18-سال-دوست قدیمی Mashrafe او دستبند فروش Tk 4.2 m به حمایت ویروس-افراد مبتلا

رفتن زیر چکش در Facebook صفحه حراج 4 عمل جراحی دستبند به حال قیمت پایه Tk 500,000.

حراج آغاز شد و در صبح روز یکشنبه و بنگلادش لیزینگ و شرکت های مالی انجمن و یا BLFCA ظهور برندگان در ساعات اولیه روز شنبه.

انجمن گفت: این امر اضافه کردن Tk 200,000 بیشتر به قیمت.

درآمد حاصل از فروش در حال حاضر بخشی از Mashrafe را نریل بیان پایه و اساس خواهد بود صرف فقرا تحت تاثیر coronavirus بحران است.

اما BLFCA رئیس Mominul اسلام گفته است که آنها مایل به بازگشت دستبند به Mashrafe به عنوان یک هدیه است.

Mashrafe تا به حال این دستبند ساخته شده توسط عمو دوست 18 سال پیش.

“من به ندرت گرفته دستبند در 18 سال گذشته است. از آن نیاز به در نظر گرفته شود در طول عمل جراحی و یا Mri. من ممکن است آن را گرفته در برخی از مسابقات و یا در دوره از آن بازی است. اما هر زمان که من آن را هرگز احساس حق است. این احساس به عنوان اگر چیزی گم شد” Mashrafe گفت: bdnews24.com.

“این دستبند شاهد تمام بالا و پایین در زندگی حرفه ای من… من دعوا در زمین و خارج از آن است. من همیشه فکر می کردم این بود که من موفق باشید جذابیت,” او اضافه شده است.

سابق بنگلادش کاپیتان که پا به پایین در اوایل سال جاری پس از موفقیت پنج سال از روی لئامت دادن در راس محدود اور تیم ببر’ موفق ترین ODI کاسه و یک عضو جدید مجلس از نریل-2.

او شده است به شدت درگیر در ارائه کمک های خود را در حوزه از ابتدای COVID-19 بحران و ستایش در سراسر کشور خود را برای ابتکارات نوآورانه در ارائه کمک.

او کمک کرده است که به کریکت رفاه از جمله کمک مالی به کریکت صندوق. و او تامین می شود این همه عمدتا توسط خود.

ببر به طور فعال درگیر در ارائه پشتیبانی به ویروس-تحت تاثیر قرار مردم در طول بحران. این جمعه گذشته Mushfiqur رحیم حراج خفاش خود را که او در اختیار داشت برای بنگلادش آزمون برای اولین بار دو تن و سابق پاکستان allrounder شهید افریدی خرید آن را برای تقریبا Tk 1.7 میلیون.

قبلا Shakib هم قرار داده بود خود را بت او در جام جهانی 2019 در انگلستان — در حراج. فروخته شد به صورت Tk 2 میلیون. کاره احمد و تشکر سرکار همچنین قرار دادن یک توپ و خفاش در حراج به جمع آوری پول و کمک به فقیر در میان coronavirus بحران است.

Mushfiqur سپس زوج با Shakib Al Hasan بنیاد برای کمک به 350 خانواده های محروم از Bogura خود را در زادگاه, با مواد غذایی است.

ببر’ جدید ODI کاپیتان تمیم اقبال پیوست در کمک ابتکارات و کمک کرد تا 91 محروم ورزشکاران بودند که از نظر مالی ضربه با توجه به تعطیلی بیش از همه گیر شیوع.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de