میانمار حملات فاش جدید تولید یک قاتل دارو

در حال حاضر دو ماه از عملیات مبارزه با مواد مخدر در شان دولت است که سازمان ملل متحد می گوید منجر به بزرگترین مواد مخدر مصنوعی مسافت ثبت در جنوب شرقی آسیا نشان می دهد منطقه ای مستندات اعمال شده برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس انجام داده اند کمی به بنیادی غیرقانونی تجارت جهانی.

چهل و چهار حملات انجام شده توسط میانمار ارتش و پلیس از Feb. 20 مارس 9 مشبک نزدیک به 200 میلیون قرص مت آمفتامین 1,120 پوند از کریستال متامفتامین 630 کیلو هروئین تقریبا 300 کیلو تریاک از, 640 کیلو تریاک خشخاش و 990 گالن متیل فنتانیل میانمار, مقامات گفت.

ارزش مواد مخدر بیش از $200 میلیون میانمار گفته و خواهد بود به مراتب بیشتر اگر اندازه گیری خیابان ارزش در غرب است.

“تجارت مواد مخدر در شان دولت عمل آزادانه تر در میان COVID-19 چرا که پلیس مشغول هستند و با چیزهای دیگر” گفت: قلع Maung Thein منطقه رئیس جمهور میانمار مبارزه با مواد مخدر انجمن در شهر Kyaukme در شمال شان دولت است.

کشف نقل از متیل فنتانیل که مربوط به مخدر مصنوعی است که باعث شده بحران از استعمال بیش از حد در ایالات متحده است که به ویژه نگران کننده برای مقامات مبارزه با مواد مخدر که می گویند این اولین بار است که چنین جرم تولید شده در میانمار. چند سال پیش کارشناسان در جرایم سازمان یافته تماشا به عنوان جنوب شرقی آسیا سندیکاهای جرم و جنایت شروع به تسلط بر متامفتامین تجارت است.

میانمار مقامات هنوز مشخص نیست که در آن متیل فنتانیل بود برای رفتن اما حجم خالص باعث می شود آن را به احتمال زیاد است که آمریکای شمالی, مواد مخدر, بزرگترین, بازار, بود, مقصد نهایی, مقامات گفت.

بسیاری از مواد مخدر اخیر حملات در منطقه ای از شمال شرقی شان دولت کنترل Kaungkha گروه شبه نظامی قومی کاچینی نیروی است که تراز وسط قرار دارد با میانمار ،

نمایندگان قومی گروه های مسلح می گویند واقعیت Kaungkha ارتش قادر به کار در چنین مقیاس بزرگ برای مدت طولانی در اشاره رسمی دخالت در تجارت مواد مخدر.

Brig. ژنرال Zaw حداقل قدح یک سخنگوی نظامی میانمار را تکذیب کرد و گفت هر گونه دخالت ارتش در تولید مواد مخدر.

©2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de