رانش همچنان در سهولت انجام کسب و کار اصلاحات

business reforms, ease of doing business, Nirmala Sitharaman,DBR ranking, Companies (Amendment) Bill,NCLTompany نقض قانون مربوط به ویژگی های جزئی و رویه پیش فرض به decriminalised.

دولت decriminalised مقررات مختلف در این شرکت عمل می کنند و کارآمد مختلف دیگر مقررات اما حسابرسان و قانون شرکت های بزرگ و حرفه ای به دنبال وضوح بیشتر بر روی برخی از این تغییرات است.

وزیر دارایی Nirmala Sitharaman روز یکشنبه در حالی که اعلام پنجم tranche از محرک اقتصادی صحبت در مورد دولت محوری در افزایش سهولت انجام کسب و کار و تلاش برای افزایش هند در گزارش انجام کسب و کار (DBR) رتبه بندی است.

اخبار مرتبط

اصلاحات بودند زودتر معرفی شده در Lok سبها تحت شرکت (متمم) لایحه 2020 جایی که در آن پیشنهاد شد به re-23 دسته بندی جرائم از 66 compoundable جرائم. شرکت نقض قانون مربوط به ویژگی های جزئی و رویه پیش فرض به decriminalised. تغییر اکثریت compoundable جرائم داخلی داوری ساز نیز پیشنهاد شده است.

وزیر دارایی اطلاع داد که دولت در حال کار بر روی یک حالت ماموریت برای مرحله بعدی از سهولت انجام کسب و کار اصلاحات مربوط به ثبت نام آسان از اموال سریع دفع اختلافات تجاری و ساده نظام مالیاتی برای ساخت هند یکی از ساده ترین مکان برای انجام کسب و کار.

Nangia اندرسن مدیر Sandeep louisiana travel گفت: “Decriminalisation از compoundable جرائم که ویژگی های و یا رویه در طبیعت, و, که در غیر این صورت شامل نیست بزرگتر منافع عمومی را قطعا اثبات مقرون به صرفه و همچنین زمان کارآمد برای شرکت ها است.”

قانون شرکت های بزرگ و حرفه ای استقبال اقدامات دولت برای ساده تر کردن مقررات و انجام دور با قوانین غیر ضروری اما بسیاری از گفت: چندین طرح های اعلام شده توسط دولت بیشتر نیاز به تجدید نظر.

AMRG & همکاران مدیر عامل Gaurav موهان گفت: “حتی اگر دولت اعلام کرد اقدامات لازم برای در آوردن سهولت انجام کسب و کار اقدامات کمبود در پرداختن به مسائل ذاتی.”

برای مثال هر شرکت تا به حال پر کردن فرم ادویه+ برای اختلاط و ثبت نام اتفاقی موثر فوریه سال 2020 است. اما به زودی پس از آغاز به کار کاربران این ابزار در حال مواجهه با مسائل اعم از مشکل در دانلود فرم قبل از انجمن DSC با تابه او توضیح داد.

“ایده اصلی در پشت این ابزار بود برای کاهش زحمتی برای کسب و کار و حرفه ای, اما چنین دندان درآوردن مسائل مطرح
جدی مشکل برای آن استفاده بهینه برای پایان دادن به کاربران” موهان اضافه شده است.

Dipti Lavya Swain, یک شرکت M&A وکیل و شریک در HSA طرفداران گفت: “در دولت ادامه داد: تلاش decriminalisation مختلف جزئی و پیش فرض ها و effectualisation داخلی داوری ساز خواهد بود خیلی خوش آمدید اما در همان زمان این روند باید بیشتر هدف و دیجیتالی facilitised”.

Dolphy d’souza یک شریک در حسابرس SRBC و شرکت اشاره کرد “این پروژه در کشور به عنوان یک بالغ اقتصاد است. یک مکانیزم داخلی برای ترکیب جرائم را د-مسدود دادگاه جنایی و NCLT که در حال حاضر بیش از حد بر دوش…”

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>