بنگلادش افزایش خطر سیگنال به عنوان طوفان Amphan تشدید

طوفان که تبدیل به یک ‘بسیار شدید’ طوفان آن را به عنوان حرکت شمال بیش از غرب خلیج بنگال بود محور مورد 1,075 کیلومتری جنوب-جنوب غربی Chattogram پورت در 3 بعد از ظهر روز شنبه با توجه به ملاقات ،

آن است که به احتمال زیاد به حرکت در جهت شمالی و سپس کج شمالی-northeastwards قبل از برش راه خود را از طریق بنگلادش ساحل بین خولنا و Chattogram بین شنبه شب و چهار شنبه شب گفت: هواشناس ارشد MD Bazlur رشید.

حداکثر پایدار سرعت در عرض 85 متر از طوفان مرکز حدود 210 kph افزایش به 220 kph در gusts یا squalls. دریا باقی خواهد ماند بسیار بالا در نزدیکی طوفان مرکز.

کم دروغ مناطق این کشور در مناطق ساحلی ممکن است تجربه سیل از جزر و مد امواج 4 تا 5 فوت بالاتر از نرمال و بارش باران های سنگین با بادها بسته بندی با سرعت 160 کیلومتر در طول طوفان Amphan این ملاقات در دفتر هشدار داد.

تمام قایق های ماهیگیری و trawlers بر شمال خلیج و دریای عمیق توصیه شده است به پناهگاه بلافاصله و باقی می ماند وجود دارد تا اطلاع ثانوی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>