در مسابقه به COVID-19 مواد مخدر اتحادیه اروپا ممکن است سریع آهنگ remdesivir فروش قبل از ما

ایالات متحده که خشم اتحادیه اروپا با تاکتیک های تهاجمی در تدارکات در طول مسابقه جهانی همه گیر شده و در عین حال به موضوع مشابه تایید داروی ساخته شده توسط ما شرکت داروسازی جلعاد.

تقاضا برای remdesivir در حال رشد بوده است به عنوان وجود دارد در حال حاضر هیچ درمان تایید شده یا واکسن برای COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس جدید.

“این ممکن است که مشروط بازار(ing) مجوز صادر می شود در روزهای آینده” رئیس اتحادیه اروپا سازمان پزشکی گیدو Rasi گفت: در روز دوشنبه در یک جلسه در پارلمان اروپا در بروکسل.

اتحادیه اروپا مشروط بازاریابی مجوز اجازه می دهد تا یک دارو به فروش می رسد برای یک سال در 27 کشور بلوک قبل از همه لازم است اطلاعات موجود در آن اثر بخشی و عوارض جانبی.

سازمان پزشکی اروپا (EMA) در حال حاضر توصیه می شود استفاده مهربان از remdesivir که اجازه می دهد تا یک دارو برای تجویز به بیماران و حتی قبل از آن فروش بوده است و مجاز.

EMA توصیه در استفاده مهربان همسان اضطراری مجوز اعطا شده توسط سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) پیشتر در ماه مه پس از جلعاد ارائه داده که نشان می دهد این دارو کمک کرده بود COVID-19 بيمار.

اما اتحادیه اروپا در حال حاضر به سرعت در حال حرکت به مرحله بعدی در مجوز روش.

معادل روش در ایالات متحده است به نام “شتاب تصویب” به عنوان استاندارد که مجوز FDA کمک های مالی به دارو که با تصویب تمام آزمون ها قبل از بازاریابی خود را.

به عنوان مانت فشار به سطح شیب دار بالا تولید دارو جلعاد گفته شد در گفتگو با مواد شیمیایی و تولید کنندگان مواد مخدر به تولید remdesivir برای اروپا و آسیا حداقل تا سال 2022.

این شرکت همچنین مذاکره طولانی مدت با مجوز چندین generic داروسازان در هند و پاکستان برای تولید remdesivir برای کشورهای در حال توسعه.

اما آن است که هنوز مشخص نیست چگونه به زودی مقادیر کافی از مواد مخدر می تواند در دسترس برای دیدار با جهان نیاز به درمان.

جدا از remdesivir, Rasi گفت: دیگر امکان درمان در برابر COVID-19 که ممکن است در دسترس به سرعت کسانی هستند که بر اساس آنتی بادی های مونوکلونال که می تواند به “خنثی” جدید کروناویروس که باعث COVID-19.

او همچنین هشدار داد که اروپا می تواند در صورت کمبود یک COVID-19 واکسن اگر آن را توسعه داده شد در زمان یک سال انعکاس نگرانی های مطرح شده توسط اتحادیه اروپا و وزرای بهداشت و مقامات در اوایل ممکن است.

از آنجا که این واکسن می تواند توسعه یافته در خارج از اتحادیه اروپا و بلوک ظرفیت تولید ممکن است کافی برای دیدار با تمام نیازهای او گفت: اتحادیه اروپا باید یک استراتژی مشترک برای ارائه عکس برای اولین بار به مردم بیشترین نیاز مانند پزشکان و پرستاران.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>