[email protected]: آماده به چت

Aarogya Setu, ICMR, IBM Research India, ICMR testing labs, covid 19 test kits, coronavirus outbreak, artificial intelligence, Watson, Watson cover, IBM Watsonامروز به عنوان ICMR است بسته شدن در انجام 1 لاخ آزمون در روز آن را 360 دولت labs و 147 خصوصی labs عملیاتی در سراسر کشور است.

در هند بسیار برخوردی است فن آوری در دو هفته گذشته است. از یک طرف دولت است تماس, ردیابی, برنامه Aarogya Setu به 100 میلیون دانلود. علاوه بر این دولت قادر به تماس با ردیابی 100 ، 000 نفر با استفاده از نرم افزار با استفاده از داده های 12,500 افراد آلوده با یک اثر نرخ 23 درصد است. از سوی دیگر ICMR اعلام کرد که این امر می تواند اعمال نفوذ آی بی ام واتسون به منظور افزایش عملکرد. اگر چه این مشارکت فقط محدود به استفاده از واتسون قابلیت های چت این است که هنوز یک گام مهم در دولت با تکیه بر هوش مصنوعی برای بهبود زمان پاسخ است. با توجه به این که هند نیاز به سطح شیب دار تا تست در ماه های آینده هر تعداد دقیقه است.

چرا ICMR با استفاده از واتسون ؟

اخبار مرتبط

در مارس 7, ICMR تا به حال 52 آزمایشگاه تست آماده و عملیاتی اما به عنوان موارد نگه داشته و در ستون آن را تا به حال به افزایش تست زیرساخت ها است. امروز به عنوان ICMR است بسته شدن در انجام 1 لاخ آزمون در روز آن را 360 دولت labs و 147 خصوصی labs عملیاتی در سراسر کشور است. ثبت نام آزمون کیت نگه داشتن موجودی و ارائه نتایج یک لجستیکی کابوس. پس ICMR گره خورده است تا با واتسون به منظور بهبود مدیریت پایگاه داده با استفاده از آن سرویس چت. واتسون در این مورد کمک می کند تا آزمایشگاه ضبط داده ها در فرمت های تجویز شده توسط ICMR به طوری که وجود دارد کمی سنگین و ICMR است به طور منظم و در زمان واقعی اطلاعات از شرایط است.

چگونه بسیاری از زبان ها این است که خدمات در دسترس در داخل و چه همه می واتسون پوشش می دهد ؟

Gargi Dasgupta, مدیر, IBM Research هند و CTO IBM India/جنوب آسیا توضیح می دهد که در حال حاضر این سرویس در دسترس است در دو زبان هندی و انگلیسی. او توضیح می دهد که واتسون در این صورت نه تنها ارائه یک منو رانده پاسخ پلت فرم است اما با تکیه بر آن پردازش زبان طبیعی قابلیت پاسخگویی به همه نوع از سوالات. آی بی ام او می گوید: گردآوری اسناد و مدارک از ICMR به واتسون یادگیری در مورد چه نوع از سوالات می تواند بوجود می آیند و چگونه آن را می تواند به آنها پاسخ دهد. چگونه Watson پاسخ نیز بستگی دارد که چگونه به طور موثر آن را می تواند درک خود را از سوال است. اگر آن را می توانید مطابقت با آنچه شما درخواست آن را به یک پاسخ قطعی; در غیر این صورت باید با ارائه دو-سه تا راه حل از آن دانش در پایگاه داده.

آیا پس انداز با توجه به این روند ؟

هر بار یک اپراتور را انتخاب کنید تا تماس و پاسخ, پرسش, آن را به حداقل 3-4 دقیقه. پس واتسون است که صرفه جویی در زمان. علاوه بر ICMR می توانید تمرکز بر تجزیه و تحلیل دیگر و نه نگرانی در مورد ورود داده ها با کمک واتسون به طوری که می دهد این سازمان منابع بیشتر برای انجام تحقیقات.

پس چه چیز دیگری است که آی بی ام انجام ICMR?

تا آنجا که تجزیه و تحلیل است concernedICMR دارای داشبورد و پایگاه داده خود را . اما ما همچنین ارائه آنها را به یک تجزیه و تحلیل در مورد درخواست قرار می گیرد با واتسون و چگونه ما می توانیم بهتر از این سیستم می گوید Dasgupta. آی بی ام نیز در گفتگو با ICMR در مورد گسترش این برای برنامه های کاربردی دیگر.

Techsplained @FE ویژگی های هفتگی در روزهای دوشنبه. اگر شما مایل به ارسال نمایش داده شد که شما می خواهید توضیح داد به ما ایمیل در [email protected]

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>