COVID-19: Rishi Sunak بریتانیا رهبری برای ‘رکود اقتصادی شدید’

لندن, مارس 19

بریتانیا صدراعظم Rishi Sunak روز سه شنبه هشدار داد که اقتصاد بریتانیا به رهبری بود برای یک “رکود اقتصادی شدید” و هر که بازیابی از coronavirus مستند تاثیر بعید است به سریع.

هندی-منشاء وزیر امور مالی است که منجر به انگلستان اقتصادی دولت در پاسخ به همه گیر و مرتبط با کسب و کار رکود گفت: مجلس اعیان کمیته اقتصادی که با وجود بهترین تلاش خود را بیشتر مشاغل از دست خواهد رفت.

“این مستند است که با داشتن یک تاثیر بسیار قابل توجهی بر روی اقتصاد ما. ما به احتمال زیاد به صورت یک رکود اقتصادی شدید را دوست دارد که ما را دیده اند و البته که تاثیر بر اشتغال” گفت: Sunak.

“اگر چه ما قرار داده اند بی سابقه ای کاهش اقدامات در جای خود من قطعا نمی قادر خواهد بود برای محافظت از هر کار و هر کسب و کار است. ما در حال حاضر شاهد است که در داده و بدون شک وجود خواهد داشت بیشتر مشکلات آمده است,” او گفت:.

در اشاره به سوال در مورد یک “جستن” اقتصاد ارشد وزیر کابینه گفت: عمده چرخش زمان را به عنوان مستند اقدامات برای کنترل گسترش ویروس کشنده در حال به طور کاسته.

“همه ما امیدواریم که آن را (recovery) است که به عنوان سریع و قوی به عنوان آن می تواند باشد. ما در حال گرفتن اطلاعات از سراسر اروپا و در سراسر جهان به عنوان کشور به تدریج کاهش و لغو محدودیت های” او گفت:.

واضح است که وجود خواهد داشت فوری جستن به عقب. در آن طول می کشد زمان برای بازگشت به عادات است که آنها تا به حال. هنوز هم وجود دارد محدودیت در محل, او گفت:.

“حتی اگر ما می توانیم دوباره باز خرده فروشی که من بسیار می خواهم به قادر به انجام در ژوئن 1, هنوز وجود داشته باشد محدودیتی در چگونه مردم می توانند در فروشگاه آن تاثیر خواهد گذاشت و به احتمال زیاد در چه مقدار از آنها صرف. و کسانی که همه چیز را تمام وقت. بنابراین من فکر می کنم در همه موارد آن را کمی از زمان برای همه چیز به عقب بر گردیم به حالت عادی حتی هنگامی که ما دوباره باز در حال حاضر بسته, بخش,” او گفت:.

استارک هشدار آمد و به عنوان دفتر آمار ملی (ONS) منتشر شد آخرین آمار نشان می دهد که انگلستان بیکاری کل تا به حال شروع به پریدن کرد 856,500 در طول coronavirus مستند.

تعداد زیادی از مردم ادعا مزایای بیکاری افزایش یافت و به 2.1 میلیون نفر در آوریل اولین ماه کامل از سخت اجتماعی فاصله اقدامات است که تعطیل اکثر کسب و کار.

جداگانه فایرفاکس ارقام نشان داد نرخ بیکاری در بریتانیا توسط 50,000 به 1.35 میلیون دلار در سه ماه به ماه مارس با یک نرخ بیکاری حدود 3.9 درصد کمی پایین در سه ماهه قبلی است. PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de