Covid-19 اثر: E-commerce شرکت به نوبه خود به kiranas برای توزیع

The ongoing crisis and economic uncertainty following the Covid-19 pandemic has led to e-commerce companies looking for unique hyperlocal distribution tie-ups.ادامه بحران اقتصادی و عدم پیروی از Covid-19 همه گیر است منجر به تجارت الکترونیکی شرکت به دنبال منحصر به فرد hyperlocal توزیع کراوات یو پی اس.

ادامه بحران اقتصادی و عدم پیروی از Covid-19 همه گیر است منجر به تجارت الکترونیکی شرکت به دنبال منحصر به فرد hyperlocal توزیع کراوات یو پی اس. زنجیره تامین اختلالات ناشی از مستند و ممنوعیت در نظر تحویل در سراسر مناطق مختلف منجر به e-commerce رشته بستن با محلی kiranas یا محله mom-and-pop, فروشگاه ها.

به تازگی راه اندازی فروشگاه آنلاین JioMart با تکیه صنایع که رفت زندگی در واتساپ در انتخاب محل در بمبئی ادعا می کند که گره خورده است با میلیون ها نفر از kirana فروشگاه. Paytm بازار, در ضمن, اعلام کرد همکاری خود را با 10000 محله فروشگاه های به مقیاس آن مواد غذایی خدمات تحویل در سراسر کشور.

اخبار مرتبط

“ما شده اند سرمایه گذاری در پوسته پوسته شدن ما hyperlocal عملیات بیش از چند هفته گذشته و در حال حاضر ارائه تحویل مواد غذایی و ملزومات در بیش از 20 شهرستانها با نظر دارد برای گسترش بیشتر می گوید:” Srinivas Mothey معاون ارشد رئیس جمهور Paytm بازار. این شرکت قصد دارد به ارائه پشتیبانی فنی و خدمات مانند مدیریت موجودی, پرداخت محلی و تدارکات و غیره به این فروشگاه ها.

آمازون هند که برای برخی از زمان در حال حاضر شده است در حال اجرا یک خلبان با بیش از 5000 گوشه فروشگاه بر روی پلت فرم آن هم برنامه ای برای گسترش بیشتر آن ‘مغازه های محلی در آمازون’ ابتکار و سرمایه گذاری 10 تومان کرور روپیه در آن است.

علاوه بر این Flipkart نیز تا به حال کراوات یو پی اس در محل با kiranas از سپتامبر گذشته. با این حال این شرکت است که عمدتا بهره برداری از آنها برای آخرین مایل تحویل بر خلاف شرکت های دیگر که می خواهید برای استقرار آنها را برای فروش محصولات ضروری بیش از حد محلی.

“امروز ما 37,000 kirana همکاران که 12,000 عمل به عنوان مجاز BuyZones (کمک خرید مناطق جدید برای مشتریان) و نزدیک به 25000 نفر از این همکاران در آخرین مایل تحویل فعالیت در سراسر کشور می گوید:” یک Flipkart سخنگو.

کارشناسان می گویند این حرکت به شیر kiranas توسط این شرکت است برای دریافت نگه دارید بهتر است در بازار FMCG در کشور در ابتدا. با توجه به تحقیقات بازار آژانس نیلسن وجود 120 لاخ kirana فروشگاه ها در کشور و با این حساب برای حدود 90 درصد از FMCG داخلی و خرده فروشی. از سوی دیگر تنها 2 درصد از کلی تکنولوژی اطلاعات فروش مسکن در کشور از طریق تجارت الکترونیکی در حال حاضر به عنوان در هر Nielsen.

در چنین سناریو kiranas می تواند نقش حیاتی در استراتژی های این شرکت ها را برای شیر در بازار و به دست آوردن بینش بیشتر به مشتری رفتار. Kiranas می تواند در نوبه خود نیز بهره مند شوند با گرفتن بینش در موارد حرکت سریع در نتیجه مدیریت موجودی و سرمایه در راه بهتر است.

ارسال بحران کارشناسان می گویند این مشارکت می تواند اهرمی توسط e-tailers به گسترش به دیگر دسته بندی ها, بیش از حد.
“در حالی که محصولات ضروری هستند دستور داد اغلب توسط مشتریان در حال حاضر به طور متوسط مقدار سفارش (AOV) کوچکتر است و حاشیه ها به خوبی تعریف شده محدود گسترش است. از این رو این شرکت ها در نهایت می خواهید به گسترش به سایر دسته های بدون ساختار محصولات و غیر مارک محصولات که بالاتر حاشیه” می گوید: Ankur Pahwa شریک و رهبر ملی – e-commerce و مصرف کننده اینترنت ای هند است.

بزرگترین چالش برای این شرکت ها است که به شکل سمت راست مدل به تعامل با kiranas. در حال حاضر اکثر بازیکنان به تصویب رسید بیش از حد محلی که تا به حال ثابت نشده مقرون به صرفه برای e-مواد غذایی شرکت هایی مانند Grofers و BigBasket زودتر که بعد از نقل مکان به یک موجودی-led مدل.

E-commerce شرکت ها همچنین می تواند به سختی قانع کننده به طور کلی صاحبان فروشگاه برای تطبیق با رویکرد جدید.

“یک kirana در حال حاضر اقدام به خرید از 30-40 FMCG توزیع کنندگان که جدا از ارائه سهام در هر هفته و همچنین کمک به آنها را با تجارت ، نه تنها این e-commerce شرکت باید به جای این توزیع کنندگان بلکه ارائه تمام خدمات ارائه شده توسط آنها را به فروشگاه می گوید:” Rajat Wahi, شریک, شرکت Deloitte هند است.

بعلاوه e-دم رشته ممکن است به طور مداوم ارائه سودآور ارائه شده به kiranas به آنها را چوب از جمله تخفیف تامین مالی اعتبارات سرمایه در گردش بهره وری و تجزیه و تحلیل داده ،

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>