هند در میان 88 شریف برندگان رهبران تماس برای USD 1 تریلیون دلار برای محافظت از کودکان در میان COVID-19

واشنگتن, مارس 19

به عنوان بسیاری از 88 برنده جایزه صلح نوبل از جمله Kailash Satyarthi همراه با رهبران جهانی از جمله دالایی لاما گرد هم آمده اند به تماس برای دولت به صرف USD 1 تریلیون دلار به حاشیه رانده کودکان در طول مستندات و ارسال COVID-19 جهان است.

یک بیانیه امضا شده میان دیگران توسط اسقف اعظم دزموند توتو گوردون براون و کری کندی برجسته چگونه COVID-19 در معرض و بدتر از قبل موجود نابرابری.

و اشاره کرد که coronavirus محدودیت های قرار داده شده بر روی اکثر جمعیت جهان و پیامدهای خواهد شد که تاثیر مخربی در آسیب پذیر ترین در این بیانیه صادر شده در ابتکار عمل را از هند را در سال 2014 برنده جایزه صلح نوبل Satyarthi, تماس, برای, دولت به سرمایه گذاری 20 درصد از COVID-19 پاسخ به فقیرترین 20 درصد از بشریت است.

USD 1 تریلیون مقدار خواهد صندوق تمام برجسته سازمان ملل و خیریه COVID-19 درخواست انصراف از دو سال از تمام بازپرداخت بدهی از کشورهای کم درآمد و صندوق دو سال جهانی فاصله برای دیدار با اهداف توسعه پایدار (SDGs) بر بهداشت آب و فاضلاب و آموزش و پرورش آن را گفت.

بیش از 10 میلیون نفر خواهد بود را نجات داد آن را گفت.

“ما از رهبران G20 به اقدام اضافی فراتر از مرزهای خود را برای کسانی که به فوریت نیاز به هماهنگی کمک های بین المللی. ما همچنان از تمام رهبران G20 به افتخار موجود جهانی بهداشت تعهدات” در این بیانیه اضافه شده است. —PTI

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de