بریتانیا ‘تاریخی’ post-Brexit ویزا استراتژی در مجلس

لندن, مارس 18

انگلستان را “تاریخی” استراتژی جدید برای ویزا و مهاجرت است که تن به تن به عنوان یک امتیاز بر اساس سیستم تاسیس در مهارت و نه کشور مبدا بازگشت به مجلس عوام در روز دوشنبه.

مهاجرت و امنیت اجتماعی هماهنگی (اتحادیه اروپا خروج) لایحه 2020 که مطرح شد در ماه مارس بود اما پیشرفت آن آهسته با توجه به کروناویروس بحران به شکل پایه ای برای بریتانیا پس از مبارزه با تروریسم در اروپا قصد دارد پس از اتحادیه اروپا (EU) رایگان قوانین حرکت آمد به نزدیک به پایان سال است.

“این قطعه تاریخی از قانون به انگلستان کنترل کامل سیستم مهاجرت ما برای اولین بار در دهه و قدرت به تعیین این که چه کسی می آید به این کشور گفت:” انگلستان دبیر خانه Priti پاتل که منجر به اتهام در استراتژی جدید.

“ما نقاط جدید مبتنی بر سیستم اسکنه عادلانه تر و ساده تر است. آن را جذب خواهد کرد و مردم ما نیاز به درایو اقتصاد ما رو به جلو و ذخیره کردن پایه و اساس برای یک دستمزد بالا و مهارت بالا و بهره وری اقتصاد” هند-منشاء وزیر گفت.

بر اساس سیستم جدید به اجرا در 1 ژانویه سال آینده, سحر و جادو تعداد نقاط مورد نیاز به درخواست به کار و اقامت در انگلستان خواهد بود 70. این تعلق خواهد در بازه 20 یا 10 بر اساس مهارت های حرفه ای فارسی زبان, یک پیشنهاد کار از یک تایید حامی و سطح حقوق و دستمزد بین GBP 20,480 و GBP 25,600 یا بالاتر.

تغییرات قبلا تا حد زیادی مورد استقبال صنعت هند و گروه های دانشجویی که خواستار انعطاف پذیری برای کارفرمایان و ویزا حامیان قادر به جذب مناسب نوع مهارت است.

Patel, توصیف کرده است این لایحه که خواندن دوم خود در مجلس این هفته به عنوان “یک بار در یک نسل” فرصت برای ساختن آینده ای است که برای کل انگلستان و برای کارفرمایان به تمرکز بر روی upskilling و سرمایه گذاری در نیروی کار این کشور است.

این لایحه به انگلستان انعطاف پذیری و کنترل بر مرزهای خود پس از آن می تواند به جذب استعدادهای برتر از سراسر جهان برای تکمیل مهارت در حال حاضر در اینجا در این خانه کرد.

“با استعداد و پزشکان و پرستاران و امدادگران از سراسر جهان در حال حاضر در حال ایفای نقش پیشرو در بیمه خدمات درمانی’ تلاش برای مبارزه با کروناویروس و صرفه جویی در زندگی می کند و ما از آنها تشکر می کنم و همه ما NHS [خدمات بهداشت ملی] کارکنان – برای کاری که آنها انجام می دهند. ما سیستم جدید مهاجرت آن را آسان تر و سریعتر برای حرفه ای پزشکی در سراسر جهان به کار در بیمه خدمات درمانی از طریق سریع جدید-آهنگ NHS ویزا” دفتر خانه بیانیه اضافه شده است.

اما احزاب مخالف و منتقدان محافظه کار دولت تغییرات را در خصوص نگرانی های زمان بندی از این لایحه با توجه به این که گروه بزرگی از کارکنان مراقبت در coronavirus مقدم آمده از درون اتحادیه اروپا است.

حزب کارگر را در سایه خانه, منشی, نیک توماس-Symonds گفت: این طرح بودند “نه عادلانه و نه در جهت منافع ملی”.

این تفویض اسکاتلندی دولت وزیر مهاجرت بن مک فرسون نیز نوشته شده به Patel, درخواست خود را به “توقف و تجدید نظر در” این برنامه.

“همه گیر نشان داده فراتر از شک که کارهایی که دولت بریتانیا قبلا شرح داده شده به عنوان ‘پایین-ماهر” در واقع یک طیف وسیعی از کاملا حیاتی نقش پر توسط مردم اختصاص داده شده با مهارت های با ارزش و دانش” او گفت:.

حرکت آزاد مردم در اتحادیه اروپا دیده می شد به عنوان یک عامل کلیدی در پشت بریتانیا رای به خروج از 27 عضو اتحادیه اروپا بلوک های اقتصادی در ژوئن 2016 رفراندوم با نخست وزیر بوریس جانسون لغزش کلی انتخابات در ماه دسامبر سال گذشته به عنوان یک رای به نفع مهارت های خود را مبتنی بر سیستم مهاجرت مانیفست تعهد است.

اما آخرین نظر سنجی YouGov به سفارش انگلستان مشترک شورای رفاه مهاجران (JCWI) یک تغییر در برداشت بیش از مهاجرت با 54 درصد از مردم در حال حاضر نشان داده شده است به عنوان حمایت از شل تر مهاجرت کنترل برای کارگران در نظر گرفته به عنوان ضروری در طول بیماری همه گیر.

JCWI اجرایی Satbir سینگ گفت که این کارگران در خط مقدم از جمله مراقبین و سوپر مارکت کارگران “نیست ‘ماهر’ یا ناخواسته آنها ستون فقرات کشور ما و آنها سزاوار امنیت دانستن که این محل می تواند خانه خود را بیش از حد”.

یک گروه از کسب و کارهای کوچک مستقر در انگلستان نیز با صدور نامه ای مشترک به Priti پاتل برای قرار دادن این تغییرات فراتر از ژانویه 2021 مهلت به منظور کسب و کار برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس خرید اینترنتی.

“آماده شدن برای این سیستم جدید در حال حاضر یک چالش بزرگ برای کارفرمایان حتی قبل از ما نیز در مواجهه با این بیماری همه گیر کوروناویروس” می خواند نامه امضا شده توسط نزدیک به 30 کسب و کارهای کوچک در کشور است. — PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>