تقاضا برای ارزان Covid واکسن غالب بر ما پیشنهاد به هدف که DG

Sandeep Dikshit
تریبون سرویس خبری
New Delhi, مارس 18

آمریکا دستور کار پیچ چین در سطح بالایی سازمان بهداشت جهانی (WHO) موفق به دریافت کشش با اتحادیه اروپا و کشورهای در حال توسعه به جای آن به دنبال توزیع رایگان از Covid واکسن اگر آنها توسعه یافته است.

ما نیز قادر به متقاعد کردن رهبران هیئت از کشورهای دیگر صحبت کرد که در روز دوشنبه به concertedly را فشار دهید برای یک کاوشگر در برابر چه کسی است. اکثر سخنرانان در واقع همگانی ارزان و در دسترس بودن واکسن و ادامه داد: دست نگه داشتن با کسی.

این پیشنهاد توسط 40 کشور تکمیل شده توسط هماهنگ کمپین رسانه ای شامل تایوان به عنوان یک ناظر در این که مجمع عمومی در بر داشت علاقه کمی در میان نمایندگان بیش از 100 کشور زمانی که آنها صدا را یک شب قبل از آغاز دو روز ملاقات.

به محض این که خبر شکست که دیدار قرار داده بود تایوان موضوع در backburner آمریکا بلافاصله محکوم تصمیم گیری و متهم که DG Tedros Adhanom Ghebreyesus از توطئه برای حذف تایوان. آن را نیز متهم چین بودن “کینه توز”.

ایالات متحده آغاز شده بود در حال تغییر تمرکز خود را از حمله از این که DG Tedros پس از متوجه است که آن را تا به حال منجر به عقب راندن از کشورهای آفریقایی در حمایت از اتیوپی. در واقع در مارس 13, ژنو مبتنی بر سفرای آفریقایی را محکوم کرد کمپین “از سیاسی خاص چهارم” برای بی اعتبار ساختن Tedros و گفته بود که یک “تاسف نژادی کمرنگ به انتقاد”.

این بیانیه اشاره کرد که ما منجر به تلفات رای در Covid مرگ و میر و “شکست در سطح ملی نباید نسبت به این که”.

در این که ملاقات روز دوشنبه به طور کلی حس بود که یک بررسی که دست زدن به COVID-19 همه گیر می شود تا پس از سازمان ملل پایان برخورد با COVID-19. این پیامی بود از جیبوتی (برای صحبت کردن Francophonic کشور) استونی (اسکاندیناوی و کشورهای بالتیک), نائورو (اقیانوس آرام جزیره کشور) کنگو (اتحادیه آفریقا) و کرواسی و لهستان (اتحادیه اروپا).

در واقع اولین سخنران از جمهوری آذربایجان نصب شده معکوس حمله به آمریکا برای ادامه اعمال تحریم های یک جانبه در برخی از کشورها حتی در طول یک بیماری همه گیر. آذربایجان همچنین افزایش تقاضا برای تنظیم داروسازی شرکت های درگیر در تحقیقات واکسن و فروش COVID-19 مربوط به دارو است.

هند و حمایت قطعنامه به دنبال چند اقدامات از جمله یک بررسی که نقش در طول همه گیر ایستاده بود رقیق به عنوان نتیجه است که ما ارائه نکردند آن را حمایت. در اصل پیشنهاد شده توسط استرالیا که دولت محافظه کار فعلی است که دشمن به چین, منابع گفت: اتحادیه اروپا دیپلمات نقش در حد لبه قطعنامه.

به طور خاص ما مخالف است به بخش در قطعنامه ای که برای تماس های ارزان به موقع و دسترسی جهانی به COVID-19 واکسن. منابع گفت: ما مخالف بود به یک بند در قطعنامه به دنبال “جهانی و دسترسی عادلانه به تمام کیفیت بهداشت و درمان فن آوری و محصولات در پاسخ به COVID-19 اپیدمی به عنوان یک اولویت جهانی”.

آمریکا نیز مخالف دیگری بند است که به دنبال استفاده از سیستم سازمان ملل متحد برای تامین هر آینده واکسن با قیمت ارزان. اما چند ما معتبر ما موسسات از جمله مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری را در افراطیترین از مغلوب ساختن پیشی جستن led حملات که.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>