چگونه چت تصویری با 50 نفر با استفاده از Facebook Messenger اتاق

تمام کسانی که می خواهند به بخشی از چت تصویری گروهی آنها نیاز به دانلود برنامه مسنجر.

پلت فرم رسانه های اجتماعی Facebook معرفی جدید تماس تصویری ابزار با نام مستعار مسنجر که در آن است — بدیهی است که — در دسترس برای همه Facebook کاربران است. از طریق مسنجر و اتاق به 50 نفر می تواند تماس تصویری در هر زمان داده شده بدون هیچ گونه محدودیت زمانی و ابزار در دسترس است برای کسانی که یک Facebook حساب نیز هست. سوال این است که چگونه کار می کند ؟ تمام کسانی که می خواهند به بخشی از چت تصویری گروهی آنها نیاز به دانلود برنامه مسنجر. در زیر مراحل را که توسط یک گروه اتاق چت ایجاد می شود.

مراحل ایجاد یک اتاق چت برای 50 نفر با استفاده از مسنجر اتاق

اخبار مرتبط

  • اگر یک کاربر لازم نیست یک برنامه مسنجر گام اول خواهد بود برای دانلود برنامه از فروشگاه Google Play.
  • پس از آن دانلود شده است کاربر نیاز به باز کردن برنامه و سپس یک بخش چت خواهد شد به نظر می رسد همراه با مردم بخش.
  • پس از انتخاب مردم بخش شیر بر روی فعال به منظور بررسی که همه فعال هستند در آن لحظه.
  • یک گزینه به ایجاد یک اتاق’ ظاهر خواهد شد. پس از انتخاب این اتاق ایجاد خواهد شد.
  • هر کاربر می تواند با دعوت از افرادی که در این مسنجر نرم افزار به سادگی به اشتراک گذاری لینک از اتاق چت.
  • دیگران می توانند به عضویت اتاق چت با پذیرش دعوت است.
  • در صورتی که اگر هر کاربر می خواهد برای خروج از اتاق چت یک گزینه وجود دارد به خروج با فشار دادن بر روی صلیب در حال حاضر در سمت چپ.

آن می توان اشاره کرد که تمام کاربرانی که در این لینک قادر خواهید بود برای دیدن هر یک از دیگر نام و مشخصات از طریق چت. جدای از این, اتاق چت را می توان به اشتراک گذاشته شده در اخبار سایت, گروه ها و یا وقایع را به عنوان به خوبی. همچنین در حالی که خروج دو گزینه داده می شود – یکی از اتاق خارج شوید و دیگر به پایان چت. بنابراین اگر یک کاربر اتحاد خارج شد او می تواند هنوز هم پیوستن دوباره. در حال حاضر از ویژگی های محدود است به Facebook, اما به احتمال زیاد یکپارچه با Instagram Direct, WhatsApp, Facebook پیشتر گفته.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de