بیهار ادعا می کند که صرف 5,000 تومان کرور روپیه برای مبارزه با Covid-19

A large part of the cost is currently being borne by the CM relief fund and the state’s disaster relief fund, but Modi said Bihar may need to dip into regular funds depending on the severity of the situation in coming days.بخش بزرگی از این هزینه در حال حاضر در حال منتقله توسط CM صندوق امداد و دولت را امداد رسانی صندوق اما مودی گفت: Bihar ممکن است نیاز به شیب به طور منظم بودجه بسته به شدت از این وضعیت در روزهای آینده.

با پایان کار, بازگشت به خانه, Bihar برآورد کرده است که اقدامات امداد تا کنون در پی Covid-19 ایستاده در حداقل 5,000 تومان کرور روپیه که شامل مستقیم, نقدی, نقل و انتقالات هزینه حمل و نقل و هزینه های درگیر در نگه داشتن عودت در انزوا بخش معاون وزیر Sushil Kumar Modi گفت.

بخش بزرگی از این هزینه در حال حاضر در حال منتقله توسط CM صندوق امداد و دولت را امداد رسانی صندوق اما مودی گفت: Bihar ممکن است نیاز به شیب به طور منظم بودجه بسته به شدت از این وضعیت در روزهای آینده.

اخبار مرتبط

دولت منتقل تومان 1000 به هر یک از 1.6 کرور جیره دارندگان کارت و همان مقدار به حدود 20 lakh مهاجران در حال حاضر ساکن در کشورهای دیگر. دولت شده است با استفاده از یک نرم افزار تلفن همراه توسعه یافته برای شناسایی واقعی کارگر مهاجر که در کشورهای دیگر.

بهداشت و درمان-هزینه های مربوط به خودشان نیست بسیار بالا به عنوان موجود بیمارستان’ زیرساخت که شامل پزشکان و امدادگران و دیگر متخصصان مراقبت های بهداشتی در حال حاضر نگهداری می شود توسط دولت خزانه داری. به طور مشابه, هزینه PPE کیت و مادون قرمز دماسنج نیست قابل ملاحظه ای بالا در حالی که ما ذخیره شده اند از نیاز بیشتر گران قیمت هواکش در تعداد زیادی از” مودی گفت.

هزینه احداث جداسازی بخش با توالت و ارائه برق به اجرای آن قابل توجه است. علاوه بر این نیروی کار مهاجر در انزوا بخش را باید تغذیه برای حداقل 14 روز.

در طول اقامت خود را در انزوا بخش ساکن هستند که با ارائه یک کیت عمومی — مجموعه ای از 21 مورد از جمله لباس و ظروف و شانه و دندان کیت در میان دیگران — در مورد هزینه حدود 1,000 تومان در هر سر. آنها مجاز به این موارد در هنگام خروج از این مراکز” مودی گفت. او اضافه کرد که تا کنون حدود 2 لاخ مردم پذیرفته شده اند جداسازی بخش و تعداد برآورد شده است به لمس تا 5 لاخ در چند هفته آینده.

مودی گفت: دولت-اجرای بیهار بنیاد در کشورهای مختلف ارائه شده است غذا به حدود یک لاخ مهاجر کار روزانه در حالی که یکی دیگر از 20,000 مواد غذایی بسته بودن توزیع شده است. علاوه بر این دولت تحمل هزینه حمل و نقل از کسانی که از ورود از طریق قطار در حالی که نزدیک به 700 اتوبوس شده است فشرده به خدمت به مردم کشتی برای بلوک مربوطه ستاد. دولت نیز به ارمغان آورد صدها نفر از دانش آموزان مشغول به تحصیل در Kota, Rajasthan, و در حال اجرا است دو قطار خاص در درون دولت است.


کسانی که در حال ورود از طریق قطار در حال دست حداقل 500 تومان بلافاصله. بنابراین هزینه شامل پول نقد به علاوه بلیط کرایه” مودی گفت.

بیشتر پرداخت از قدیمی سن بازنشستگی شده اند جلوی لود شده برای ماه مارس-آوریل دوره است. این است که معمولا به انتقال گیرنده در پایان سه ماهه مودی گفت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>