Coronavirus مستند تاثیر: WeWork هند به اخراج حدود 100 نفر از کارکنان

WeWork هند را افتخار این دوره توجه و همچنین پیشنهاد قطع بسته به کارکنان آن است. (رویترز)

شرکت کار عمده WeWork هند متعلق به دارایی غیر منقول شرکت سفارت را اخراج حدود 20 درصد از مجموع 500 کارمند با اثر از ماه ژوئن به کاهش هزینه های عملیاتی پس از آن کسب و کار آمار شیوع کروناویروس منابع گفت. Karan Virwani مدیر عامل شرکت WeWork هند آگاهانه این تصمیم را از طریق ارتباطات داخلی به کارکنان شرکت. حدود 100 کارگران خواهد بود تحت تاثیر این تصمیم ابراز نگرانی کرد. با توجه به منابع WeWork هند را افتخار این دوره توجه و همچنین پیشنهاد قطع بسته به کارکنان آن است. این شرکت ادامه خواهد داد بیمه درمانی تا پایان سال جاری و همچنین ارائه آن coworking مراکز هزینه رایگان به مدت دو ماه در طول عمر خود.

“ما بهینه سازی شده و برنامه ریزی شده تیم ما قدرت بر اساس هسته اصلی کسب و کار به عنوان ما همچنان به اجرای ما در دراز مدت استراتژی کسب و کار در هند و با هدف سود در اوایل سال 2021. ما وفراهم توابع خاص و تیم ها را به ما منعکس اولویت های کسب و کار و یک عضو محور رویکرد است. “در حالی که تصمیم گیری است که تاثیر مردم ما برخی از سخت به ما معتقدیم که در این مرحله مورد نیاز است برای ساخت موثر و پایدار ساختار است که پشتیبانی از این شرکت و اعضای ما در دراز مدت” Virwani در بیانیه ای گفت.

اخبار مرتبط

در این نامه Virwani گفت: در چند ماه گذشته شده اند دشوار است برای شرکت. “اولویت اول این است که برای به دست آوردن حداکثر ارزش از ساختمان های ما و آدرس فوری نیاز به کاهش هزینه های ما در حال اجرا کسب و کار ما به عنوان موثر به عنوان امکان پذیر است – به طوری رانندگی بیشتر سودآوری از ما مکان فعلی او گفت:” در ایمیل.

WeWork هند نیز محدود کردن برنامه های توسعه آن و باز تنها کسانی که coworking مراکز که در آن در حال حاضر به امضا توافق نامه اجاره. “بنابراین ما نیاز به تغییرات اساسی به شرکت های ساده نیروی کار ما در اطراف بیشتر متمرکز بر استراتژی کسب و کار. این کار در حال حاضر انجام شده توسط تیم ما خواهد بود و کارآمد. “ما خواهد بود بازسازی برای ایجاد لاغر تر و کارآمد سازمان است که بهتر قادر به خدمت اعضای ما. این تصمیم منجر به کاهش حدود 20 درصد از نیروی کار ما در سراسر توابع و نقش” Virwani گفت: در این نامه است.

WeWork هند بیش از 57,000 میز در 34 مکان در سراسر NCR بمبئی بنگلور پونا و حیدرآباد. صندلی های در دسترس هستند در محدوده تومان 5,000-40,000 هر میز در هر ماه. بنگلور مبتنی بر سفارت, گروه, پخش عمده در تجاری املاک و مستغلات است که راه اندازی هند برای اولین بار REIT حال همکاری با ما بر اساس WeWork در سال 2016 برای ورود به شرکت کسب و کار است.

این coworking بخش که رشد در یک سرعت سریع در هند در چند سال گذشته شده است به شدت نهفته به دلیل مستند برای کنترل بیماری کروناویروس. Coworking بازیکنان به فضای اداری در اجاره نامه از توسعه دهندگان املاک و مستغلات و دیگر صاحبخانه و سپس subleases که به شرکت ها و مترجمان آزاد و راه اندازی است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>