بازار زنده: SGX بسیار خوب نکات در فاصله تا شروع برای شاخص Bharti Airtel پست Rs 5,237 cr دست دادن در Q4 درآمد

Share Market Today, Share Market LiveSGX بسیار خوب شروع به پریدن کرد بیش از 150 امتیاز دادن سرمایه گذاران امید فاصله تا باز برای شاخص داخلی.

به اشتراک گذاری اخبار بازار امروز | Sensex بسیار خوب, به اشتراک گذاری, قیمت زنده: داخلی معیار شاخص های تعیین شده برای یک قوی تر از امروز شروع ردیابی مسیر هم جهانی. SGX بسیار خوب شروع به پریدن کرد بیش از 150 امتیاز دادن سرمایه گذاران امید یک شکاف باز کردن. داخلی معیار شاخص S&P BSE Sensex و NSE بسیار خوب 50 به پایان رسید و روز دوشنبه جلسه معاملاتی در قرمز به عنوان دلال خیابانی موفق به تشویق Rs 21 لاخ کرور محرک های اعلام شده توسط دولت است. تنها دو سهام TCS و Infosys موفق شد در پایان روز با دستاوردهای به عنوان Sensex چهار 1,069 امتیاز. در میان 50 سهام در NSE بسیار خوب شش سهام به پایان رسید در سبز. بورس های جهانی, اما, اند, شاهد حرکت مثبت به عنوان داروسازی مدرن, Inc. گفت: آن واکسن آزمایشی برای coronavirus بود بازده نتایج قوی.

اپراتور Bharti Airtel اعلام کرد Rs 5,237 کرور ضرر در سه ماهه خود را نتایج جستجو برای ژانویه-مارس چهارم. اپراتور Bharti Airtel ارسال شده درآمد در Rs 23,722 کرور از Rs 20,602 کرور از یک سال پیش. مخابرات غول ارسال شده در موارد استثنایی در مجموع Rs 7,004 کرور در طول سه ماهه که شامل یک شارژ در حساب از ارزیابی مجدد نظارتی هزینه. Gopal Vittal, MD, مدیر هند و جنوب آسیا از Bharti Airtel گفت که این شرکت شده است بازی نقش اساسی در حفظ کشور از رفتن به او ابراز امیدواری کرد که دولت به توصیه های تنظیم کننده و قصد جدید مخابراتی سیاست و پایین آوردن سطح بالایی از مقررات عوارض و مالیات که در این بخش قرار است به.

به اشتراک گذاری در بازار امروز | Sensex بسیار خوب BSE NSE قیمت سهم در بازار سهام, اخبار به روز رسانی های زنده

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de