Kotak بانک امتیاز: خنثی — حاشیه عملکرد مثبت در Q4

Kotak Bank remains best placed across metrics, in our view, with a best-in-class liability franchise, prudent underwriting, strong capital position, adequate margin leversKotak بانک باقی می ماند بهترین قرار داده شده در سراسر معیارهای در نظر ما با بهترین در کلاس مسئولیت حق رای دادن محتاطانه اختصاصی سرمایه قوی و کافی حاشیه اهرم

Kotak بانک باقی می ماند بهترین قرار داده شده در سراسر معیارهای در نظر ما با بهترین در کلاس مسئولیت حق رای دادن محتاطانه اختصاصی قوی سرمایه موقعیت حاشیه کافی اهرم (100bp بالاتر SA رای در مقابل همسالان با وجود های اخیر برش) و ارز قوی به کشف معدنی ، Q4FY20 نتایج نیز حاشیه ای مثبت با هسته PPOP رشد 14% y-o-y (5 درصد جلوتر از ما انتظار) علی رغم ضعیف رشد وام از <7% y-o-y (<3% از جمله نخست).
حاشیه اهرم هنوز برای بازی کردن (SA برش در مه) و باید کمک Kotak برای ارائه بهتر PPOP عملکرد (12-13% CAGR بیش از FY20-22F) با وجود خاموش و رشد انتظارات (7%/10% رشد وام برای FY21/22F).

که گفت: بانک نمی شود سیستم ایمنی بدن به زمان چرخه (170bp/130bp اعتبار هزینه انتظار می رود برای FY21F/22F) و ROEs (پست رقت) 10-11 ٪ برای FY21F/22F ترک اتاق محدود برای هر مجدد امتیاز داده غنی ارزیابی در 2.6 x/28x FY22F رقیق کتاب/EPS. ما از این رو حفظ خنثی در حالی که ما آن را تصدیق به بهترین قرار داده شده برای سوار شدن به چرخه – ما TP نشان میدهد 3x/28x FY22F BV/EPS. بهبودی سریع تر از COVID-19-اثرات مربوط و بیشتر-از-پیش بینی کیفیت دارایی ها تاثیر کلیدی صعودی/نزولی خطرات به ما TP.

اخبار مرتبط

نتیجه برجسته
(من) هسته PPOP رشد 14% y-o-y رانده حاشیه ای بهبود در NIMs; (ii) مسئولیت حق رای دادن باقی مانده است بهترین در کلاس با بهبود بیشتر در بودجه و هزینه ~Rs 130 میلیارد دلار از حساب پس انداز (س) را اعلام کمک CASA% بهبود به 56%; (iii) رشد وام بود خاموش <7/3% برای بانک/بانک+نخست با رشد اعتدال در وام های نا امن (محتاطانه) و y-o-y انقباض در CV/خودکار کتاب; (iv) سرمایه موقعیت باقی می ماند قوی با ردیف 1 +17% و پست QIP (Rs 78 میلیارد دلار ساخته شده است در) ردیف 1 بهبود خواهد یافت به ~20%; (v) کیفیت دارایی ثابت بود با q-o-q تنظیم برای Rs 6.6 میلیارد دلار از وقفه حساب ramped تا ارائه پوشش (69%) و ارائه Rs 6.5 میلیارد دلار (10%) در وام های عقب افتاده.

مدیریت تفسیر
(من) را به تمرکز بر روی تقویت ترازنامه ساختمان قوی واریز حق رای دادن و همچنان به رشد غیر اعتباری مرتبط subs; (ii) وام رویکرد نیاز به تغییر داده شده در معرض خطر بالاتر در بخش های بالا و هزینه های ثابت/اهرم در حالی که اقدامات دولت اطراف MSMEs مثبت بزرگی است;

(iii) مدیریت همچنان محتاط در وام های نا امن و فکر می کند CV/نا امن خرده فروشی است که شاهد افزایش درد و مهلت قانونی برای خرده فروشی نیز بالاتر از کلی 26% مهلت قانونی برای بانک (پایین تر برای وام دیگری subs) در حالی که مهلت قانونی در شرکت های کوچک و متوسط است که با وجود کاهش سرمایه در گردش بهره برداری (محتاط رویکرد); (iv) سپرده کشش قوی است با وجود SA کاهش نرخ.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de