پاکسازی مرکل به اعلام جدید “فرانکو-آلمان ابتکار”

پاریس, مارس 18

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی و آنگلا مرکل صدراعظم آلمان خواهد های جدید در حال حاضر فرانسه و آلمان ابتکار بعد در دوشنبه پاکسازی امریکا در یک بیانیه است.

رهبران دو کشور برگزار خواهد شد ویدئو کنفرانس در 1330 به وقت تهران خواهد بود که به دنبال یک کنفرانس خبری در حدود 1500 GMT کاخ الیزه در بیانیه ای گفت:.

آن را به هیچ جزئیات در چه ابتکار جدید ممکن است مستلزم اما یک منبع نزدیک به پاکسازی به رویترز گفت آن را لمس سلامت عمومی بهبود اقتصادی سبز و دیجیتال انتقال و صنعتی حاکمیت.

فرانسه و آلمان تلاش کرده اند به ارائه یک جبهه متحد در coronavirus بحران با فرانسه منجر به فشار بیشتر کشورهای جنوب اروپا را متقاعد کند از لحاظ مالی محافظه کار در کشورهایی مانند آلمان به موضوع مشترک اروپا برای کمک به آنها در آب و هوا تاثیر اقتصادی.

دو کشور طولانی موتورهای ادغام در اتحادیه اروپا نیز شانس متفاوت در برخورد با این بیماری همه گیر با تعداد مرگ و میر در فرانسه سه برابر بیشتر از آلمان با توجه به آمار رسمی. — رویترز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>