Oppo هند Coronavirus موارد در گریتر نیدا: شش کارمندان تست مثبت برای COVID-19

کارکنان این شرکت خواسته شده است به ماندن در خانه و صبر کنید برای ارتباط بیشتر از این شرکت است.

Oppo هند Coronavirus مورد: حداقل شش نفر از کارکنان Oppo تلفن همراه شرکت دارای آزمایش مثبت برای رمان coronavirus در گریتر نیدا خبرگزاری ANI امروز گزارش داد. این شش کارمند مشغول به کار بودند در این شرکت گیاه در Kasna Greater Noida. چینی ها گوشی های هوشمند شرکت کرده بود از سر گرفته شد فعالیت خود را در کارخانه در مارس 9 و در حال حاضر به حالت تعلیق عملیات پس از وقوع. این شرکت به احتمال زیاد به باقی می ماند بسته در محل تا آن را کامل کامل غربالگری از آن بیش از 3000 کارمند.

کارکنان این شرکت خواسته شده است به ماندن در خانه و صبر کنید برای ارتباط بیشتر از این شرکت است. یک سخنگوی این شرکت در بیانیه ای گفت که آنها در حال انتظار برای نتایج آزمون از کارکنان خود را.

اخبار مرتبط

این شرکت گفته است که آن را پس از تمام دستورالعمل ها و در نظر گرفتن اقدامات سختگیرانه برای جلوگیری از Coronavirus آلوده کارکنان آن است. این شرکت گفته است که افرادی که تست منفی خواهد بود و مجاز به بازگشت به کار در ساخت سایت.

“به عنوان یک سازمان است که مکان های ایمنی از همه کارکنان و شهروندان در خط مقدم ما را به حالت تعلیق در تمام عملیات ما در مرکز تولید در گریتر نیدا و آغاز COVID-19 تست برای 3000+ کارکنان که نتایج در حال انتظار” OPPO هند در بیانیه ای گفت.

آن را بیشتر گفت که در حال حاضر تنها کارکنان با منفی نتایج آزمون اجازه خواهد داشت برای پیوستن به دفتر. “تنها اجازه خواهد داد که کارکنان با منفی نتایج آزمون سر دفتر پس از تمام پروتکل های ایمنی. ما در حال انجام اقدامات سختگیرانه برای حفظ کارکنان امن و ضد عفونی محل” Oppo هند گفت.

تازه مجموعه ای از توسعه است که اولین نمونه از Coronavirus هدف قرار دادن یک تلفن همراه شرکت. یکی دیگر از گوشی های هوشمند چینی شرکت Vivo یکی کارگر ساختمانی از یک شخص ثالث و یک گارد امنیتی در آن تحت ساخت و ساز و سایت آینده باید آزمایش مثبت برای ویروس. این شکست است که کمی کمتر جدی برای این شرکت به عنوان واحد های عملیاتی و به دور از آینده آن سایت و از این رو این عملیات شده است تحت تاثیر قرار.

قابل توجه این شرکت آغاز شده بود عملیات خود را از مارس 8 تنها با 30 درصد نیروی کار در جهت رعایت MHA دستورالعمل در شروع مجدد عملیات کارخانه

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>