Google دیدار با عبور از 50 میلیون بار دانلود در Google Play Store; آیا می دانید شما می توانید آن را به صورت رایگان در حال حاضر ؟

google meetنرم افزار دریافت شد با 5 میلیون از کاربران که در حال حاضر رشد 10 بار.

با مردم امید بستن به کار از راه دور به جای رفتن به دفتر طول Coronavirus همه گیر وجود دارد یک تغییر قابل توجهی در این جلسات راه در حال انجام است. به جای رزرو اتاق جلسه, مردم در حال حاضر ارسال دعوت نامه برای گوگل دیدار و برگزاری جلسات و همایش ها عملا از طریق دیجیتال به این معنی است. به عنوان یک نتیجه, بیشتر و بیشتر مردم شده است, دانلود گروه تماس تصویری برنامه های کاربردی خود را برای دیدار با الزامات کار. این امر منجر به بیش از 50 میلیون دانلود از گوگل دیدار از Google Play Store در سراسر جهان با توجه به گزارش AppBrain. آن است که به یاد داشته باشید که در آغاز ماه مارس این سال, این نرم افزار دانلود شد با 5 میلیون از کاربران که در حال حاضر رشد 10 بار.

یکی دیگر از گزارش اندروید پلیس نشان داده بود که گوگل دیدار تا به حال 10 میلیون دانلود در اواخر ماه مارس است. به عنوان از آوریل 17, تعدادی از محبوبیت قابل توجهی افزایش یافته. این است که بر خلاف اوایل توجه بود که دریافت شده توسط تیم مایکروسافت و زوم در ابتدا. از آنجا که گوگل ساخته شده است این نرم افزار به راحتی قابل دسترس برای مردم سنبله شاهد شده است. این شرکت همچنین خدمات رایگان از هزینه برای هر کس که زودتر به معنای تنها برای شرکت ها و دانش آموزانی که معمولا گروه تماس ویدئویی نرم افزار برای مقاصد آموزشی است که در نهایت مردم رو به دانلود این برنامه که نسبت به رقبای خود است.

اخبار مرتبط

این نرم افزار ساخته شده است در دسترس مردم از طریق G Suite. علاوه بر این, آن را نیز یکپارچه شده با Gmail و دیده می شود در سمت چپ نوار کناری پنل Gmail. پس از مشترکین برای زوم بالا رفت گوگل revved دیدار در هر راه ممکن به زوم. این شرکت ادعا کرد که دیدار باعث شد تا علاوه بر این از حدود 2 میلیون کاربر به صورت روزانه.

گوگل تا به حال نیز ذکر شده در ماه گذشته است که این شرکت برنامه ای برای اضافه کردن چندین ویژگی برای آن دیدار با پلت فرم را قادر خواهد ساخت که تجربه کاربری بهتر. در میان ویژگی های گوگل است که به احتمال زیاد به بهبود طرح و افزایش نور کم عملکرد تصویری در میان بسیاری از ویژگی های.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>