بریتانیا می افزاید: از دست دادن بویایی و چشایی به COVID-19 علامت لیست

این تغییر اعلام شده توسط پروفسور جاناتان ون-Tam انگلستان معاون افسر ارشد پزشکی پس از دانشمندان مشاوره دولت تصمیم گرفت آن را می تواند کمک به انتخاب کنید تا بیشتر موارد اگر شامل اساسی مورد تعریف.

“ما اساسی مورد تعریف کرده است که برای برخی از زمان بوده است جدید مداوم سرفه یا تب را تغییر دهید به طور مداوم سرفه یا تب یا anosmia” ون-Tam که قبلا در SmithKline Beecham روشه و Aventis پاستور به خبرنگاران گفت:.

برای اهداف عمومی پیام anosmia – از دست دادن بویایی – را به عنوان از دست دادن بو و طعم و مزه به عنوان دو بسیار نزدیک در یک عصبی حس ون-تام گفت.

با اضافه کردن anosmia حساسیت مورد جدید انتخاب کنید تا می تواند افزایش به 93 درصد از 91 درصد با جدید سرفه و تب ون-تام گفت.

سایر علائم ممکن است از COVID-19 عبارتند از: خستگی ، اسهال ، درد شکم و یا از دست دادن اشتها بوده اند اما شامل اساسی مورد تعریف.

وقتی پرسیده شد که چرا انگلستان است که عقب مانده کشورهای دیگر از جمله از دست دادن بویایی در رسمی آن در لیست ون-Tam گفت:

“سوال این است: کدام یک از این علائم در واقع رهگیری از موارد بهتر است یا بدتر؟”

ون-Tam گفت: دولت جدید و در حال ظهور تنفسی ویروس تهدید گروه مشورتی یا NERVTAG بود اولین نگاه anosmia در مارس 27, اما تا به حال نگه داشته و آن را تحت بررسی تا چند روز پیش که جدید مشاوره تصویب شد توسط انگلستان را بالای پزشکان ،

NERVTAG در نهایت تصمیم گرفت که با اضافه کردن anosmia خواهد افزایش تعداد موارد برداشت تا پس از بررسی داده ها در آزمایشگاه تایید موارد. آن را با تکیه بر داده ها از بهداشت عمومی انگلستان نظارت سیستم شناخته شده به عنوان چند 100 یا FF100.

همچنین با استفاده از مقایسه داده های دیگر در ویروس های تنفسی – در درجه اول از دانشگاه کالج لندن ویروس دیده بان مطالعه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de