پاکسازی حزب از دست می دهد زمین اما نه کنترل در میان defections

پاریس, مارس 19

Defections توسط قانونگذاران ناراضی بیش از رئیس جمهور امانوئل پاکسازی سیاست های اقتصادی هزینه های فرانسه از حزب حاکم آن اکثریت مطلق را در مجلس روز سه شنبه در یک ضربه نمادین به پاکسازی رهبری در میان coronavirus بحران است.

این حرکت برگ میانه LREM با 288 قانونگذاران از مجموع 577 — فقط یک کوتاه از اکثریت مطلق. در عین حال LREM و آن میانه متحدان از جمله 46 قانونگذاران از مودم حزب باقی می ماند تا حد زیادی غالب در مجمع ملی است که حرف آخر را در قانون-ساخت روند.

جدید گروه مستقل ایجاد شد و روز سه شنبه در مجمع ملی پس از هفت قانونگذاران چپ پاکسازی را LREM.

حرکت پژواک تنش بیش از این سیاسی جهت پاکسازی جوان حزب به دنیا آمد و از سال 2017 در انتخابات ریاست جمهوری باید به دنبال. می آید در یک زمان نامناسب برای پاکسازی است که در تلاش برای احیای اقتصاد پس از دو ماه از مستند.

رئیس مجلس ملی ریچارد فران از LREM گفت: فرانسه 2 تلویزیون که “انجام این کار در یک لحظه که در آن ما دقیقا نیاز به افزایش در بالا بخش برای متحد کردن تمام نیروهای خود را برای روبرو است که بهترین زمان است.”

گروه جدید به نام بوم شناسی دموکراسی همبستگی متشکل از 17 قانونگذاران از جمله سابق LREM اعضای سبزی و سوسیالیست.

آن را توصیف خود را به عنوان “نه در اکثریت و نه در اپوزیسیون”.

این بیانیه همچنین می آید به عنوان پاکسازی است که بحث و گفتگو با رهبران سیاسی که آیا به رفتن پیش با به تعویق افتاد دور دوم انتخابات شهرداری ها در پایان ماه ژوئن.

روند رای گیری متوقف شد بعد از اولین دور در سراسر کشور به عنوان کشور وارد شده مستند در اواسط ماه مارس. AP

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de