ژاپن وارد رکود بدترین و در عین حال به عنوان همه گیر ویران کردن

توکیو, مارس 18

ژاپن تضعیف اقتصاد به رکود اقتصادی برای نخستین بار در 4-1/2 سال در سه ماهه گذشته قرار دادن ملت در دوره برای آن عمیق ترین رکود پس از جنگ به عنوان coronavirus بحران نابسامانی های کسب و کار و مصرف کنندگان است.

روز دوشنبه اول-چهارم تولید ناخالص داخلی تاکید بر گسترش تاثیر شیوع صادرات غوطه وری بیشتر از ویرانگر مارس 2011 زلزله به عنوان مستندات جهانی و زنجیره تامین اختلالات آمار محموله های کالاهای ژاپنی.

تحلیلگران هشدار می دهند حتی bleaker تصویر برای سه ماهه جاری به عنوان مصرف هم پاشیده و پس از دولت در ماه آوریل درخواست شهروندان به ماندن در خانه و کسب و کار به تشدید چالش برای سیاستگذاران مبارزه یک بار در یک قرن همه گیر.

“آن را نزدیک به یقین اقتصاد رنج می برد و حتی عمیق تر کاهش در سه ماهه جاری گفت: Yuichi کدوما اقتصاددان ارشد در میجی Yasuda موسسه تحقیقات. “ژاپن وارد رکود اقتصادی تمام عیار.”

جهان سوم بزرگترین اقتصاد قرارداد یک annualised 3.4 درصد در سه ماهه اول مقدماتی رسمی تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) داده ها نشان داد کمتر از متوسط بازار پیش بینی 4.6% افت.

رکود در آمد بالای یک حتی تندتر 7.3% سقوط در اکتبر-دسامبر دوره با دوره متوالی انقباض جلسه فنی تعریف از رکود است.

ژاپن گذشته دچار رکود در نیمه دوم 2015.

Coronavirus که برای اولین بار پدید آمده در چین در اواخر سال گذشته ویران کرده اقتصاد جهانی به عنوان بسیاری از ملل رفت و به سخت مستندات برای جلوگیری از شیوع این بیماری که تا کنون به کشته شدن بیش از 3,10,000 مردم در سراسر جهان است. همه گیر شده است و انبوه مخل در زنجیره تامین و کسب و کار به خصوص در تجارت متکی به کشورهای مانند ژاپن است.

در واقع ذرات ویروس در شرکت های بزرگ ژاپن شد گفتن با صادرات غواصی 6.0 درصد در سه ماهه اول, بزرگترین کاهش از ماه آوریل تا ژوئن سال 2011.

“صادرات به چین شروع به کاهش کرد و در ماه فوریه و به دنبال آن موجی از افتادن محموله به اروپا و ایالات متحده گفت:” تاکشی Minami اقتصاددان ارشد در Norinchukin موسسه تحقیقات.

“صادرات نیز صدمه دیده توسط آزمایش های ورودی گردشگری” که شمارش به عنوان یک قطره در غیر مقیم’ خرید, ژاپنی, خدمات, او گفت:.

رکود عمیق تر آهسته تر بازیابی

این shakeout در تجارت جهانی شد و افزود: در سال های اخیر مارس داده ها با صادرات کاهش بیشتر در نزدیک به چهار سال با توجه به ياوه آمریکا محدود به حمل و نقل.

حتی کشور عمده جهان-trotting به تولید کنندگان نمی امان همه گیر را جارو تاثیر است.

Toyota Motor Corp گفته است: “کاهش تولید خودرو های داخلی توسط 122,000 واحد در ماه ژوئن و انتظار دارد که 80% کاهش در سال سود عملیاتی.

دل تنگی در ژاپن است که انتظار می رود برای تعمیق بیش از ماه های آینده.

تحلیلگران در نظرسنجی رویترز برآورد اقتصادی ژاپن را کوچک یک annualised 22.0 درصد در سه ماهه جاری خواهد بود که کاهش رکورد با فشار در خروجی تشدید پس از نخست وزیر شینزو آبه در مارس اعلام کرد در سراسر کشور وضعیت اضطراری در پی گسترش بیماری همه گیر.

اورژانس برداشته شد برای بسیاری از مناطق در پنج شنبه, اما باقی مانده در اثر برخی از شهرهای بزرگ از جمله توکیو. ژاپن تا کنون گزارش 16,337 coronavirus موارد و 756 مرگ و میر.

مصرف خصوصی که حساب برای بیش از نیمی از ژاپن را 5 دلار تریلیون اقتصاد تضعیف 0.7% در ماه مارس کمتر از پیش بینی بازار برای 1.6 درصد افت به عنوان قوی تقاضا برای نیازهای روزانه تا حدی جبران تاثیر بر هزینه های خدمات.

همه همان را مشخص دومین فصل متوالی کاهش به خانواده ها را تحمل دو whammy از coronavirus و افزایش مالیات بر فروش به 10 درصد از 8 درصد در ماه اکتبر سال گذشته است.

هزینه های سرمایه کاهش یافت و به 0.5 درصد در سه ماهه اول پس از کاهش 4.8 درصد در ماه های اکتبر تا دسامبر سال گذشته تولید ناخالص داخلی نشان داد, نشان می دهد که عدم اطمینان بیش از این چشم انداز دلسرد شرکت از افزایش هزینه های.

هم تقاضای داخلی زدم 0.7 درصد نقطه رشد تولید ناخالص داخلی در حالی که تقاضای خارجی ریختن 0.2 نقطه.

همه از این است که قرار دادن فشار بر بازار کار ، نرخ بیکاری در ماه مارس افزایش یافت و به بالاترین سطح خود در یک سال و در حالی که کار دسترسی به تضعیف بیش از سه سال کم است.

دولت اعلام کرد در حال حاضر یک رکورد $1.1 تریلیون بسته محرک اقتصادی و بانک مرکزی ژاپن گسترش محرک برای دومین ماه متوالی در ماه آوریل است. ژاپن متعهد شده است یک دوم بودجه تکمیلی در اواخر این ماه به صندوق تازه صرف اقدامات برای کوسن اقتصادی ضربه از وقوع.

هنوز هم بسیاری از تحلیلگران هشدار می دهند که دولت حمایت خواهد آمد بیش از حد کوچک و بیش از حد دیر است.

“مثل همیشه در ژاپن, اجرای بسیار آهسته است. آن را در نیمه دوم سه ماهه دوم و سه ماهه سوم” برای محرک اقتصادی دولت به پا زدن در گفت مارتین شولتز اقتصاددان ارشد در Fujitsu.

“بازیابی خواهد شد آهسته تر از بسیاری امیدوار هستند … برای بازیابی از این بحران آن را حدود دو سال حداقل.” ایسنا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>