استرالیا را تحسین پشتیبانی جهانی برای COVID-19 پروب بیانگر اعتماد به نفس از نتیجه مثبت در که با

COVID-19 probe, WHO virtual meeting, coronavirus pandemic, coronavirus outbreak, covid 19 cases in world, latest news on coronavirus outbreakویروس کشنده تاکنون 99 زندگی و آلوده 7,060 مردم در استرالیا.

استرالیا وزیر خارجه Marise Payne روز دوشنبه جنبش جهانی حمایت از یک تحقیق جامع به دست زدن به COVID-19 شیوع و ابراز اعتماد به نفس از یک نتیجه مثبت برای حرکت به صورت مستقل پروب در این که جلسه مجازی.

چین تحت افزایش جهانی فشار بیش از عدم شفافیت در دست زدن به آن از coronavirus بیماری همه گیر. از آنجایی که این ویروس به نور آمد در ووهان در ماه دسامبر سال گذشته حدس و گمان بوده است زیاد در مورد اینکه آیا ویروسی فشار نشات گرفته از ووهان موسسه ویروس شناسی یا از آن نزدیکی Huanan غذاهای دریایی بازار است.
پکن شده است به شدت مخالف این اتهامات ادعا آن را به “انگیزه سیاسی” در هر سال یک انتخابات در ایالات متحده است.

اخبار مرتبط

سازمان جهانی بهداشت (WHO) است که همه را به انجام آن برای اولین بار تا کنون مجازی مجمع در ژنو در روز دوشنبه ، در این نشست انتظار می رود که به تمرکز به طور کامل در coronavirus که ادعا کرده بیش از 315,280 زندگی در سطح جهان و آلوده بیش از 4,716,960 مردم است.

همچنین به عنوان خوانده شده| بررسی Coronavirus آخرین به روز رسانی در اینجا:

اتحادیه اروپا پیش نویس قطعنامه ای — شرکت-اسپانسر شده از طرف چندین کشور از جمله استرالیا و انگلستان و روسیه و کانادا خواستار است که به آغاز یک “بی طرف و مستقل و ارزیابی جامع” ریشه های کروناویروس همه گیر و جهانی پاسخ به آن است.

حرکت است که می رود به تصویب در یک رای گیری که در مجمع در ژنو است. “ما بسیار تشویق رشد سطح حمایت جامع مجمع بهداشت جهانی حرکت است. ما مشتاقانه منتظر دیدن امیدوارم نتیجه مثبت اواخر این هفته” وزیر امور خارجه Payne گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

“آنچه در آن نشان می دهد یک دیدگاه گسترده ای است که با توجه به تجربه COVID-19 — بیش از 300 ، 000 مرگ و میر میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان از دست دادن شغل خود را از جمله در استرالیا…تاثیر در اقتصاد از یک گوشه ای از جهان دیگر…قوی وجود دارد که آن را مناسب برای شرکت در یک بررسی از آنچه اتفاق افتاده است در این بیماری همه گیر تاثیر آن تا به حال به اطمینان حاصل شود که این اتفاق نمی افتد دوباره,” او گفت:.

پین گفت: استرالیا به طور خاص به دنبال بی طرفانه و جامع و مستقل بررسی در COVID-19. ویروس کشنده تاکنون 99 زندگی و آلوده 7,060 مردم در استرالیا.

“پیش نویس قطعنامه تقریبا 50 بند و آن است که بسیار جامع و قطعه کار…این مجموعه طیف وسیعی از مراحل که باید در رابطه با COVID-19,” Payne گفت.

پکن را متهم کانبرا از تکرار طوطی وار آمریکا در فراخوان خود را برای پرس و جو برای تعیین ریشه های COVID-19 و هشدار داد که به دنبال این تحقیقات می تواند جرقه یک مصرف کننده تحریم از دانش آموزان و بازدید گردشگران استرالیا و همچنین خرید و فروش عمده صادرات از جمله گوشت و شراب.

کم اهمیت جلوه دادن رشد تجارت تنش میان استرالیا و چین, Payne, گفت که دولت را در مقابله با مسائل و شایستگی. تجارت تنش بین دو کشور تشدید بیشتر پس از چین ممنوع گوشت گاو از استرالیا کشتارگاهها در هفته گذشته و تهدید به تحمیل 80 درصد واردات تعرفه در استرالیا جو.

با توجه به گزارش های رسانه ها تلاش های استرالیا تجارت وزیر سیمون بیرمنگام به بحث افزایش تعرفه جو با همتای چینی نادیده گرفته شده است.

“ما ساخته شده است یک درخواست برای من قادر به بحث با همتای چینی. که درخواست شده است ملاقات با یک تماس در حال جایگزین در این مرحله” the Australian Broadcasting Corporation به نقل از وزیر تجارت عنوان کرد و گفت در روز یکشنبه.

بیرمنگام در روز دوشنبه گفت: جهانی درخواست شد به نفع چین و همچنین سایر نقاط جهان. “ببینید تا چه حد از پشتیبانی جهانی برای تحقیقات مستقل به COVID-19…صدها نفر از هزاران نفر از مردم جان خود را از دست و جان میلیونها نفر از مردم شغل خود را از دست میلیاردها زندگی مختل شده است. حداقل ما می توانیم به عنوان یک جهان است که با هم کار می کنند تا مطمئن شوید که ما درس از آن کنید و سعی کنید برای جلوگیری از تکرار دوباره آن در آینده گفت:” یک کانال تلویزیون.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>