یونان بازگشایی آتن و دیگر سایت های باستانی

آتن, مارس 18

یونان بازگشایی آکروپلیس در آتن و دیگر سایت های باستانی پنج شنبه همراه با مدارس و مراکز خرید و سرزمین اصلی سفر در آخرین دور از کاهش همه گیری محدودیت های اعمال شده در اواخر ماه مارس است.

هموار برچسب مورد استفاده قرار گرفت به عنوان نشانگر برای حفظ بازدید کننده جدا خارج از آکروپلیس در حالی که دانش آموزان قرار داده شد در چرخش با آموزش آنلاین نگه داشتن کلاس های زیر 50 درصد ظرفیت است.

عمومی با رعایت دقیق مستند اقدامات کمک نگه داشتن COVID-19 کشته و 166 در حالی که تعداد کل موارد تایید شده بود در 2,834 در روز یکشنبه. اما مقامات مشتاق به بازگشایی حیاتی گردشگری بخش های زیر یک هشدار توسط کمیسیون اتحادیه اروپا که یونان است که به احتمال زیاد به رنج می برند بدترین رکود اقتصادی در بلوک این سال است.

سواحل عمومی بازگشایی شد بیش از آخر هفته در میان heatwave درجه حرارت با سخت دورى قوانین اعمال شده توسط دولت اما ازدحام اتفاق در اتوبوس از آتن به نزدیکی ساحل.

سفر به جزایر یونانی باقی مانده است به طور گسترده محدود شده است. — AP

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>