استرالیا به عنوان به آرامی شل مستند Victoria جنگ COVID-19 خوشه

ملبورن, مارس 16

تلاش برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس در حالی که بقیه از استرالیا آغاز شده است, استراحت دو ماه از مستند, ویکتوریا دولت در روز شنبه گزارش 11 مورد جدید از جمله برخی مرتبط به خوشه شناخته شده در گوشت کارخانه و یک رستوران مک دونالد.

در سراسر کشور شمارش از موارد جدید بود و هنوز هم وارد می شود برای شنبه اما روز جمعه در جنوب شرقی کشور اختصاص 20 از 31 مورد جدید گزارش شده در سراسر کشور.

نیو ساوت ولز, پرجمعیت ترین ایالت شده است سخت ترین ضربه COVID-19 اما موارد جدید وجود دارد فروکش کرده تنها با سه گزارش روز شنبه.

برای اولین آخر هفته از اواسط ماه مارس, رستوران ها, کافه ها و بارها شده را دوباره باز در اکثر نقاط استرالیا از جمله, New South Wales, اما ویکتوریا حفظ بسیاری از آن مستند اقدامات است.

شمال شرق ایالت کوئینزلند که در آن فقط یک مورد گزارش شده در شنبه نیز کاسته محدودیت های آن بیش از آخر هفته اجازه می دهد رستوران ها, کافه ها و سالن های زیبایی به بازگشایی و گروه های 10 نفر به ملاقات برای مقاصد تفریحی در پارک ها و در زمین های بازی و یا برای کباب کردن.

استرالیا ثبت کرده است فقط بیش از 7000 COVID-19 موارد از جمله 98 مرگ و میر قابل توجهی در زیر سطح گزارش شده در شمال امریکا و اروپا اما مقامات بهداشت ادامه داد: به اصرار هوشیاری و تشویق مردم به ماندن در خانه.

ویکتوریا دولت وزیر بهداشت جنی Mikakos گفت که آن را “اجتناب ناپذیر” است که وجود خواهد داشت بیشتر شیوع کروناویروس.

“این مهم است که هر کس می داند این همه گیر نشده است” Mikakos گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. “این مهم است که مردم را به هر شکل ممکن حرام است.” دو تا از ویکتوریا موارد جدید متصل شد به یک خوشه در یک کارخانه که در آن 98 نفر آلوده شده اند تا کنون. یکی دیگر از مورد جدید در ارتباط بود به یک رستوران مک دونالد در ملبورن آوردن تعداد کل موارد که در خوشه به 11.

در اوایل این هفته, استرالیا گزارش رکورد زیان کار به عنوان یک نتیجه از این مستند و نخست وزیر اسکات موریسون هشدار داد که بدتر بود هنوز هم آمده است. ایسنا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>