چین می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش برای تغییر سرزنش از خود بی پاسخ’ به شامل COVID-19

پکن, مارس 19

چین روز سه شنبه به اتهام رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از استفاده از آن “به عنوان یک مسئله” به تغییر سرزنش از خود “بی پاسخ” شامل COVID-19 در خانه ساعت پس از تهدید به کشیدن ما از سازمان ملل متحد در سلامت بدن اگر آن را قادر به نشان دادن “استقلال” از چین.

“آمریکا تلاش می کند به استفاده از چین به عنوان یک مسئله برای انتقال مسئولیت و مقرون به صرفه در تعهدات بین المللی خود را به چه کسی” است که یک پیش بینی غلط, چینی, سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian گفت: رسانه های توجیهی را در اینجا.

او در پاسخ به سوال در مغلوب ساختن پیشی جستن نامه ای به سازمان بهداشت جهانی رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus تهدید به “برای همیشه یخ” ما بودجه را به آژانس سلامت سازمان ملل متحد اگر آن را شکست خورده نشان می دهد خود را “استقلال” از چین در 30 روز آینده.

“آمریکا به رهبری نامه پر است از عبارات مبهم مانند احتمالا غیره” ژائو گفت.

“آن را در تلاش برای گمراه کردن مردم به لام چین و تغییر سرزنش از خود بی پاسخ” برای جلوگیری از گسترش این ویروس در ایالات متحده, او گفت:.

“آن بیهوده است. در حال حاضر COVID-19 هنوز در حال گسترش در آمریکا و بسیاری از جاهای دیگر” او گفت:, و اضافه کرد که ما سیاستمداران باید توقف بازی سرزنش و کار با جامعه بین المللی برای جلوگیری از گسترش ویروس.

او همچنین به دنبال اخراج مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به “برای همیشه یخ” ما سهم به چه کسانی و برجسته چین افزایش کمک های جهانی در بدن است.

ژائو گفت که عضویت سهم بودند به طور مشترک تعیین شده توسط کشورهای عضو است.

“آن را نمی توان تعیین می شود ما خود را. پرداخت کمک های مورد بررسی در زمان تعهد کشورهای عضو این که” او گفت:.

“این نمی تواند سودا” او گفت:, و اضافه کرد که آمریکا یک طرفه تهدید به توقف کمک های مالی بود که تخلف از آن خود تعهد بین المللی در میان یک بیماری همه گیر.

او گفت: علاوه بر پرداخت آن ارزیابی سهم به این که چین تا به حال ارائه شده 50 میلیون دلار کمک مالی برای مبارزه با COVID-19 و با اشاره به دیدار رؤسای اعلام روز دوشنبه به ارائه 2 میلیارد دلار به صندوق کمک به کشورهای در برخورد با COVID-19.

ژائو گفت: چین همچنان به حمایت از کسانی که کار می کنند.

“ما از جامعه بین المللی به منظور ارتقاء سیاسی و حمایت مالی برای کسانی که” به منظور شکست دادن ویروس, او گفت:.

پرداختن به 73 مجمع بهداشت جهانی (WHA) در دوشنبه رئیس جمهور یازدهم را نشانه رفته ستایش در آژانس سلامت سازمان ملل متحد و رئیس آن Ghebreyesus.

که باید منجر به واکنش جهانی در برابر COVID-19 گفت: یازدهم است که دبیر کل حزب کمونیست چین است.

“تحت رهبری دکتر Tedros ساخته شده است که سهم عمده ای در رهبری و پیشبرد واکنش جهانی به COVID-19. آن کار خوب است که تحسین جامعه بین المللی. چین خواستار از جامعه بین المللی به افزایش سیاسی و حمایت مالی که, بنابراین به عنوان برای بسیج منابع در سراسر جهان به شکست ویروس,” او گفت:.

سازمان بهداشت تصمیم گیری بدن ژنو بر اساس سازمان بهداشت جهانی. این نشست سالانه برگزار شد و عملا در روز دوشنبه و سه شنبه که با حضور هیئت های نمایندگی از همه کسانی که عضو و با تمرکز بر سلامت خاص دستور کار تهیه شده توسط هیئت اجرایی.

بیش از 310,000 مردم فوت کرده اند با توجه به COVID-19 همه گیر و بیش از 4.8 میلیون نفر آلوده در سراسر جهان است.

ما در بدترین آمار کشور با بیش از 90 ، 000 مرگ و میر و بیش از 1.5 میلیون تایید COVID-19 موارد با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de