زندانی سعودی ها به دنبال نفوذ در واشنگتن برای مقابله با ولیعهد

غیر معمول چشم انداز عربستان علنا پخش خانواده سلطنتی اختلافات عمیق می آید در به چالش کشیدن لحظه ای برای عربستان سعودی و عملا رهبر ولیعهد و محمد بن سلمان. انتظار برای صعود به تاج و تخت پس از مرگ پدرش پیری پادشاه سلمان 84 تاج شاهزاده محمد, 34, تلاش برای هدایت قوم خود را از طریق یک coronavirus باعث رکود اقتصادی در حالی که دست و پنجه نرم با حقوق بشر نگرانی در بخش درخواست توسط امواج از بازداشت ده ها تن از اعضای خانواده سلطنتی, کسب و کار و مقامات دولتی و فعالان و روزنامه نگاران.

در یک تلاش آشکار برای بهره برداری از وضعیت متحدان چندین سعودی در هفته های اخیر را با نزدیک شدن واشنگتن وکلا و مشاوران حقوقی در مورد لابی و روابط عمومی کمپین به فشار برای پایان دادن به آنچه آنها می گویند سیاسی است آزار و اذیت توسط پادشاهی.

سابق ارشد کاردانی از زندانی شاهزاده سلمان بن عبدالعزیز بن سلمان آل سعود روز جمعه امضا 2 میلیون دلار قرارداد برای حفظ رابرت Stryk یک مستقر در واشنگتن لابی است که به خوبی متصل در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در سیاست خارجی محافل به “دفاع از آزادی” پرنس با توجه به قرارداد.

ماه گذشته بری بنت یک لابی گر و استراتژیست جمهوری خواه که توصیه مغلوب ساختن پیشی جستن 2016, کمپین امضا مشتری را با لینک به یک شاهزاده زندانی که تا به حال شده است یک رقیب بالا از تاج و تخت شاهزاده محمد است.

و یکی دیگر از زندانی های سلطنتی شاهزاده خانم Basmah بنت سعود از عربستان سعودی دومین پادشاه کرده است که با درخواست برای منتشر می شود, از بازداشت در حالی که نمایندگان او را بی سر و صدا به خارج از این ماه به وکلا و مشاوران در واشنگتن و لندن درباره تجمع حمایت شود.

با وجود سرکوب و اقدامات دیگری که باید مطرح بین المللی نگرانی در مورد تاج شاهزاده محمد رهبری — از جمله عربستان سعودی مداخله نظامی در یمن, کشته شدن مخالف در عربستان نویسنده جمال Khashoggi در سال 2018 توسط مقامات عربستان و پادشاهی را از کاهش قیمت نفت در این سال با روسیه — دولت عربستان می برد حمایت قوی از کاخ سفید است. تاج و تخت شاهزاده محمد به کشت روابط نزدیک با مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را son-in-law, Jared کوشنر ارشد کاخ سفید مشاور. دولت عربستان نیز افزایش یافته است خود را بزرگ لابی بودجه پس از قتل Khashoggi.

اما در کنگره و در برخی از گوشه و پنتاگون و وزارت امور خارجه وجود دارد در حال رشد است uneasiness با ولیعهد که شناخته شده است با حروف اول خود مادربورد است که بشدت حساس به تصویر خود در صحنه جهانی است.

متحدان از کسانی که در زندان با او و خود را نمایندگان واشنگتن و امید به بهره برداری از این وضعیت به فشار او را به انتشار آنها از طریق برخی از ترکیبی از لابی روابط عمومی تلاش برای برجسته حقوق بشر نگرانی و ممکن اقدام قانونی در دادگاه های بین المللی به گفته افراد آشنا با تلاش.

براده ارسال شده توسط Stryk را شرکت مشاوره سونورا سیاست های گروه به وزارت دادگستری تحت عوامل خارجی قانون ثبت نشان می دهد که این شرکت خواهد شد فشار برای آزادی شاهزاده سلمان با دولت ایالات متحده آمریکا و بریتانیا و فرانسه و اتحادیه اروپا است. مشتری برای قرارداد که طول می کشد شش ماه است که هاشم مغول پاریس مستقر در پاکستان است که شرح داده شده در براده به عنوان “سابق ارشد کاردانی” شاهزاده سلمان.

شاهزاده سلمان در میان 11 شاهزادگان دستگیر و در ژانویه سال 2018 است. در آن زمان دولت عربستان در توجیه این دستگیری ها که ناشی از غیر قانونی اعتراض اما جزئیات دستگیری و شاهزاده سلمان را در محل باقی می ماند تیره است.

افراد نزدیک به شاهزاده سلمان می گویند او حدود یک سال در حداکثر امنیت Al هکتار’ir زندان در خارج از ریاض پایتخت عربستان پس از آن به منتقل شد, صفحه اصلی بازداشت در یک ویلا در ریاض با پدر خود که او نیز بازداشت قبل از اینکه دوباره نقل مکان کرد در این سال است.

مردم نشان می دهد که تاج شاهزاده محمد با انگیزه بود حداقل تا حدودی با حسادت نسبت به شاهزاده سلمان یک دانشگاه سوربن تحصیل میلیاردر نیکوکار که به سفر جهان کشت تاثیرگذار اتصالات. شاهزاده سلمان است که از یک ثانویه شاخه ای از خانواده سلطنتی است اما ازدواج یک دختر مرحوم ملک عبدالله و بنا به گزارش ها تا به حال لابی برای انتشار قدرتمند پسر عموی شاهزاده ترکی بن محمد بن سعود آل Kabeer که تا به حال بخش خصوصی انتقاد MBS.

یک نماینده از شاهزاده Basmah خانواده تایید کرد که او و یکی از شاهزاده خانم بستگان نزدیک شدن به حال شرکت های حقوقی در واشنگتن و لندن در مورد کار برای آزادی او. اما او گفت که آنها قادر به استخدام در هر شرکت و از آنجا که دولت عربستان در حال منجمد شاهزاده خانم Basmah به حساب های بانکی پس از درخواست تجدید نظر برای آزادی به نظر می رسد در توییتر.

سفارت در واشنگتن ندارد پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در مورد شاهزاده خانم Basmah شاهزاده سلمان یا دیگر زندانی سعودی.

Stryk برخی از تجربه به نمایندگی مادربورد’ رقبا داشتن قبلا ثبت نام برای لابی در سال 2017 برای محمد بن نایف بود که ولیعهد و برای اولین بار در خط به تاج و تخت قبل از اینکه تحت فشار قرار دادند کنار گذاشته و بعد از بازداشت توسط تاج شاهزاده محمد.

یکی از محمد بن نایف را بالا مشاوران در ریاض بود و سعد بن خالد Aljabri. ماه گذشته شرکت کنترل توسط یکی از پسران او خالد Aljabri یک متخصص قلب و عروق در تورونتو استخدام لابی شرکت بنت سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاور به لابی برای “مهاجرت اتباع خارجی به دلایل بشردوستانه” با توجه به لابی پر کردن. پر کردن نشان نمی دهد که مهاجرت است که به دنبال و یا چرا.

در حالی که عربستان سعودی تمایل به صرف ده ها میلیون دلار سالانه لابی ساخته شده است برخی از واشنگتن شرکت leery به نمایندگی از منتقدان بنت شرکت در حال حاضر نشان دهنده قطر یک رقیب منطقه ای عربستان است ،

و Stryk را توسعه داده است شهرت به نمایندگی از چهره های بین المللی از آنها بسیاری از واشنگتن لابی خجالتی و دور. در این سال به تنهایی او قرارداد امضا به نمایندگی از ایزابل دوس سانتوس, دختر آنگولا رئیس جمهور سابق که متهم به اختلاس میلیون ها دلار از دولت و شرکت نفت او یک بار به رهبری و دولت از رئیس جمهور نیکولاس مادورو ونزوئلا که برگ برنده دولت در نظر رسیده است.

Stryk بود به نمایندگی از دولت مادورو به عنوان مقاطعه کار فرعی به یک شرکت حقوقی. شرکت حقوقی فسخ نمایندگی خود را از دولت ونزوئلا پس از Sen ریک اسکات که یک سرسخت Maduro, حریف, نوشت, قانون شرکت تهدید به قطع آن را خاموش “به عنوان طولانی به عنوان شما نماینده یک دیکتاتور خطرناک است که در برابر همه چیز این کشور ساخته شده بود.”

Stryk دارای قابلیت اتصال به چهره های کلیدی در مغلوب ساختن پیشی جستن مدار. او با رودی جولیانی رئیس جمهور شخصی وکیل در جریان استیضاح تحقیق در تلاش برای برنده شدن در کسب و کار با دولت های خارجی از جمله بحرین. و او به کیرستن Fontenrose که منجر رسمی در مغلوب ساختن پیشی جستن شورای امنیت ملی دست زدن به سیاست آمریکا نسبت به عربستان سعودی قبل از استعفا در اواخر سال 2018 است.

Fontenrose تا به حال تحت فشار قرار دادند برای اصلاحات از دولت عربستان در واکنش به کشته شدن Khashoggi اما او شناخته شده بود که مذاکره لغات با شاهزاده محمد مشاوران. پس از استعفای او به کار می رفت برای Stryk شرکت قبل از پذیرش یک موقعیت در حال اجرا وی همچنین می گوید خاورمیانه امنیت ابتکار در شورای آتلانتیک فکر می کنم تانک.

Fontenrose است که کار از طرف هر یک از بازداشت عربستان سعودی گفت که در برخی از راه فشار در تاج شاهزاده محمد را در این “شبیه یک زمان مناسب برای مطبوعات” او برای آزادی زندانیان. اما او پیشنهاد کرد که آمریکا لابی و وکلا ممکن است یک زمان سخت قانع کننده مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از “دلیل قانع کننده برای این تبدیل به یک اولویت هنگامی که ایالات متحده و عربستان سعودی باید بسیاری از موضوعات دیگر” از ضروری تر ژئوپولیتیک نگرانی به آدرس.

برخی در واشنگتن و ریاض این باورند که شاهزاده سلمان ممکن است بدست وسط با عربستان ولیعهد جلسه در هفته قبل از انتخابات ریاست جمهوری 2016 در ایالات متحده با هرزه آدم ب شیف بود که منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن منتقد و بعد از آن مدیر از استیضاح.

در این جلسه همچنین گزارش شامل احمد خواجه لبنان و تاجر آمریکایی. خواجه متهم شده بود در ماه دسامبر با اقدام به عنوان یک مجرا برای بیش از 3.5 میلیون دلار غیرقانونی در کمپین کمک های مالی برای خرید دسترسی و نفوذ در واشنگتن — در ابتدا با هیلاری کلینتون و او را داشتند و در طول مبارزات انتخاباتی 2016 و پس از آن با تهمت و پس از او برنده انتخابات — به دست آوردن “نفع” و “بالقوه حمایت مالی” برای امارات متحده عربی با عربستان متحد.

شاهزاده سلمان نمایندگان به دنبال جلب حمایت رهبران غربی در خارج از ایالات متحده از جمله رئیس جمهور امانوئل پاکسازی فرانسه.

و از مقامات پارلمان اروپا باید نگرانی در مورد بازداشت شاهزاده سلمان و پدرش را در نامه به کمیسیون اروپا و به تاج و تخت شاهزاده محمد.

“من با اعتماد به نفس باقی می ماند که انتشار خواهد تاثیر مثبت در روابط پارلمان اروپا با عربستان سعودی” نوشت: مارک Tarabella معاون رئیس پارلمان اروپا هیئت روابط با شبه جزیره عرب در نامه ای به رهبر کمیسیون اروپا.

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de