مراقب باشید ببو و سیاستمدار

stimulus package, GDP,MSME,nirmala sitharaman, UDAY package, RBI, NTPC, BSNL 4G, airtel, NITI Aayogتومان 90,000 کرور FM وعده داده است ورشکسته و سرکش—دولت تابلو های برق (SEBs) واقعی بود ناامیدی پس از آن پیشنهاد کسب و کار به عنوان معمول در حال حاضر بیش از برنده اصلاحات.

بیشتر آنها با برخی از توجیه panned دولت Rs 21-لاخ-کرور بسته محرک با توجه به این که واقعی بودجه سبقت گرفتن است که احتمالا یک دهم مقدار; بقیه نقدینگی ایجاد شده توسط RBI وام است که بانک ها و دولت های دیگر متعلق به موسسات مالی قرار دهد ، بیشتر از همه انتظار داشتند که دولت به دست dollops از نقدی که انجام شده است در کشورهایی مانند ما.

با توجه به نحوه بزرگ swathes از کسب و کار را تعطیل کرده اند—به خصوص در گردشگری مهمان نوازی و غیره—ناامیدی قابل درک است اما نگه داشتن در ذهن است که چندین دهه از ولخرجی باید به معنای دولت بسیار کمی اتاق را برای مانور. ترکیب مرکزی و دولت کسری مالی است که در حال حاضر بالا و خواهد شد توسط یکی دیگر از 3-4 ٪ از تولید ناخالص داخلی با توجه به اقتصاد پیمانکاری در این سال به عنوان مالیات سقوط و اتلاف سرمایه از برنامه می رود برای یک بازی شیر یا خط; آن می تواند قرارداد در FY22 به عنوان به خوبی. ترکیب مرکزی و بدهی دولت است که در حال حاضر 70 درصد از تولید ناخالص داخلی است و می تواند تا فقط از 80 درصد در این سال با استقراض دولت در 6%+ در حالی که حتی اسمی تولید ناخالص داخلی است به احتمال زیاد قرارداد 5-6%; اگر آن را نمی کند در احیای FY22 یک جمع و جور است که در نزدیکی خاصی. این البته چیزی است که بسیاری می گویند اتفاق می افتد حتی در حال حاضر از آنجا که محرک موثر نبوده است به اندازه کافی بزرگ; به عادلانه باشد آن را دشوار است برای رد این استدلال آشکار یا نه. وجود دارد هیچ راه حل های آسان یک راه یا دیگری.

اخبار مرتبط

گسترده تر نقطه است که 5 روز ورزش ماراتن اگر آن را توسط وزیر دارایی Nirmala Sitharaman نیست بهترین راه برای قضاوت در مورد اینکه آیا دولت محرک یا اصلاحات—به اندازه کافی هستند. Rs 3 لاخ کرور وام های بانکی به MSMEs که دولت تضمین شده است دیده می شود به عنوان بسیاری بتن محرک ارائه شده است. اما به عنوان برخی استدلال کرده اند که وام بعید است به عنوان بزرگ به عنوان اعتقاد بر این است. حتی اگر وجود دارد در 12 ماه مهلت قانونی برای وام محتاطانه بانکداران خواهد شد نیاز به شروع به تأمین برای وام پس بخش بزرگی از این بد خواهد شد. منطقی بانک ها نباید برای انجام هر گونه تأمین از آنجا که دولت وعده داده شده به پرداخت تا اگر وام های بد.

اما آن را به یک واقعی خوش احساس می کند که دولت پرداخت خواهد شد Rs 2 لاخ کرور به بانک ها—با فرض این که خیلی بد خواهد شد—در یک شات در پایان 12 ماه. با توجه به دولت در تاریخ recapitalising بانک ها, بانک ها خواهد شد به طور طبیعی تمایلی به قرض دادن; پس اگر نخست وزیر مودی می خواهد وام را از طریق رفتن او نیاز به فشار بانک ها برای انجام این کار. مهم تر او نیاز به بودجه برای یکی دیگر از Rs 3-4 لاخ کرور از بانک recapitalisation اوایل سال آینده پس از تاثیر سقوط اقتصادی در بانک ترازنامه در حال رفتن به ،

تومان 90,000 کرور FM وعده داده است ورشکسته و سرکش—دولت تابلو های برق (SEBs) واقعی بود ناامیدی پس از آن پیشنهاد کسب و کار به عنوان معمول در حال حاضر بیش از برنده اصلاحات. درست است قدرت وزیر گفت: REC و PFC می تواند برداشت خود را وام اگر SEBs برش نیست و ضرر و زیان خود را, اما اگر آنها ورشکسته و در حال حاضر او چگونه فکر می کنم آنها خواهد پرداخت ؟ FM مرتبط است بخشی از این افزایش در وام گرفتن محدودیت برای کشورهای خود را به برق اصلاحات مانند افزایش تعرفه های برش صبا ضرر و زیان و غیره—اما چقدر دولت را افزايش وام-محدودیت و یا PFC-REC به خاطر وام های خود را باقی مانده است دیده می شود. پس از همه, این همان دولتی است که به SEBs این UDAY بسته است که به همراه داشت کم کم راه اصلاحات است.

باید منصفانه UPA را شرکت بوروکرات-اقتصاددانان را بسیار مشابه به همین دلیل است که بخش برق در ظروف سرباز یا مسافر آن امروز است; همان درست است از بخش بانکی است که مسائل زیادی بیشتر. در حالت ایده آل اگر مودی است که جدی در مورد اصلاح بخش او باید اجازه RBI کسر پول SEBs مدیون ژنراتور برق—بیش از Rs 1 لاخ کرور در حال حاضر—از دولت’ حساب با RBI که در آن دولت مرکزی سپرده متحده’ به اشتراک گذاری از مالیات است. UPA حال ایجاد یک چارچوب برای این اما تنها برای حق عضویت از PSUs مانند NTPC; شگفت آور, هر چند با وجود داشتن توانایی به درخواست RBI به پرداخت غرامت PSUs مانند NTPC اجازه داده اند SEB غرامت به ساخت.

که البته نیز یک دلیل عمده که چرا نخست وزیر مودی نیاز به آزاد کردن PSUs; آن است که غیر ممکن است به این باور واقعا رایگان NTPC اجازه داده اند غرامت به شمع تا زمانی که آن را به حال یک جایگزین مناسب در دسترس است. این ما به ارمغان می آورد به پیچیده PSU طرح که وزیر امور مالی صحبت کرد; در حالی که برخی از وضوح در دسترس خواهد بود زمانی که سیاست اعلام شده است وجود دارد راه حل بسیار ساده تر است که مودی نیاز برای پیاده سازی و بیشتر از آن در حال حاضر از آن روشن است که هیچ راهی وجود دارد او قادر خواهد بود به privatise PSUs برای مدتی.

مودی نیاز به مجلس برای اصلاح ماده 12 قانون اساسی برای حذف PSUs از ambit از آنچه که به نام ‘ابزاری از دولت’; این بند که می گوید PSUs را به مناقصه همه چیز توسط دولت قوانین در تهیه و رزرو ، اگر PSUs هستند به رقابت با بخش خصوصی این بند به سادگی به عنوان آن این است که در درجه اول hobbles PSUs حتی زمانی که وجود دارد هیچ سیاسی رهنمود به آنها را در شرایط از آنچه که آنها باید انجام دهید. آن است که با توجه به این بند که BSNL 4G مناقصه شده است به تعویق افتاد توسط دولت است. هنگامی که آخرین بار یک RJio یا Bharti Airtel مناقصه در انتظار قرار داده شد چون فروشنده شکایت کرده—به عنوان یکی هم در مورد BSNL—که آن را علیه تبعیض? درست مانند تاخیر که در دهه 1990 منجر به BSNL از دست دادن لبه آن است و آن این است که اطمینان حاصل شود فقط پاک 70,000 تومان کرور روپیه احیای طرح BSNL-MTNL می آید به صفر.

شده است وجود دارد بسیاری از بحث به تازگی توسط نخست وزیر و همکارانش از هند wooing شرکت های که می خواهید به حرکت در خارج از چین است. در حالی که برخی از موفقیت به نظر می رسد زمانی رفتن با برنامه های از تولید کنندگان تلفن همراه مانند اپل به خاطر داشته باشید که اولین چیزی که می تواند سرمایه گذاران را به نگاه در چه زمان سرمایه گذاران در حال انجام است. اما به عنوان این ستون بارها اشاره از وودافون به سنگ قبر به T Rowe Price مونسانتو به آمازون به خارج شده و بنابراین بسیاری از سیاست های دولت بوده است و بسیار غیر دوستانه و حتی خصمانه; اگر این ثابت است آن را دشوار است برای دیدن چگونه هند می تواند هر چیزی از پس بیماری همه گیر جهانی است. در حالی که کارمندان معمولا مقصر scuttling بسیاری از چیزهای بسیاری واقعا بستگی دارد در چه طبقه سیاسی می خواهد.

چرا دیگری بود PV Narasimha Rao دولت قادر به ایجاد تغییرات گسترده در سال 1991? یا چگونه یک Vajpayee ائتلاف-دولت مدیریت پیاده سازی گسترده مخابرات بسته—Vajpayee پدر هند مخابراتی انقلاب نه UPA که بیرون آمد با ناقص مدل در سال 1994—زمانی که از لحاظ سیاسی قدرتمند مودی دولت شده است دست و پا زدن بیش از این برای شش سال ؟

آن است که در اوایل روز و در عین حال اما به عنوان مثال به نظر می رسد مودی دولت بعید است که به بریده بریده گزاف مخابرات levies که مسئول کشتن این بخش است. در حالی که قبلا بحث این بود که این صدمه دیده خواهد شد درآمدهای دولت—حتی با بالاتر عوارض مطلق مقدار دولت می شود شده است در حال سقوط در هر سال—آخرین بحث این است که صنایع دیگر مانند حمل و نقل هوایی و گردشگری خواهد شد و سپس می خواهید بسته های مشابه!

مشکل با در نظر گرفتن اقدامات اصلاحی در بسیاری از مناطق برای مدت طولانی است که زمانی که چیزی است که انجام می شود آن است که دیده می شود به عنوان یک نفع; ‘چقدر بیشتر می کند صنعت می خواهید ما را به آن را?’, معمولی پاسخ. مشاهده آن به این ترتیب اجازه می دهد تا دولت را که در آن صنعت به ‘کمک’ به جای فروتنی اعتراف به این که تمام است که در حال انجام است و برای اصلاح یک اشتباه تاریخی; این البته چیزی است که اجازه وزیر دارایی Nirmala Sitharaman برای عبور از یک تصمیم به حذف دولت/PSU غرامت به صنعت برآورد شده در Rs 5 لاخ کرور توسط NITI Aayog سال گذشته—به عنوان بخشی از پست Covid محرک!

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de