Mushfiqur در تماس های مردم برای اهدای عید خرید پول در میان coronavirus بحران

بنگلادش wicketkeeper-رودخانه خواست مردم را به توجه بیشتر به ایمنی مجازی نشان می دهد بحث را تحت عنوان “جوانان در مبارزه با COVID-19′, برگزار شده در روز دوشنبه توسط جوان Bangla جوانان شبکه ای از مرکز تحقیقات و اطلاعات و یا CRI.

“همه مبارزه علیه coronavirus. ما در حال کار در این زمینه در سطح دو ماه گذشته. ما باید اطمینان حاصل شود ما خود ایمنی اول” Mushfiqur گفت.

“من هرگز صرف عید در داکا در آخرین 30-32 سال این اولین بار است که من در جشن عید در داکا به تنهایی” 32 ساله اضافه شده است.

“پدر و مادر من زندگی می کنند در Bogura. رفتن در جایی دیگر و پس از بازگشت در اینجا شامل خطرات. شما می توانید سفر به زادگاه خود را با علائم و تا پایان آلوده بستگان خود را. این امکانات باید در نظر گرفته شود,” او گفت:.

“راه ما در حال گرفتن گزارش از مردم بیرون رفتن برای خرید بسیار نگران کننده است. شما می توانید صرف پول برای کمک به کسی که به جای پوشیدن لباس های جدید در عید; خواهد بود که چیز زیادی برای انجام

“آیا نمی شود ترس به جای ماندن هشدار” بنگلادش تنها دو افسر در آزمون گفت.

“دولت و اجرای قانون در حال انجام این کار بسیار برای کمک به قرار دادن زندگی خود را در خطر است. ما باید برای ماندن در خانه برای نشان دادن احترام به تلاش های خود را. همه ما باید برای حفظ اجتماعی فاصله اقدامات” او به این نتیجه رسیدند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>