انگلستان قانونگذاران می گویند تست ساقط افزایش پرستاری صفحه اصلی تلفات

لندن, مارس 19

یک گروه با نفوذ از قانونگذاران بریتانیا روز سه شنبه متهم نخست وزیر بوریس جانسون دولت از عدم انجام آزمایشات به اندازه کافی برای جدید کروناویروس گفت: با گذشت کمک COVID-19 برش مرگبار نوار از طریق انگلستان خانه های سالمندان.

به عنوان آمار رسمی نشان داد که بیش از 11,000 coronavirus مرگ و میر در خانه های سالمندان, مجلس عوام’ علم و فناوری کمیته گفت: “تست ظرفیت شده است ناکافی برای بسیاری از این بیماری همه گیر تا کنون”.

در نامه ای به نخست وزیر و رئیس کمیته گرگ کلارک گفت: بریتانیا محدود تست ظرفیت “سوار استراتژی به جای استراتژی رانندگی ظرفیت”.

انگلستان مقامات در ابتدا به دنبال ردیابی و تست هر کسی که تا به حال شده است در تماس با افراد آلوده به ویروس coronavirus. اما آنها رها شده است که استراتژی در اواسط ماه مارس به عنوان تعدادی از عفونت های غرق شده این کشور آزمایش منابع است.

جانسون دولت محافظه کار مواجه شده است و رشد انتقاد از بریتانیا رنج می برد یکی از بدترین coronavirus مرگ عوارض.

دولت رسمی شمارش مرگ و میر در میان افرادی که آزمایش مثبت برای این ویروس می ایستد در 34,796 دوم تنها به ما. هنگامی که مشکوک به عنوان به خوبی به عنوان تایید موارد اضافه تلفات است و بیش از 40 ، 000.

بیش از 11,000 از این مرگ و میر رخ داده است در خانه های پرستاری در انگلستان و ولز با توجه به آمار و ارقام گردآوری شده توسط دفتر آمار ملی.

کلارک یک نماینده مجلس از حزب حاکم محافظه کار و حزب گفت: “محوری” تصمیم گیری در ماه مارس برای جلوگیری تست برای coronavirus خارج از بیمارستان بدان معنی است که ساکنان خانه سالمندان و کارکنان نبودند مورد آزمایش قرار “در زمانی که گسترش ویروس بود که در آن بیشتر شایع”.

این کشور آزمایش ظرفیت در حال حاضر کوچک شده است تا بیش از 100,000 آزمون در روز, و دولت قصد دارد به معرفی یک “آزمون پیگیری و ردیابی” سیاست به عنوان بخشی از برنامه ای برای کنترل این ویروس و سهولت در سراسر کشور مستند که تحمیل شد در مارس 23.

اما علم کمیته نیز گفت که “مشخص نیست که این درس از تاخیر به تست آموخته شده است.”

آن را به نام برای مقامات به انتشار شواهدی وجود دارد که منجر به این تصمیم به رها کردن جامعه از تست در آوریل.

قانونگذاران گفت که شکست بهداشت عمومی انگلستان بدن مسئول تست “به انتشار مدارک و شواهد که بر روی آن تست سیاست مبتنی بر غیر قابل قبول است برای یک تصمیم گیری است که ممکن است تا به حال چنین عواقب قابل توجهی”.

آمار و ارقام سه شنبه منتشر شد همچنین نشان داد اقتصادی تلفات این بیماری همه گیر در بریتانیا.

آمار دفتر گفت که تعداد مدعیان بیکاری در انگلیس افزایش یافت 69 درصد در ماه آوریل پس از کشور رفت و به lockdown به سرعت گسترش coronavirus. مدعیان رسید توسط 856,000 به 2.1 میلیون در ماه آوریل نسبت به ماه قبل است. AP

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net