‘طرز فکر من در طول تعقیب ساده است’: Kohli می دهد تمیم زیرچشمی نگاه کردن به خود حلاجی سرود

31 ساله هندی گذاشته رویکرد خود را به تعقیب و خو تحت فشار و تمرین روال برای پاسخ به پرسش های پرتاب شده توسط تازه منصوب ببر’ کاپیتان در Facebook live شنبه شب ،

بسیاری بر این باورند که Kohli بهترین اجرا مشروبی که بدرقه نوشابه در تاریخ ODIs. او دارای 26 قرن حلاجی دوم پیش از Sachin Tendulkar که او را به شرح زیر با 17 صدها نفر در طول تعقیب است. Kohli به طور متوسط 59 در ODIs به طور کلی اما این رقم 68 در اجرای تعقیب به تنهایی.

در میان کسانی که 26 قرن او تیم خود را بیش از خط پایان در 22 بازی به عنوان او به طور متوسط در حالی که تیم خود را برنده تعقیب است حیرت انگیز 96.

پس از آن به نظر می رسید تنها برای تمیم بود و علاقه زیادی به گرفتن یک نگاه اجمالی به راز Kohli وضعیت روانی در تعقیب است. استاد بلستر همچنین گفت که او در بر داشت Mushfiqur رحیم کلمات از پشت باجه ‘تشویق’.

“من ذهنی فرآیند ساده است در طول تعقیب است. در واقع Mushfiqur (و دیگر wicketkeepers) گاهی اوقات کمک به گفتن غذایی از پشت باجه آن را تشویق می کند در واقع من” Kohli با لبخند گفت:.

با استعداد با توانایی نمره آزادانه در تمام فرمت های از بازی او به ثمر رساند تا 70 بین المللی صدها نفر – 43 در ODIs و 27 در آزمون – و بیش از 20,000 اجرا می شود به طور متوسط بیش از 50 در هر سه فرمت.

بالا-سفارش رودخانه صحبت کرد که چگونه او همیشه لذت می برد و فکر کردن در مورد اجرای تعقیب است.

“من می گویم این به بسیاری از مردم به خصوص در حالی که صحبت کردن به جوانان است. من به این باور است که من به اندازه کافی خوب. وقتی که من استفاده می شود به تماشای مسابقات از تلویزیون به عنوان یک کودک در هند اغلب از دست داده و در طول تعقیب است. پس از رفتن به رختخواب در شب احساس کردم که من می تواند برنده مسابقه را برای آنها اگر من آنجا بودم. آن را در واقع یک رویا” او گفت:.

“زمانی که چنین وضعیتی پدیدار من رانده است که می خواهیم. این احساس که من می تواند برنده مسابقه فعال است,” او گفت:.

راست دست رودخانه اغلب دیده می شود در نظر گرفتن موقعیت بسیار زود تحویل در حالی که بت خود را پایین می آید در یک فلش با عالی wristwork در بازی به عنوان استادی خود تکنیک اجازه می دهد او را به نقش غالب بر روی زمین در طی تعقیب است.

و اعتقاد به این که او به اندازه کافی خوب است به آن نیروی کشش برقی’ می افزاید: به همه این و آن را به اندازه کافی برای او را به لذت بردن از چالش اجرای تعقیب مهم نیست چقدر بزرگ یک هدف است.

“اجرای تعقیب هستند, ساده, شما می دانید هدف و شما می دانید آنچه شما نیاز دارید برای رسیدن به آن است. وجود دارد هیچ چیز واضح تر از آن در یک بازی…این وضعیت این است که هرگز یک فشار برای من آن را به عنوان یک فرصت برای برنده شدن در این مسابقه…که مهم ترین چیز برای این تیم و آن را نیز به من می دهد پنجره برای شکست نخورده باقی می ماند.”

“وجود دارد بسیاری از موارد چنین است اما ما باید با تجزیه و تحلیل یک وضعیت است. توانایی تجزیه و تحلیل تعیین کننده کیفیت پنبه حلاجی شده. برای من این غریزی است.”

تمیم است مصاحبه با بازیکنان مختلف تبدیل شده اند به طور منظم نشان می دهد در رسانه های اجتماعی در طول coronavirus مستند. او در حال حاضر در مصاحبه های بسیاری از خود آمپول تیم از جمله Mashrafe بن Mortaza, Mushfiqur رحیم, Mahmudullah, کاره احمد Rubel حسین و ناصر حسین.

او همچنین دعوت از بیش از همکار اطفال از دیگر تیم ها است. قبل از این او به آفریقای جنوبی کاپیتان Faf du Plessis و رودخانه Rohit Sharma.

تمیم را نشان دادن آینده برگزار خواهد شد با اکرم خان Minhajul عابدین و خالد Masud در حالی که پاکستان افسانه وسیم اکرم (ص) خواهد بود برجسته به عنوان مهمان ویژه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de