COVID-19 تاثیر: شروع یو پی اس در کاهش ولگردی و قانونی شکنی; 30% توقف عملیات

Further, around 70% start-ups are having a cash runway of less than three months, and the most affected of the lot are the early stage and mid stage start-ups.بیشتر در اطراف 70% شروع یو پی اس با داشتن پول نقد باند کمتر از سه ماه و بیشتر تحت تاثیر زیاد در اوایل و اواسط مرحله شروع یو پی اس.

توسط Srinath Srinivasan & Asmita دی

مانند چندین کسب و کار دیگر Covid-19 ضربه سخت و حتی هند راه اندازی اکوسیستم و این وضعیت به هیچ چیز کمتر از گریم. حدود 90% از شروع یو پی اس ها رو به کاهش در درآمد در حالی که 30-40% به طور موقت توقف عملیات خود را و یا در حال بسته شدن. بیشتر در اطراف 70% شروع یو پی اس با داشتن پول نقد باند کمتر از سه ماه و بیشتر تحت تاثیر زیاد در اوایل و اواسط مرحله شروع یو پی اس.

اخبار مرتبط

این یافته از یک ماه است در بررسی انجام شده توسط Nasscom برای ارزیابی تاثیر این ویروس در شروع یو پی اس.

اما به عنوان Nasscom می گوید: همه این است که همه دل تنگی و عذاب “را به عنوان بیش از نیمی از شروع یو پی اس به دنبال محوری به کسب و کار جدید فرصت تنوع بخشیدن به رشد عمودی مانند بهداشت و درمان و افزایش تمرکز در حال ظهور فن آوری مانند هوش مصنوعی IoT و ابر”.

می گوید Debjani Ghosh, رئيس جمهور, Nasscom “این یک واقعیت شناخته شده است که در طول تاریخ چنین رکود نیز منجر به اختلال در کسب و کار و تحولات آن را باز کرد تا مجموعهای از فرصت ها برای محکم کارآفرینان. به درستی بسیاری از هند شروع یو پی اس ملحق شده اند نیروهای خود را برای ایجاد راه حل کمک خواهد کرد که مردم برای زنده ماندن و مقابله با این بیماری همه گیر و تاثیر آن در روز به روز زندگی است.”

به عنوان بخشی از توصیه های خود را از دولت خواست که شامل دسترسی به سرمایه در گردش کاهش compliances و سیاست های مالی و حمایت مالی برای شروع یو پی اس.

با توجه به Nasscom هند راه اندازی اکوسیستم همچنان سومین tech راه اندازی اکوسیستم در جهان که پایه و هند نوآوری داستان با بیش از 9,300 tech شروع یو پی اس ارائه اشتغال مستقیم برای بیش از 4,00,000 مردم است.

Agritech و fintech شروع یو پی اس نتوانسته اند به جمع آوری به همان سطح از بودجه آنها از یک سال پیش و بیش از 80% از آنها روبرو هستند کمک های مالی بحران. بیش از 90 ٪ از شروع یو پی اس در سفر و حمل و نقل صنایع باید در مواجهه با چالش ها در پوسته پوسته شدن و توسعه کسب و کار. در سمت روشن, شروع یو پی اس در سلامت-tech و اد-tech دیده می شود رشد مثبت, این گزارش می گوید.

تحلیلگران انتظار دارند کمی ليزينگ بودجه برای شروع یو پی اس در این سال است. تعداد عادلانه از ورق مدت کشیده شد به عقب در بین اواسط ماه فوریه و مارس پایان Atit Danak اصلی در Zinnov مشاوره گفته می FE “خطر سرمایه در دسترس است اما خطر پارامترهای تغییر کرده است” Danak گفته بود.

سرمایه گذاران می تواند دور ماندن از سرمایه گذاری های جدید در دسترس نباشد در حالی که با احتیاط حمایت از سرمایه گذاری های موجود تا زمانی که این روحیه را بهبود می بخشد زمانی در ماه دسامبر و یا اوایل سال آینده به گفته تحلیلگران. استراتژی اطراف آن کالا بیش از حد می تواند تغییر در این ارسال Covid-19 جهان با تمرکز بیشتر بر مواد غذایی و نه الکترونیک.

با توجه به بازار فعلی اختلال سرمایه گذاران را واضح تر تماس بگیرید و در مورد نوع مدل کسب و کار آنها می خواهم برای حمایت از تحلیلگران حفظ کند. “تعداد قابل توجهی از شروع یو پی اس در کشور را ضعیف تر از مدل کسب و کار, اما آنها موفق به دریافت بودجه در رونق بازار است. ضعیف تر کسب و کار است که امید به گرفتن برخی از زمان برای ساخت خود را در قدرت هستند و آنهایی که به نهفته” گفت: یک مدیر عامل با بالا PE شرکت است.

این بخش مانند ed-tech انجام شد و با توجه به افزایش دیجیتال تصویب و همه گیر خواهد شد و تنها سرعت بخشیدن به روند.

“رفتن به راه اندازی بخش است که انتظار می رود برای دیدن دو روند ؟ کسب و کار است که می خواهد حمایت از VCs. در واقع بسیاری از داخلی دور از پایتخت در حال انجام است اما سرمایه گذاران را قطعا “بالا بردن نوار” وقتی که می آید به بودجه حاشیه های کسب و کار” فرد گفت.

تحکیم خواهد بود یکی دیگر از روند کلیدی برای این بخش است. “برخی از شرکت های بزرگتر که بیشتر سرمایه ممکن است می خواهم به خرید برخی از جوان های فن آوری کسب و کار و ادغام آنها را به کسب و کار خود را. که همچنین می تواند اتفاق می افتد” مدیر صندوق اضافه شده است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de