ایتالیا فوق العاده زیبا: سالن مو هستید به عقب

“من مانند یک جادوگر با این موها!” Vettraino, 78 روز دوشنبه گفت که او به عنوان برگزار شد در رشته رنگ Campari.

او گفت که او تا به حال شسته رنگی و سپس رنگ-اسپری مو در خانه در طول بیش از دو ماه مستند. اما به عنوان coronavirus ویران ایتالیا, او گفت که او “از جان گذشته” به ارتباط مجدد با سبک خود را پشت پانتئون است.

Vettraino امن سالن ملاقات برای روز بعد. سپس او برگزار شد تا دست خود را در انزجار.

“نگاه کنید این ناخن,” او گفت:. “من به نام من استتیشن و من نمی توانستم یک وقت ملاقات تا ژوئن 26!”

در سراسر جهان coronavirus نشان داد ساختاری نابرابری انعطاف پذیری از انسانیت و ضعف سیستم مراقبت های بهداشتی. اما آن را نیز نشان داده است که نظافت شخصی است که واقعا مرکزی به یک بخش از جامعه است.

که شور و شوق برای primping است که اغلب به شدت احساس می شود در ایتالیا که در آن — در میان دعوا بین دولت فدرال و یا نگرانی در مورد احیا بیماری و ترس از آینده اقتصادی فاجعه — ایتالیایی استقبال روز دوشنبه باز به عنوان یک فرصت برای زیباسازی.

ایتالیا یک سرمایه coiffuring با 104,000 سالن مو و ده ها هزار نفر بیشتر سالنهای زیبایی برای مراقبت از ناخن ابرو نخ بدن, اپیلاسیون و ماساژ با توجه به دولت در مطالعه انجام شده توسط این سازمان به نمایندگی از اتاق بازرگانی است.

کشورهای اروپایی با مشابه جمعیت اندازه به ایتالیا را به طور قابل توجهی کمتر دسترسی به ارایش. انگلستان است که کمتر از نیمی از مو و سالن زیبایی و فرانسه تنها 85,700 سالن مو با توجه به آمار رسمی.

روبرتو پاپا دبیر Confestetica یک انجمن است که نشان دهنده نزدیک به 20 ، 000 از ایتالیا 35,000 آرایشگران گفت: اعضای خود تا به حال بسته بندی شده با برنامه های با آرایش ناخن و مانیکور, پدیکور و اپیلاسیون بدن بیشتر در تقاضا.

“تابستان” او گفت:.

اما بسیاری از آرایشگران باقی مانده نگران بلندمدت چشم انداز پیشرو Confestetica به لابی نمایندگان مجلس با در نظر گرفتن درمان آنها به عنوان “ضروری نیست بیهوده” به منظور کاهش مالیات بر خدمات به نصف. “آنها منعکس کننده نیازهای مردم” او گفت:.

جورجو گوری شهردار شمال شهر برگامو در میان اماکن سخت ترین ضربه توسط ویروس در ایتالیا به نظر می رسید به توافق برسند.

“در حال حاضر آن را واقعا فاز دو” گوری نوشت: در Facebook, جایی که او مستند مراحل خود را اصلاح کنند.

روز دوشنبه مشتریان و صاحبان گفت که ساده لذت بردن از سالن بازگشت و اندازه گیری حالت عادی پس از این مدت طولانی بی ثباتی ماه.

ایتالیا رسما از دست داده و بیش از 32000 نفر به این ویروس بیشتر در پشت ایالات متحده و بریتانیا اما واقعی تلفات در نظر گرفته شده است بسیار بالاتر است. ایتالیایی ها مجبور به تحمل نه تنها این ویروس کشنده اما یک رگبار گلوله ثابت از احکام دولت به دنبال آن اغلب متناقض اطلاعات از منطقه ای شهرداری و یا دولت که متغیر یافت ملی اقدامات بیش از حد بی پروا و یا محافظه کار است.

ملی مقالات را تبدیل به اجتماعی تقویم به دنبال توضیح به شهروندان این مستند آرامش خرما برای آنچه که می تواند و نمی تواند انجام دهد که در آن آنها می توانند و نه می تواند برود و آنها می تواند و نه می توانید ببینید.

روز دوشنبه به ایتالیا اجازه سفر نامحدود در مناطق منحصر به فرد. کسب و کار باز کردن در بسیاری از کشور در تلاش برای احیای اقتصاد است که تخمین زده شده است که به کوچک شدن در این سال حداقل 8% بزرگترین افت از زمان جنگ جهانی دوم است.

“ما مواجه با یک محاسبه خطر” نخست وزیر جوزپه کونته گفت: در یک شنبه شب در کنفرانس خبری اعلام کرد این اقدامات است. او گفت که در حالی که داده ها در طول دو هفته گذشته پس از ایتالیا شروع به شل شدن آن مستند شده بود “تشویق” دولت باقی مانده آگاه “که اپیدمیولوژیک منحنی می تواند بالا برود.”

اما بسیاری از رستوران ها تصمیم به باز به دلیل قوانین نیاز به جداول به 6.5 فوت از هم جدا خواهد آن را غیر ممکن است به نوبه خود سود. و کافی شاپ که ایتالیایی ها عشق را به جمع آوری در نوار شبیه بانک ها با baristas به دنبال مانند پیشگویان پشت بلند ورق پلکسی گلاس.

Bars and restaurants serve their customers at outdoor tables along the Navigli in Milan, Monday, May 18, 2020. The New York Times

کافه ها و رستوران ها در خدمت مشتریان خود را در جداول در فضای باز در طول Navigli در میلان چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 است. نیویورک تایمز

“این واقعا دشوار است” گفت: آندریا سالواتوره, 30, که, کار, نقدی, ثبت نام پشت پلکسی گلاس در Tazza D’oro معروف نوار قهوه اغلب بسته بندی شده با گردشگران به خصوص بازدید کنندگان چینی. آن خالی بود.

اما سالن حال مشتریان. روبرتو Perilli مشغول به کار درب سالن خود را مانند یک پروموتر در velvet rope, چک کردن نام و درجه حرارت از مهمانان که در آمد.

او گفت که او رزرو شده برای هفته آینده. اما او بیشتر نگران در مورد آنچه در ماه های آینده برگزار می شود. او می تواند در حال حاضر یک دوجین مشتریان روزانه اجتماعی فاصله اقدامات به پایین از حدود 40 روز قبل از ویروس — و مطمئن شوید که به اندازه کافی خواهد بود برای کسب و کار خود را برای زنده ماندن.

برخی از aestheticians گفت: گوشی های تلفن شده بود زنگ خاموش قلاب.

“آنها می خواهم تماس بگیرید و می گویند شما نمی دانید چقدر لذت آن است که به گوش شما'” گفت: سابرینا Angelilli صاحب من Barberini زیبایی و آرامش در رم Monteverde محله است.

“من خیلی خوشحال هستم” گفت: Cristina Gerardis, 47, که تا به حال ناخن به رنگ قرمز با یک ارایش وزیبایی در گیر در طرف دیگر از یک جنس پلکسی گلاس دیوار در بحر (زیبایی وضو, مو, استراحت). زمانی که دولت اعلام کرد افتتاح “اولین کاری که من کردم یک قرار ملاقات در سالن مو و استتیشن,” او گفت:.

لورا Foglia, 70, یک مدل سابق که ناخن های خود را انجام می شود در میلان سالن گفت که آنچه که او از دست رفته بیشتر طول مستند بود هفته مانیکور و مو انتصاب.

“من تا به حال به صرف سه ماه تمام با من, طبیعی, موی فرفری,” او گفت:, “من نفرت مو فرفری.”

و به خصوص در میلان که در آن مردم می خواهم برای دیدن و دیده می شود aperitivo میله در دوشنبه امیدوار تر dolled تا مشتریان را جلب بیشتر کسب و کار. برخی از کاربران انجام بخشی خود را و سپس برخی از.

الیسا Panteghini, 54, که نوشیدن شراب سفید با یک دوست در میلان انگور بار گفت که او تا به حال هنوز به سالن بود اما وقت نشد به دیدار او جراح پلاستیک برای مشاوره در آینده چشم آسانسور.

“امروز یک روز عالی بود,” او گفت:. “من تو را دیدم چه آزادی به نظر می رسد دوباره.”

© 2020 نیویورک تایمز اخبار سرویس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de