مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به توقف که بودجه, نقد و بررسی با ما عضویت

مغلوب ساختن پیشی جستن به حالت تعلیق ما کمک به کسانی که در ماه گذشته آن را متهم به ترویج چینی “دروغ” در مورد رمان coronavirus شیوع هر چند که مقامات رد اتهام و چین گفت: آن شفاف و باز است.

“اگر کسی که مرتکب نشده به اصلی اساسی پیشرفت در ظرف 30 روز آینده من را به توقف موقت از ایالات متحده کمک های مالی به این که دائمی و تجدید عضویت ما” مغلوب ساختن پیشی جستن گفته رئیس آن Tedros Adhanom Ghebreyesus در نامه ای ارسال شده است.

قبلا مغلوب ساختن پیشی جستن گفته بود که “انجام می شود بسیار غم انگیز کار” در دست زدن به آن از کروناویروس که ظهور در چین در اواخر سال گذشته و او را به یک تصمیم در بودجه به زودی.

مغلوب ساختن پیشی جستن در این نامه گفت: تنها راه رو به جلو برای این بود که آن را به نشان دادن استقلال از چین و افزود که دولت او تا به حال شروع به بحث در مورد اصلاحات با Tedros.

تهمت نیز ساخته شده مختلف اتهامات علیه چین در این نامه که از جمله آن تلاش برای جلوگیری از شواهد این ویروس می تواند منتقل می شود بین مردم فشار آورده که نه به آن را اعلام اورژانس حاضر برای به اشتراک گذاشتن داده ها و نمونه ها و دسترسی به دانشمندان و امکانات.

چین و آمریکا روز سه شنبه با آن سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian گفت: نامه افترا آمیز بود.

“آمریکا به رهبری نامه پر از عبارات از پیشنهادات maybes و امکانات و تلاش برای گمراه کردن مردم از طریق این فریبنده روش برای رسیدن به هدف از لکه و تهمت و افترا چین تلاش در بیماری پیشگیری و به تغییر در خود را به بی کفایتی در اداره این بیماری همه گیر” ژائو گفت: به طور منظم جلسه.

ژائو گفت: ما تصمیم به توقف کمک به این بود که در نقض تعهدات بین المللی.

در روز دوشنبه گفت که بررسی مستقل جهانی coronavirus پاسخ آغاز خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و آن را تا به حال دریافت حمایت و سنگین تعهد وجه از چین است.

ژنو-که بر اساس یک سازمان تخصصی سازمان ملل متحد است که منجر به یک ابتکار جهانی برای توسعه امن و موثر واکسن آزمایش و مواد مخدر برای جلوگیری از, تشخیص و درمان COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است.

بیش از 4.75 میلیون نفر آلوده شده اند در سطح جهانی و 314,414 فوت کرده اند با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

ایالات متحده کمک بیش از 400 میلیون دلار به این که در سال 2019 یا حدود 15 درصد از بودجه خود را.

در این سال ایالات متحده در حال حاضر پرداخت می شود که حدود 58 میلیون ارشد تهمت مقامات دولت گفت: در ماه گذشته نیمی از آنچه در آن است نیاز به پرداخت هزینه برای سال 2020 شناخته شده به عنوان یک ارزیابی سهم.

ایالات متحده به طور سنتی فراهم می کند چند صد میلیون دلار سالانه در بودجه داوطلبانه به خاص که برنامه ها مانند فلج اطفال ریشه کن کردن بیماری قابل پیشگیری با واکسن اچ آی وی و هپاتیت و سل و مادر و کودک و سلامت.

معلوم نبود چقدر داوطلبانه کمک های مالی ایالات متحده را فراهم کرده است که برنامه ها در سال 2020 است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de