رها کردن اشکال جدیدی از کار: آینده کار هرگز همان خواهد شد دوباره با توجه به Covid همه گیر

Covid-19 has compelled many to work from home.Covid-19 مجبور است بسیاری از به کار از خانه.

توسط Yogesh سوری & Sharmistha سینها

Covid-19 مجبور است بسیاری از به کار از خانه. این سوئیچ به دیجیتال کار یکهو به ارمغان آورده است در یک تغییر در درک ما از کار و راه ما فکر می کنم در مورد کار ترتیبات. تحصیلی جدید جلسات را آغاز کرده اند و ارتباطات منتقل شده از فرد در کلاس های درس برای زندگی, کلاس های آنلاین, جدید, حالت, آموزش توسعه داده شده است دادگاه رفته اند دیجیتال با موارد شنیده بودن از طریق ویدئو کنفرانس و دفاتر منتقل شده به e-دفتر حالت وجود دارد افزایش در پرداخت دیجیتال بسیاری از نوازندگان در حال جریان اجرای زنده از صفحه اصلی. Google دیدار روز بیش از روز رشد بیش از 60% و استفاده از Hangouts افزایش یافت. آن است که نه تنها نسل Z و آلفا که در حال تطبیق با این سیستم جدید اما با توجه به نفوذ گوشی های هوشمند و حتی شهروندان ارشد در حال تطبیق با پزشکی از راه دور, دیجیتال پرداخت ،

اخبار مرتبط

پست-Covid-19 به حالت عادی برمی گردد جهان کار نخواهد بود همان دوباره. آن را به خوبی ممکن است یک فرصت برای تبدیل به دیجیتالی-فعال محیط کار.

از آن زمان هند جهش به آینده ابداع خط در جهان ارتباطات. چین پس از آمریکا و اتحاد بالندگی در اقتصاد دیجیتالی. WeChat یک پیام و پرداخت نرم افزار به طور گسترده ای استفاده می شود و Baidu پدید آمده است به عنوان مهمترین و به دنبال پس از ترک موتور جستجو گوگل در دور پنجم در چین است. برنامه های مانند Infinite بازی مانند PUBG به سایت های تجارت الکترونیک مانند باشگاه کارخانه در حال گسترش رد پای خود را از جمله در هند.

هند که دارای یکی از بهترین متخصصان در این صورت می توانید با استفاده از تحولات در ابر جهان به نفع خود. ما باید برای رسیدن به آینده تکنولوژی سطح که در آن هند می تواند منجر صادر کننده در نرم افزار ارتباطی. چرا ما نمی فکر می کنم از ویدئو کنفرانس نرم افزار در زبان محلی که می توان با استفاده از یک عمده فروش یا استفاده در سطح دولت محلی? این نیاز به تکنولوژی upskilling و reskilling در تجزیه و تحلیل داده ها روش های مدیریت آنلاین, ماژول های سرمایه گذاری و مطلوب تنظیم مقررات محیط زیست است.

هند برای ورود به این بخش در یک راه بزرگ; ما نیاز به سطح بالا نامزدی در تقاطع فناوری اطلاعات و ارتباطات, حقوق بشر و فعالیت های نظارت. اما این تحول ارائه مجموعه ای از چالش های امنیت سایبر. با فعالیت های آنلاین وجود دارد خوشه در هک cyberscamming باجافزار حملات که نیاز به سخت هشدار رمزنگاری قوی و اقدامات.

وجود دارد و نیاز به ایجاد و یا تقویت دولت computer emergency response تیم و مراحل را به منظور افزایش امنیت سایبر ظرفیت سازی و آموزش و گسترش امنیت اطلاعات آموزش و آگاهی برنامه, معرفی برنامه های درسی دانشگاه, استقرار پزشکی قانونی در آزمایشگاه ، وجود دارد, کمبود شدید, ماهر, منابع, افراد, تحقیقات و دوره های دانشگاهی در این منطقه است. Gen Z می توان به متخصصان در اطلاعات قابل اعتماد سیستم های مهندسی است.

دولت ها شده است هجوم به استفاده از فن آوری های پیشرفته در حکومت و هند متفاوت است. دیجیتال هویت شمول مالی دیجیتال پرداخت DBT دولت طرح گسترش استفاده از آن و پهنای باند, distance learning, e-commerce, غیره باید تغییر زندگی مردم است. Covid-19 ارائه شده است یک افزایش عمده به این طرح. یکی دیگر از ویژگی های مهم بوده است برای ارتباط با کارکنان و مشتریان و با استفاده از تکنولوژی. با وجود محدودیت های این همه کار کرده نسبتا خوبی در این مضطرب بار.

مردم باید مورد استفاده قرار گیرد به کار از خانه است و این انتظار می رود برای ادامه کاهش کارکنان, هزینه ها از نظر حفظ دفاتر. یکی دیگر از جنبه های آینده کار می تواند پایین تر سفر صورتحساب به عنوان سازمان ترجیح می دهم جلسات آنلاین. با توجه به اینکه آموزش و پرورش هیچ کس را به آن معتقد بودند ممکن بود به مطالعه و آموزش آنلاین با چنین نشاط و انتظار این است که این منجر به یک تغییر کیفی. تاریخ و زمان آخرین اما نه کم شده است وجود دارد افزایش نگرانی نسبت به کارکنان و مشتریان و جامعه در این زمان.

در حالی که معلوم نیست زمانی که بحران به پایان خواهد رسید وجود دارد که نشانه های آن ممکن است زودتر از بعد. به عنوان و هنگامی که آن رزومه یک چیز روشن است که آینده کار را هرگز خواهد بود که دوباره همان.

چهارشنبه سوری است که مشاور ارشد حکومت و تحقیقات و سینها, است, معاون, مدیر, NITI Aayog. دیدگاه شخصی

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>