حل های امنیتی است که هم پایبند به هنجارهای قانونی در کشور است. علاوه بر این شعر به راه اندازی کار خانه@راه حل های ضروری و اضافه کردن-در بسته نرم افزاری است که اجازه می دهد کسب و کار برای سفارشی کردن طرح های خود را.

شعر گفته است که آن را نیز ارائه اولویت شبکه 4G به آن پلاتین شرکت دائمی مشتریان. این شرکت نیز ارائه می دهد برش لبه voice over Wi-Fi (VoWifi) فن آوری به ارائه برتر پوشش داخل ساختمان به مشتریان شرکت های بزرگ. شعر ادعا می کند که کسب و کار خود دست بزرگترین در B2B بخش در هند. آن را در خدمت بیش از 2500 شرکت های بزرگ همراه با 500,000 یا بیشتر MSMEs در کشور است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>