مستند 4.0: کشورهای بیشتری می گویند در تصمیم-گیری – در اینجا چه چیزی تغییر کرده است

lockdown extended, lockdown extensionاین MHA توسعه یافته در سراسر کشور مستند تا 31 مه (PTI فایل عکس)

مستند 4.0 تسهیلات قوانین: چهارمین مرحله از coronavirus-مجبور مستند می آید را به اثر از امروز با یک مجموعه جدید از دستورالعمل ها اجازه می دهد تا برخی از تسهیلات به مردم است. تجدید نظر در دستورالعمل های منتشر شده توسط وزارت امور یکشنبه شب. بر خلاف سه فاز مرکز داده بیشتر دندان به آمریکا برای تصمیم گیری که در آن فعالیت های مجاز و آنچه باقی خواهد ماند, معلق در ایالات مربوطه می باشند.

دولت خواسته متحده را به اتهام جزئیات در حالی که اجرای آن دستورالعمل برای دو هفته آینده. مرحله چهارم از مستند به پایان خواهد رسید در مه 31.

اخبار مرتبط

این MHA دستورالعمل به وضوح تعیین مسئولیت بیشتری برای Covid-19 پاسخ به متحده خروج از قبلی موضع گرفته توسط مرکز. در فاز دوم از مستند کرالا دولت صادر کرده است جداگانه دستورالعمل باعث تیز پاسخ از MHA. کرالا دولت مجبور به عقب دستورالعمل آن جایی که آن را تا به حال غیر مجاز-AC آرایشگر, مغازه, کتابفروشیها, پیمودن اتوبوس در میان فعالیت های دیگر.

تا مارس 17 آن MHA که تعریف قرمز و نارنجی و سبز مناطق برای هر دولت و قاطعانه مشخص شده چه فعالیت هایی می شود مجاز است. اما متحده خواستار شدند که این مرکز اجازه متحده تصمیم گیری طبقه بندی و همچنین مهار مناطق.

“طرح سبز و نارنجی مناطق خواهد بود تصمیم توسط دولت مربوطه و UT دولت پس از در نظر گرفتن پارامترهای به اشتراک گذاشته شده توسط وزارت بهداشت و رفاه خانواده” آخرین MHA دستورالعمل گفت.

آن گفت که در عرض قرمز و نارنجی مناطق مهار مناطق و مناطق بافر خواهد بود مشخص توسط مقامات منطقه پس از در نظر گرفتن MoHFW دستورالعمل.

زودتر تسهیلات در MHA دستورالعمل انجام نمی دهد فضای زیادی برای فعالیت های اقتصادی یک نقطه که مطرح شد توسط CMs در نشست خود با نخست وزیر دوشنبه گذشته. این مرکز تا به حال به طور خاص گذاشته جزئیات از فعالیت های است که اجازه داده شد.

اما این بار این مرکز تا به جای بیرون آمدن با یک لیست ممنوع/محدود فعالیت های زمان و مکان در حالی که اجازه دادن به دولت برای تصمیم گیری لحظه به لحظه اطلاعات خود را بر اساس ارزیابی از وضعیت زمین.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>