برزیل پزشکان medevac بومی COVID-19 موارد به آمازون شهر

“تعداد COVID-19 بیماران زیادی افزایش یافته است. ما در حال پرواز هواپیما بیشتر (تا رودخانه); این آخرین فرصت برای نجات جان خود گفت:” ادسون Santos Rodrigues یک اطفال پزشک کار در medevac هواپیما برای ایالت آمازوناس.

“گاهی اوقات ما نمی وجود دارد در زمان از آنجا که ما نمی توانیم زمین در شب از فرودگاه که هیچ چراغ,” او گفت که او به شهر بازگشت از مانائوس با 26 سال از Tikuna قبیله بود که تنفس از طریق یک مخزن اکسیژن داخل هواپیما. مانائوس, پایتخت شهرستان آمازوناس برخی از این تنها در بخش های مراقبت ويژه در منطقه است.

دولت برزیل بومی خدمات سلامت Sesai گزارش روز دوشنبه حداقل 23 بومی مردم فوت کرده اند از COVID-19 مرگبار بیماری ناشی از کوروناویروس. قربانیان از راه دور در قبیله ای سرزمین 11 از آنها را در بالا می رسد از رودخانه آمازون در مرز کلمبیا و پرو.

برزیل اصلی قبیله ای چتر سازمان APIB شمارش coronavirus موارد از مردم بومی که مهاجرت به مناطق شهری و که تحت درمان با Sesai. گروه گزارش روز دوشنبه افزایش مرگ و میر با 103 تایید مرگ از 18 آوریل 3.

سه چهارم از 540 تایید موارد coronavirus میان 40 قبایل گزارش APIB در آمازون که در آن همه گیر است آمار مانائوس بد است که این اولین برزیل شهرستان به اجرا از تخت ICU در حالی که اصلی آن گورستان دفن مردگان در گورهای دسته جمعی.

روز دوشنبه به طور جدی بیمار 78 ساله در یک مرده در پرواز از سن گابریل دا کچیرا که عمدتا بومی شهر در آمازون واقع در ریو نگرو در نزدیکی مرز با ونزوئلا گفت: Daniel Siqueira یک medevac دکتر.

Siqueira, پسر انجیلی مبلغ صرف دوران کودکی خود را در یک بومی روستا در آمازون و صحبت می کند رایج ترین زبان بومی در منطقه Nheengatu. صحبت های انتقادی بیماران به زبان خود مهم است که او می گوید.

این بیماری ممکن است آغاز کرده اند در این شهر اما از آن بدتر در مناطق دور افتاده او اضافه شده است. “شهرها باید منزوی کردن و متوقف کردن ویروس از رسیدن به بومی روستاها و یا بسیاری دیگر خواهد مرد” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>