رئیس بانک فدرال می گوید بازیابی ممکن است ‘کشش’ از طریق پایان 2021

در مصاحبه ای در “60 دقیقه” CBS برنامه پاول تصریح کرد که هر دو حزب کنگره و بانک مرکزی ممکن است نیاز به انجام بیشتر برای کمک به کارگران و کسب و کار آن را از طریق ناگهانی و تیز رکود ناشی از تلاش برای جلوگیری از coronavirus.

“این اقتصاد را بهبود می یابند; ممکن است در حالی که” پاول گفت. “این ممکن است یک دوره از زمان آن می تواند کشش از طریق پایان سال آینده ما واقعا نمی دانم.”

بانک فدرال است با عجله به عایق اقتصاد به عنوان coronavirus مستندات ناشی از فعالیت های کسب و کار برای رسیدن به نزدیکی متوقف ترک بیش از 20 میلیون نفر بیکار. اما این سوال همچنان که آیا بانک مرکزی اروپا اقدامات کافی خواهد بود اگر آن را طول می کشد زمان طولانی برای اقتصاد به طور کامل بازگشایی ترک کسب و کار کوتاه بر درآمد برای یک دوره طولانی و افزایش خطر که بسیاری خواهد شد.

پاول را آغاز کرده است و هشدار داد که قانونگذاران و کاخ سفید ممکن است نیاز به انجام بیشتر برای حمایت از خانواده ها و کسب و کار اگر این ویروس همچنان ادامه دارد.

در “60 دقیقه” ظاهر پخش و جریان را به میلیون ها نفر از خانه های آمریکا, پاول تصریح کرد که چوپانی اقتصاد از طریق تاریک ترین روز از coronavirus مستند ممکن است نیاز به بیشتر سیاست اقدام و پیشنهاد بازیابی نخواهد بود بدون درز. پرسید که آیا اقتصاد می تواند التیام بدون یک واکسن موثر Powell پیشنهاد کرد که فعالیت می تواند راه اندازی مجدد قبل از درمان در دسترس قرار گرفت بدون اینکه کامل دوباره بجای اول برگشتن.

“فرض کنید که وجود ندارد موج دوم coronavirus من فکر می کنم شما خواهید دید اقتصاد بهبود می یابند به طور پیوسته از طریق نیمه دوم این سال است.”

رئیس بانک فدرال نشان می دهد که بدترین اقتصادی قرائت شد و در عین حال آمده است و حتی به عنوان متحده به تدریج شروع به بازگشایی شده است. او گفت که او انتظار می رود “چند ماه” از دست دادن شغل و اذعان کرد که نرخ بیکاری که آمار 14.7 درصد در ماه آوریل می تواند اوج در 20 ٪ و یا حتی 25%.

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>