ما اقتصاد را بهبود می یابند می تواند کشش از طریق پایان سال آینده: تغذیه

واشنگتن, مارس 18

اقتصاد آمریکا بزرگترین در جهان است که پرتاب شده به یک رکود اقتصادی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس را دوباره بجای اول برگشتن اما این بهبود می تواند کشش از طریق پایان سال آینده رئیس فدرال جروم پاول گفته است.

بیانیه خود را روز آمد پس از یک مشاور اقتصادی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مورد علاقه با دادن مشوق های مالیاتی برای شرکت های آمریکایی به حرکت خود واحدهای تولیدی از چین به آمریکا در میان جدید شکاف در روابط دو جانبه بیش از پکن را از دست داده و coronavirus بحران است.

آمریکا ابراز ناامیدی بیش از چین اداره COVID-19 است که ادعا کرد که نزدیک به 90,000 زندگی در امریکا است.

چین که دومین اقتصاد بزرگ جهان در آغاز سال امضا فاز-1 یک قرارداد تجاری با آمریکا, پایان تلخ دو سال تعرفه جنگ که تا به حال لرزاند اقتصاد جهانی است.

رئیس فدرال پاول در یک “60 دقیقه” برنامه رادیو فردا در روز یکشنبه گفت که در دراز مدت و حتی در میان اجرا نمی خواهد می خواهید به شرط بندی در برابر اقتصاد آمریکا.

“این اقتصاد را بهبود می یابند. و این بدان معناست که مردم را به بازگشت به کار. بیکاری خواهد شد پایین. ما از این طریق دریافت کنید. ممکن است در حالی که.

“این ممکن است یک دوره از زمان. آن می تواند کشش از طریق پایان سال آینده. ما واقعا نمی دانم. ما امیدواریم که از آن خواهد شد کوتاه تر از آن, اما هیچ کس واقعا نمی داند. آنچه که ما می توانید انجام دهید این است که بخشی از آن را که ما می توانیم کنترل است که مراقب باشید به عنوان کسب و کار و بازگشت به کار” او گفت:.

“و هر یک از ما به صورت جداگانه و به عنوان یک گروه… آن دسته از اقدامات است که محافظت از خودمان و یکدیگر را از گسترش بیشتر این ویروس” پاول گفت.

رعایت این است که یک زمان از درد و رنج و دشواری پاول گفت که در آن آمده است در آمریکایی ها به سرعت و با چنین نیروی است که یکی واقعا می تواند به کلمات قرار داده درد مردم احساس و عدم اطمینان آنها متوجه می شوند.

“و آن را در حالی که برای ما به عقب بر گردیم,” او گفت:.

پاول گفت: وجود یک خطر واقعی است که اگر مردم از کار برای مدت طولانی از زمان و مهارت های خود را آتروفی کمی و آنها از دست دادن تماس با نیروی کار است.

این چیزی است که نشان می دهد تا در داده ها—که طولانی تر و عمیق تر رکود تمایل به ترک پشت آسیب به مردم و مشاغل است. و وزن آن در اقتصاد رو به او گفت.

“شما می توانید می گویند همان چیزی که در مورد کسب و کار. کوچک و متوسط اندازه کسب و کار است که بسیار مهم است به این کشور اگر آنها را مجبور به رفتن را از طریق یک موج قابل اجتناب insolvencies شما چیزی از دست رفته وجود دارد که بیش از فقط چند کسب و کار.

“این واقعا کار ایجاد ماشین. و در صورتی که اتفاق می افتد, آن را برخی از زمان برای بهبود یافتن از آن است. من فکر می کنم خبر خوب این است که ما سیاست هایی که می تواند برخی از راه به سمت به حداقل رساندن این اثرات. و این که با نگه داشتن مردم و کسب و کار از عجز از پرداخت دیون فقط برای شاید سه یا شش ماه بیشتر در حالی که مقامات بهداشتی انجام آنچه آنها می توانید انجام دهید. ما می توانید زمان که… که نوع حمایت ممکن است مناسب,” او گفت:.

در پاسخ به یک سوال پاول گفت: “هیچ کس نمی داند” در این سطح از بیکاری است که این کشور در حال رفتن به صورت.

به نظر می رسد به عنوان یک منطقی پایه مورد که وجود خواهد داشت بیشتر اخراج احتمالا در این ماه و ماه آینده. بیست میلیون نفر از مردم از دست داده اند شغل خود را در یک دوره واقعا دو ماه او گفت:.

“و این قلب breakingååå چون فقط دو ماه پیش ما تا به حال بالاترین نرخ بیکاری در 50 سال کمترین آفریقایی-آمریکایی بیکاری از آنجایی که ما شروع به اندازه گیری آن,” او اضافه شده است.

“ما تا به حال کم درآمد و متوسط جوامع ما گفتن که این بهترین بازار کار است که شما در نهایت می توانید ببینید مزایای چه تنگ بازار کار در واقع به معنی. فرصت های بیشتر. و آن را مانند نگاه ما ادامه خواهد داد برای دیدن که رفتن به جلو برای برخی از زمان و بیشتر و بیشتر مزایای,” او گفت:.

“با فرض این که اقتصاد شروع به بازگشایی و ما این کار را با موفقیت شما ببینید مردم رفتن به کار,” او گفت:.

با توجه به پاول خبر خوب این است که 20 میلیون نفر که گذاشته شده گزارش خود را به عنوان داشتن گذاشته شده به طور موقت. آنها در نظر گرفته به طور موقت بیکار. و این دلیل است که آنها انتظار می رود به بازگشت به خود ،

“اگر کسانی که کسب و کار می تواند بازگشایی و اگر ما می توانید آن را در راه است که نمی شود ایجاد مشکلات بیشتر با این ویروس پس از آن مردم می تواند بازگشت به کار. من می خواهم بگویم اوج بیکاری ممکن است در چند ماه آینده. و سپس شما ممکن است آن را ببینید پایین آمدن بیش از نیمه دوم سال,” او اضافه شده است.

بیش از 300,000 نفر فوت کرده اند با توجه به کروناویروس همه گیر و بیش از 4.7 میلیون نفر آلوده در سراسر جهان است. ما در بدترین آمار کشور با نزدیک به 90,000 مرگ و میر و بیش از 1.4 میلیون نفر تایید COVID-19 موارد است. —PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de