Special window, Microlenders, Nirmala Sitharaman, Sa-Dhan, housing industry, mudra, NBFC, MFI, liquidity schemeوام های خرد صنعت نهادهای انتظار ویژه نقدینگی و جزئی تضمین اعتبار طرح های اعلام شده توسط دولت برای افزایش نقدینگی برای NBFC-MFIs در میان مدت.

گفت که نهاد های قرضه های کوچک (MFIs) بهتر و مجهز تر از بانک ها برای پرداخت وام های تحت دولت اعتباری ویژه تسهیلات برای فروشندگان خیابانی, قرضه های کوچک وام دهندگان چتر بدن Sa-Dhan به خواست وزیر دارایی Nirmala Sitharaman به راه اندازی اختصاصی صندوق `3,000 کرور در مودرا برای این منظور است.
هفته گذشته دولت رونمایی 5,000 تومان کرور روپیه اعتباری ویژه تسهیلات برای فروشندگان خیابانی. در این طرح یک فروشنده می تواند اولیه و سرمایه در گردش به 10 ، 000 تومان. Sitharaman گفته بود این طرح را حمایت نزدیک به 50 لاخ فروشندگان خیابانی.

“تا آنجا که 45 ٪ از وام گیرندگان از MFIs از شهری و نیمه شهری که با این نسخهها کار به حدود 20.46 میلیون که حدود 31 درصد از فروشندگان خیابانی. مانند MFIs بهترین راه حل مناسب برای پیاده سازی این تسهیلات اعتباری. Sa-Dhan در حال حاضر به آغاز مذاکرات با روز NULM و مسکن وزارت” Sa-Dhan, مدیر اجرایی, P Satish گفت: در نامه خود به FM. “بانک ها را به از ابتدا شروع به دادن وام به فروشندگان خیابانی. آنها را مجبور به پیدا کردن که این وام هستند اما MFIs در حال حاضر با آنها. ما می دانیم که سابقه اعتباری خود را به عنوان” Satish گفت: FE.

اخبار مرتبط

“هنگامی که قفل برداشته است, ما می توانیم شروع به disbursing وام. MFIs در حال حاضر عامل در مناطق سبز. تنها اشکال این است که موقعیت مالی خود را, آنها نیاز به یک خط اعتباری به طوری که آنها می توانید شروع به پرداخت. است که چرا ما درخواست کرده اند FM برای راه اندازی حداقل 3,000 تومان کرور روپیه صندوق در مودرا,” او اضافه شده است.

“من نمی دانم که چگونه می تواند مناسب KYC تواند انجام شود برای یک فروشنده خیابانی. آن را بسیار دشوار است. یک فروشنده ممکن است فروش سبزیجات و یا میوه یا گل در یک خیابان اما او ممکن است مناسب آدرس مسکونی. ما منتظر دولت برای روشن شدن” یک مقام ارشد با یک دولت-اجرای بانک گفت: FE.

وام های خرد صنعت نهادهای انتظار ویژه نقدینگی و جزئی تضمین اعتبار طرح های اعلام شده توسط دولت برای افزایش نقدینگی برای NBFC-MFIs در میان مدت. در حالی که به ویژه نقدینگی طرح است که به احتمال زیاد برای کمک زیادی MFIs بخشی تضمین اعتبار طرح کمک خواهد کرد متوسط و کوچک MFIs.

“جزئی تضمین اعتبار طرح را کمک به کوچک و متوسط MFIs. به عنوان دولت این است که تضمین بانک ها خواهد بود علاقه مند به خرید مقالات از برخی از کوچک و unrated قرضه های کوچک شرکت. MFIs خواهد شد دریافت پول در نرخ ارزان تر است. سپس آنها قادر خواهند بود برای حفظ عملیات خود را و قرض دادن بیشتر به مشتریان است. اما آن را نمی خواهد اتفاق می افتد بلافاصله. این است که در میان مدت طرح دولت” MFIN, مدیر عامل شرکت سخت Shrivastava گفت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ترجمه تخصصی مقاله