تشدید بحران سیاسی میان هنگ کنگ بیش از قانونگذاران کلیدی کمیته رهبری

دلار هنگ کنگ, مارس 18

لغو کردند شکست در دوشنبه بین دموکراسی و طرفدار دولت قانون گذاران در هنگ کنگ بیش از رهبری یک کمیته های کلیدی است که می تواند در هموار کردن راه برای یک بحث یک بحث برانگیز چین سرود ملی لایحه.

در هرج و مرج طرفدار دموکراسی قانونگذاران در شارژ ماموران امنیتی اطراف pro-استقرار نماینده مجلس Kin Chan-Por که گرفته بود رئیس کرسی در دیدار برابر رویه اعتراض توسط مخالفان.

نگهبانان بريدن چند قانون گذاران خارج از اتاق برخی از لگد زدن و فریاد. برخی سعی جهش بیش از نگهبانان از benchtops را به رئیس این صندلی تنها بود مجبور به عقب. دموکرات ها شعار می دادند “خباثت” برگزار شد یک پلاکارد مطلب “CCP (حزب کمونیست چین) سر هنگ کنگ مقننه.”

“این یک جلسه غیر قانونی. من امیدوارم که شما می توانید فورا ترک” مخالفت مجلس تد هوی فریاد زد چان.

پکن را متهم به مستعمره سابق بریتانیا را طرفدار دموکراسی قانونگذاران از “مخرب” filibustering برای جلوگیری از برخی از پیشنهاد لوایح از رفتن به رای نهایی موثر فلج قوه مقننه است.

این دومین بار در 10 روز است که قانونگذاران تحت فشار قرار دادند و راندند هر یک از دیگر بیش از این مراحل از انتخاب یک رئیس. ممکن است آخرین لغو کردند شکست در قوه مقننه بیش از یک پیشنهاد استرداد قانون که موجب اغلب خشونت آمیز تظاهرات و بعدها اوراق.

خانه کمیته نقش است به مورد مداقه قرار دادن صورتحساب قبل از خواندن دوم در شورای قانونگذاری و ساخته شده است تا پرونده پس از ناکامی در انتخاب رئیس از اواخر سال گذشته است. این پرونده شامل چین سرود ملی لایحه است که انتظار می رود با توجه به خواندن دوم در مه 27 با وجود این رویه هرج و مرج است.

معترضان خواستار شده است در رسانه های اجتماعی برای شهرستان گسترده تظاهرات در آن روز. — رویترز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>