چین یازدهم می گوید که پشتیبانی از پروب که COVID-19 کنترل

یازدهم نظرات ساخته شده در طول یک ویدیو سخنرانی به مجمع بهداشت جهانی می آیند به عنوان یک قطعنامه تحت فشار قرار دادند توسط اتحادیه اروپا و استرالیا خواستار بررسی منشاء و گسترش رمان coronavirus جمع آوری حمایت بین المللی. این بیماری همه گیر است و کشته شدن بیش از 310,000 مردم در سطح جهان است.

چین قبلا مخالف خواستار چنین تحقیقات از واشنگتن و کانبرا اما Xi حاکی روز دوشنبه که پکن خواهد بود متمایل به بی طرفانه نقد و بررسی.

“چین از یک ارزیابی جامع از واکنش جهانی به این بیماری پس از بیماری همه گیر جهانی است که تحت کنترل در مجموع تجارب و درمان کمبود” یازدهم گفت: مجمع.

“این کار نیاز علمی و نگرش حرفه ای و نیاز به رهبری است که اصول بی طرفی و انصاف نیاز به حفظ شود.”

یازدهم تصریح کرد پکن را در دفاع از اقدامات خود را هنگامی که COVID-19 شیوع پدید آمده در کشور گفت که چین باز بود و شفاف و تا به حال عمل کرده و به سرعت به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد این بیماری است.

او همچنین متعهد 2 میلیارد دلار حمایت مالی در طول دو سال آینده برای کمک به مقابله با COVID-19 به خصوص برای کمک به کشورهای در حال توسعه. چین نیز خود را توسعه COVID-19 واکسن یک مکان خوب برای کمک به تلاش ها برای جلوگیری از این بیماری همه گیر است.

پکن را با سازمان ملل برای راه اندازی یک جهانی بشردوستانه پاسخ انبار و توپی در چین و کمک به ایجاد به اصطلاح دالان سبز به حرکت کالاهای اساسی به سرعت در سراسر جهان Xi گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>