ژاپن پرانتز برای بدترین رکود پس از جنگ به عنوان همه گیر نکات رکود اقتصاد

توکیو, مارس 18

ژاپن تضعیف اقتصاد به رکود اقتصادی برای نخستین بار در 4-1/2 سال در سه ماهه گذشته قرار دادن ملت در دوره برای آن عمیق ترین رکود پس از جنگ به عنوان coronavirus بحران نابسامانی های کسب و کار و مصرف کنندگان است.

روز دوشنبه اول-چهارم تولید ناخالص داخلی تاکید بر گسترش تاثیر شیوع صادرات غوطه وری بیشتر از ویرانگر مارس 2011 زلزله به عنوان مستندات جهانی و زنجیره تامین اختلالات آمار محموله های کالاهای ژاپنی.

تحلیلگران هشدار می دهند حتی bleaker تصویر برای سه ماهه جاری به عنوان مصرف هم پاشیده و پس از دولت در ماه آوریل درخواست شهروندان به ماندن در خانه و کسب و کار به تشدید چالش برای سیاستگذاران مبارزه یک بار در یک قرن همه گیر.

“آن را نزدیک به یقین اقتصاد رنج می برد و حتی عمیق تر کاهش در سه ماهه جاری گفت: Yuichi کدوما اقتصاددان ارشد در میجی Yasuda موسسه تحقیقات. “ژاپن وارد رکود اقتصادی تمام عیار.”

جهان سوم بزرگترین اقتصاد قرارداد یک annualised 3.4 درصد در سه ماهه اول مقدماتی رسمی تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) داده ها نشان داد کمتر از متوسط بازار پیش بینی 4.6% افت.

رکود در آمد بالای یک حتی تندتر 7.3% سقوط در اکتبر-دسامبر دوره با دوره متوالی انقباض جلسه فنی تعریف از رکود است. ژاپن گذشته دچار رکود در نیمه دوم 2015.

Coronavirus که برای اولین بار پدید آمده در چین در اواخر سال گذشته ویران کرده اقتصاد جهانی به عنوان بسیاری از ملل رفت و به سخت مستندات برای جلوگیری از شیوع این بیماری که تا کنون به کشته شدن بیش از 310,000 مردم در سراسر جهان است. همه گیر شده است و انبوه مخل در زنجیره تامین و کسب و کار به خصوص در تجارت متکی به کشورهای مانند ژاپن است.

در واقع ذرات ویروس در شرکت های بزرگ ژاپن شد گفتن با صادرات غواصی 6.0 درصد در سه ماهه اول, بزرگترین کاهش از ماه آوریل تا ژوئن سال 2011.

“صادرات به چین شروع به کاهش کرد و در ماه فوریه و به دنبال آن موجی از افتادن محموله به اروپا و ایالات متحده گفت:” تاکشی Minami اقتصاددان ارشد در Norinchukin موسسه تحقیقات.

“صادرات نیز صدمه دیده توسط آزمایش های ورودی گردشگری” که شمارش به عنوان یک قطره در غیر مقیم’ خرید, ژاپنی, خدمات, او گفت:. — رویترز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>