“بدون تصویب در انتظار’: Bhupesh Baghel انتقاد Piyush Goyal برای انجام سیاست بیش قطار ویژه برای مهاجران

chhattisgarh lockdown newsچتیسگر سانتی متر Bhupesh Baghel متهم Piyush Goyal از انجام سیاست بیش قطار ویژه برای مهاجران. (فایل عکس)

چتیسگر مستند خبر: Chhattisgarh وزیر Bhupesh Baghel متهم کرده است وزیر پیشین راه آهن Piyush Goyal از انجام سیاست بیش از در حال اجرا قطار ویژه به کشتی مهاجران در بازگشت به خانه در طول مستند دوره است. CM کنگره-حکومت متحده نیز rubbished اتهامات که تصویب برای اجرای قطار برای بازگرداندن مهاجران در حال انتظار با خود دولت است. او گفت: با وجود تصویب در انتظار و خواسته Goyal برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس همراه با متحده است.

“Piyush Goyal جی برای اولین بار گفت که Chhattisgarh است دادن اجازه برای قطار. ما در پاسخ به او که دولت داده است تمام مصوبات. وجود ندارد و در انتظار تصویب با چتیسگر (برای در حال اجرا از قطار). او در پاسخ به آن نشده است,” او گفت:.

اخبار مرتبط

“این درخواست من به Goyal جی است که این زمان برای انجام سیاست و یا به چالش. وقت آن است که برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس با هم. وقت آن است که برای کمک به کارگران مهاجر” Baghel اضافه شده است.

این Chhattisgarh سانتی متر را پاسخ می آید پس از Goyal درخواست متحده, West Bengal, Rajasthan, Chhattisgarh و Jharkhand به تصویب قطار بیشتر به رشته کشتی مهاجران در بازگشت به خانه.

Baghel ادعا کرد که او تا به حال به دنبال کسب اجازه از جامو و کشمیر, اوتار پرادش و کارناتاکا در میان دیگران برای اجرای قطار که هنوز در انتظار. هر دو ارسال و دریافت متحده نیاز به اجازه برای اجرا از قطار.

او گفت: دولت پرداخت می شود بیش از Rs 1.16 کرور برای گذر گاه کارگران مهاجر شاغل در کشورهای دیگر به Chhattisgarh.

پیش از این BJP تا به حال گفته است که کنگره-حکومت متحده نیست اعطای مجوز به Shramik قطار ویژه خود را برای ورود متحده است. به گفته سخنگوی حزب Sambit Patra به اجرای یک Shramik ویژه قطار تصویب مورد نیاز است از منشاء دولت و دولت به اوج خود رسید, اما, West Bengal, Chhattisgarh, Jharkhand و دیگران هستند و نه اجازه دادن.

او ادعا کرد که Chhattisgarh دولت اجازه ورود به تنها 10 قطار حتی به عنوان lakhs از دولت هستند رشته در نقاط مختلف کشور و در انتظار کمک.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>