چین لنت میلیاردها دلار به کشورهای فقیر. آنها نمی توانند پرداخت آن را به عقب

مشابه درخواست آمده اند جاری شدن سیل در پکن از قرقیزستان سریلانکا و تعدادی از کشورهای آفریقایی درخواست برای بازسازی تاخیر بازپرداخت یا ببخش دهها میلیارد دلار از وام های آینده با توجه به این سال است.

با هر درخواست چین درایو برای تبدیل شدن به جهان در حال توسعه بزرگترین بانکدار backfiring. در طول دو دهه گذشته آن را به راه انداخته جهانی وام ولگردی و قانونی شکنی دوش گرفتن کشور با صدها میلیارد دلار در تلاش برای گسترش نفوذ خود و تبدیل شدن به یک سیاسی و اقتصادی ابرقدرت. وام گیرندگان قرار داده تا پورت معادن و دیگر جواهرات تاج و تخت به عنوان وثیقه.

در حال حاضر به عنوان بزرگترین اقتصاد جهان قرقره کشورها به طور فزاینده ای گفتن پکن آنها نمی توانند پرداخت پول بازگشت.

چین چهره انتخاب های دشوار است. اگر آن را بازسازى و یا می بخشد این وام است که می تواند فشار سیستم مالی آن و بسیار خشمگین چینی افرادی که درد و رنج خود را در زير رکود. اما اگر چین خواستار بازپرداخت زمانی که بسیاری از کشورها در حال حاضر عصبانی با پکن بیش از دست زدن به آن از همه گیر تلاش خود را برای جهانی نفوذ می تواند در معرض خطر.

“چین از لحاظ سیاسی در پشت پا” گفت: اندرو کوچک ارشد آلمانی مارشال صندوق. چین باید سلب کسانی که وام او افزود: “آنها می توان به مصرف بیش از دارایی های استراتژیک در کشور است که در حال حاضر نمی توانیم به خوراک خود مردم است.”

چین شهرت جهانی است در خط. کشورهای در حال آشکارا سوال نقش آن در شیوع کروناویروس پس از مقامات چینی در ماه ژانویه در ابتدا به عنوان شدت و contagiousness از این بیماری است. پکن فروش و اهدای ماسک و تجهیزات برای کمک به آن ضرب و شتم تصویر. یک قدم اشتباه می تواند معامله آن جاه طلبی های جهانی یک گام بزرگ به عقب.

در همان زمان, مالی ریسک های بزرگ هستند. کیل موسسه تحقیقات آلمان, گروه, گیره چین اعطای وام به کشورهای در حال توسعه در $520 میلیارد یا بیشتر با اکثریت قریب به اتفاق doled در چند سال گذشته است. که باعث می شود پکن بزرگتر وام از بانک جهانی یا صندوق بین المللی پول.

در خط مقدم از ولگردی و قانونی شکنی است که کمربند و جاده ابتکار رئیس جمهور چین را $1 تریلیون برنامه برای تامین مالی پروژه های زیربنایی در سراسر جهان و انتخاب کنید تا از متحدان در این فرآیند است. پس ابتکار عمل را در آغاز سال 2013 چین است وام تا 350 $میلیارد دلار به کشور حدود نیمی از آنها در نظر گرفته در معرض خطر بدهکاران.

چین با رد این ایده از جرم بخشش بدهی ها اما حاکی از آن است که مایل به مذاکره است. در برخی از موارد آن در حال حاضر عمل: قرقیزستان, دولت اعلام کرد که چین در ماه آوریل توافق کردند که به reschedule $1.7 میلیارد دلار از بدهی بازپرداخت بدون افشای جزئیات.

دیگران امید برای تسکین بیش از حد. “نه تنها از چین ما درخواست” گفت: SR Attygalle سریلانکا را به وزیر خزانه داری آمریکا در مصاحبه ای با استناد به درخواست ژاپن و چین بانک صادرات و واردات. در عین حال گفت: بانک توسعه چین گسترده تر از یک خط اعتباری به مبلغ 700 میلیون دلار برای کمک به سریلانکا در کنار کاهش نرخ بهره و تاخیر در بازپرداخت جدول زمانی دو سال است.

فراتر از آن مراحل و مقامات چینی هنوز تصمیم نگرفته اند که چگونه برای مقابله با این مشکل می گویند افراد آشنا با برخی از مذاکرات.

Construction workers in the first phase of Cairo's new capital that is under construction on Aug 9, 2018. The New York Times

کارگران ساختمانی در مرحله اول از قاهره پایتخت جدید است که تحت ساخت و ساز در آگوست 9, 2018. نیویورک تایمز

بدهی “ساده نیست و یا موثر” آهنگ Wei رسمی در بازوی تحقیقاتی چین وزارت بازرگانی نوشت: در جهانی بار یک روزنامه تحت کنترل حزب کمونیست. “چه چین می تواند انجام دهد برای کمک به ارمغان بیاورد پروژه های با بودجه وام های بازگشت به زندگی و تحقق سود پایدار به جای اقدامات به عنوان ساده به عنوان ارائه write-offs.”

کمربند و جاده تا به حال تبدیل به یک موضوع حساس قبل از وقوع. مقامات چینی نگران که آیا بیش از حد بسیاری از بانک ها و شرکت ها شد و ریختن پول به همان کشورها با اندکی هماهنگی. چین سیستم مالی است که در حال حاضر تحت فشار بدهی های انباشته شده توسط شرکت های دولتی و دولت های محلی برای حفظ رشد زمزمه.

برخی از مردم در چین شروع به سوال که آیا خود را سخت به دست آورده پول بود که حیف و میل در خارج از کشور. با وجود رو به رشد چین در ثروت آن خانواده ها هنوز هم دارای درآمد کمتر از یک چهارم از کسانی که در کشورهای توسعه یافته است. اقتصاد خود را نیز متزلزل شیوع آن منجر به کوچک شدن برای اولین بار از زمان مائو عصر.

وام گرفته موشکافی خارج از چین ،

چین وام متفاوت از بسیاری از دیگر وام به کشورهای در حال توسعه توسط کشورهای ثروتمند و یا توسط نهادهایی مانند بانک جهانی. آنها تمایل به حمل نرخ بهره بالاتر و کوتاه تر سررسید نیاز به refinancing هر چند سال. آنها اغلب با استفاده از سرمایه های ملی به عنوان وثیقه. ویژگی های آن به چینی تحت کنترل دولت به بانک ها اعتماد به نفس به من قرض بدهید به کشورهای فقیر.

در بعضی از نقاط وام افزایش یافت. جیبوتی بدهی به چین شروع به پریدن کرد بیش از 80 درصد تولید اقتصادی سالانه خروجی. اتیوپی بدهی به چین بالغ بر 20 درصد از خروجی سالانه آن. در قرقیزستان این مقدار حدود 40 درصد است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت متهم کرده است چین از “دام بدهی دیپلماسی” وام پول بیشتر از کشورهای فقیر می تواند استطاعت برای به دست گرفتن دارایی های استراتژیک و به گسترش نظامی و اقتصادی آن رد پای.

پکن با رد این اتهامات و بسیاری از کارشناسان چینی به توافق برسند. تصرف وثیقه خارج از کشور دشوار است آنها استدلال می کنند. هزینه وام بیشتر به این دلیل که چینی دهندگان چهره واقعی چشم انداز نمی پرداخت.

“بسیاری از این وام ها باید نرخ های بهره بالاتر است که باید منعکس صحیح خطر” گفت: چن طولانی یک شریک در چراغ خوراک پزی پکن تجزیه و تحلیل اقتصادی شرکت است.

اما ضد چین واکنش رشد کرده است در سال های اخیر به عنوان کشور, تلاش برای پرداخت بدهی. کمربند و جاده های اغلب ثابت سود خروج از مالیات دهندگان با سنگین صورتحساب. زمانی که پکن کشف و ضبط یک استراتژیک در بندر سریلانکا به عنوان وثیقه بدهکار سازمان ملل را با نگرانی است.

چین نیز با اتکا بر یک مخفی, وب از مذاکرات دو جانبه برای کمربند و جاده به خط مقامات جیب و یا آنها را به توافق غیرمنطقی به نظر برخی از کشورهای بدهکار ادعا می کنند. مالزی را به عقب رانده بر 16 میلیارد دلار وام, بسته بندی, فشار پکن برای کاهش آن به 11 میلیارد دلار.

در حال حاضر به نظر می رسد پکن دست کم گرفت که خطر شدید مشکلات اعتباری ممکن است پریشان همه کشورهای در حال توسعه در همان زمان. چین هنوز هم اصرار دارد در برخورد با آن کشورهای بدهکار به صورت جداگانه. اما رهبران در آن مکان به طور فزاینده ای خواستار گسترده جهانی در تلاش برای کمک به با مشکلات خود.

“چین می خواهد به نگه داشتن کمربند و جاده های کشور تقسیم شده به عنوان آنها را قوی تر از هر کشور به صورت جداگانه گفت:” بن Steil, مدیر بین المللی اقتصاد در شورای روابط خارجی.

در ماه آوریل نخست وزیر پاکستان به دادگاه تجدید نظر به کشورهای ثروتمند و موسسات برای بدهی های امدادی برای همه کشورهای در حال توسعه. دو هفته بعد از 20 سازمان ملل که شامل چین اعلام کرد این امر مسدود کردن تمام بدهی های خود را پرداخت برای فقیرترین کشورهای جهان تا پایان سال است.

اما آهنگ های بازرگانی وزارت رسمی نوشت: در جهانی بار است که ترجیحی وام از بانک صادرات و واردات از چین “قابل اجرا نیست برای تسکین بدهی.” بانک صادرات و واردات از چین کمربند و جاده پول گلدان تامین مالی بیش از 1800 پروژه به ارزش حداقل $149 میلیارد وام دهنده نشان داد سال گذشته است.

فشار بر چین افزایش خواهد یافت به عنوان بحران اقتصادی جهانی عمیق تر. مقامات آشنا با بدهی مذاکرات گفت: بسیاری از کشورهای چین خواستار ارائه بدهی یا بخشش از جمله تعدادی از کشورهای آفریقایی.

اتیوپی و آفریقای سریعترین رشد اقتصاد چین خواسته است تا به لغو بخشی از بار بدهی های خود و گرفتن یک نقش به نمایندگی از کشورهای آفریقایی در مذاکرات چند, مقامات گفت.

“این در اوایل روز است. اما من می دانم که چینی ها باید به طور کلی شده است به رسمیت شناختن از چالش هایی که کشورهای در حال در گفت:” وزیر مالیه Eyob Tekalign شما این جا در یک مصاحبه اضافه کرد که یک بلوک از “حداقل” توسعه کشورهای آفریقایی به نام برای لغو بدهی. “با توجه به کلی جهانی شوک و همه گیر را در اثر رشد این تماس برای پشتیبانی از” او گفت:.

اما غنا وزیر دارایی کن Ofori-عطا گفت: در یک مصاحبه تصویری با مرکز توسعه جهانی که چین نیاز به انجام بیشتر و “بیا قوی تر است.”

مقامات چینی اصرار دارند که آنها را ادامه خواهد داد به انجام پروژه ها در جهان در حال توسعه. پاکستان هفته گذشته اعطا $5.8 میلیارد سد سازی قرارداد به دولت متعلق به شرکت سرمایه گذاری مشترک با این واحد تجاری از ارتش پاکستان. جزئیات تامین مالی نیست منتشر شد.

اما اگر چین حملات سخت چانه زنی بدهکار سازمان ملل می تواند گروه با هم و سعی کنید به در حال حاضر یک جبهه متحد. آنها می تواند نشان می دهد میزان وام های چینی و شرایط خود و شرایط است که می تواند حتی بیشتر تمرکز بر روی این مشکل است. کشورهای دیگر می تواند تغییر چگونه آنها را به من قرض بدهید که می تواند نیروی چین به تغییر راه خود را و یا سهولت بازگشت.

“این یک حساب برای چین” گفت: Scott Morris, یک عضو ارشد در مرکز جهانی توسعه یک مخزن فکر می کنم.

“هنگامی که شما را در وسعت و دامنه از کشورهایی است که ممکن است به طور پیش فرض آن می تواند یک خطر برای چین است. خواهد آنها را اجتناب ناپذیر نوشتن به پایین در برخی از این بدهی ؟ یا آیا آنها مایل به تصاحب کشورهای دارایی های در یک زمان حساس?”

© 2020 نیویورک تایمز اخبار سرویس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de