بزرگ فنتانيل مسافت تصرف در آسیا بزرگترین-تا کنون مجسمه نیم تنه مواد مخدر در میانمار

جاکارتا, مارس 18

پلیس میانمار می گویند آنها کشف و ضبط یک مسافت مایع فنتانیل اولین بار یکی از خطرناک مواد مخدر مصنوعی است که ویران آمریکای شمالی یافت شده است در آسیا مثلث طلایی مواد مخدر-تولید منطقه است.

در یک سیگنال است که آسیا سندیکاهای مواد مخدر را به نقل مکان کرد پر سود مواد مخدر, بازار, رادیو فردا می توانید نشان می دهد بیش از 3,700 لیتر methylfentanyl کشف شد مبارزه با مواد مخدر پلیس در نزدیکی Loikan روستا در شان وزارت امور خارجه در شمال شرق میانمار.

تشنج از فنتانيل مشتق شده بود و بخشی از آسیا بزرگترین-همیشه رهگیری از مواد مخدر و پیش سازهای مواد مخدر-ساخت تجهیزات از جمله 193 میلیون قرص متامفتامین شناخته شده به عنوان yaba. در 17.5 تن از yaba تقریبا مساوی مقدار تصرف در دو سال گذشته در میانمار.

U. N. دفتر مقابله با مواد مخدر و جرم (UNODC) گفت: این مقیاس از رکود بی سابقه بود و میانمار ضد مواد مخدر مقامات “برچیده یک شبکه قابل توجهی” در طول دو ماه عملیات مربوط به پلیس و ارتش است. نیز کشف و ضبط شد تقریبا 163,000 لیتر و 35.5 تن پیش ساز مواد مخدر و همچنین به عنوان سلاح. وجود دارد بیش از 130 بازداشت.

حتی پس methylfentanyl کشف شد شوم شاخص برای این منطقه مواد مخدر بازار U. N. آژانس و غرب رسمی مستقر در میانمار به رویترز گفت.

“این می تواند یک بازی را تغییر زیرا فنتانيل بسیار قوی است که استفاده گسترده آن می تواند یک نگرانی عمده بهداشتی برای میانمار و منطقه گفت:” غربی رسمی که کاهش یافته است شناسایی می شود.

در مصاحبه با رویترز از اجرای قانون برای میانمار در مقابله با مواد مخدر سازمان سرهنگ Zaw Lin گفت: methylfentanyl شده بود تایید شده با استفاده از دولت از هنر تجهیزات.

تشنج نشان داد که روش سندیکاهای مواد مخدر بودند در حال تغییر است.

فنتانيل و مشتقات آن باعث شده بیش از 130,000 مصرف بیش از حد مرگ و میر در ایالات متحده و کانادا در پنج سال گذشته با توجه به سازمان های دولتی. به مواد مخدر بیماری است جاروب آسیا و اروپا و یا استرالیا اما وجود داشته اند نشانه آن است که یک تهدید در حال ظهور.

“ما بارها و بارها هشدار داد منطقه فنتانيل می تواند تبدیل به یک مشکل اما این است که نمودار” گفت: سازمان ملل جنوب شرقی آسیا و اقیانوسیه نماینده جرمی داگلاس.

“این تغییر در بازار ما پیش بینی شده است و ترس.”

ترکیب کشنده

در حالی که میانمار پلیس فاش نمی کند خلوص و دقیق را از methylfentanyl یافت می آید در دو مدل هر دو قوی تر از فنتانيل با توجه به اتحادیه اروپا مبارزه با مواد مخدر نظارت آژانس است.

فنتانيل خود را 25 تا 50 برابر قوی تر از هروئین.

به طور فزاینده قاچاقچیان مواد مخدر شده اند مخلوط کردن فنتانيل و مشتقات آن با هروئین, کوکائین و مت, اضافه کردن به قدرت خود و مرگ.

نیمی از هروئین و کوکائین مصرف بیش از حد در ایالات متحده شامل مواد با آثار مصنوعی مصرف مواد مخدر در سال 2017 رند تجزیه و تحلیل یافت.

کانادا یک نظرسنجی نشان می دهد که 73 درصد از کسانی که تست مثبت برای فنتانيل نمی دانم آنها تا به حال مصرف آن است.

Zaw Lin گفت: methylfentanyl و دیگر مواد مخدر و پیش سازهای مورد یافت شد: در تسویه نزدیکی Loikan ایجاد کرد که در آن چندین دارو کارخانه واقع شد اما رها شده بود که این حملات صورت گرفت.

“پس از بازجویی از مجرم نشان داد بسیاری از مواد مخدر خواهد بود توزیع شده در داخل میانمار و توزیع در سراسر کشور های همسایه,” او گفت:.

“اما ما هنوز در حال انجام بازجویی. ما نیست, کاملا, کردم, مقصد نهایی نشده است.”

مایع فنتانيل است که معمولا تبدیل به پودر شده و اغلب به شکل قرص دو تحلیلگران که خواسته نمی توان شناسایی و گفتگو کرد.

ارزان مطمئن آسان به ترافیک

و همچنین به عنوان آسان تر و ارزان تر برای تولید از هروئین, قوی, مصنوعی, مصرف مواد مخدر مانند فنتانیل می تواند به آسانی پنهان و حمل و نقل به عنوان تنها مقدار کمی می تواند در ارائه هزاران دوز.

در زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس بسته شده است مرزها و پیشتر جنبش در بسیاری از کشورها سازمان ملل نگران است که فنتانيل هنوز هم در سراسر جهان است.

برای چند دهه, اسیایی سندیکاهای جرم و جنایت در همکاری با اقلیت های قومی شبه نظامیان استفاده کرده اند مثلث طلایی — محور شمالی میانمار و از جمله بخش هایی از لائوس و تایلند به رشد مواد مخدر و اصلاح هروئین.

اخیرا روش تولید توسط گروه هایی مانند سام Gor سندیکای منفجر شده در منطقه, در بخشی به دلیل سرکوب در کشور همسایه چین است.

Zaw Lin گفت: methylfentanyl آمده بود از یک کشور همسایه است اما شناسایی آن است. پلیس میانمار اسناد و مدارک بررسی شده توسط ایسنا گفت: بسیاری از کشف و ضبط مواد مخدر و پیش سازهای و تجهیزات آمده بود از چین است.

چین همراه با مکزیک شده است یک تامین کننده از فنتانيل به شمال امریکا اما افزایش اجرای قانون تلاش آورده اند رکود در صادرات مصنوعی مخدر به ایالات متحده آمریکا, با توجه به U. s. اداره مبارزه با مواد مخدر.

مکزیک کارتل را برداشت تا شل اما سازمان ملل گفته های اخیر مشکلات اخذ پیش سازهای از چین تا به حال ديگر خود را فنتانيل تولید.

شمال میانمار را نزدیکی به چین باعث می شود آن را یک جایگزین جذاب برای سندیکاهای مواد مخدر به دنبال تولید فنتانيل و مصنوعی دیگر مواد مخدر گفته تحلیلگران.

“اتحاد بین میانمار قومی شبه نظامیان و فراملی گروه های جرم و جنایت باید شکسته شود و یا مواد مخدر مصنوعی مشکل ادامه خواهد داد به خراب شدن گفت:” UNODC را Douglas.

Zaw Lin گفت: میانمار شد پله تا تلاش برای اخلال در سندیکاها و افزایش همکاری با دیگر کشورها است.

“میانمار انجام counter-عملیات مبارزه با مواد مخدر به عنوان یکی از بالا ما اولویت های ملی” او گفت:. — رویترز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>