که کمان به تماس از کشورهای مستقل ویروس پروب

WHO, coronavirus probe, US, china, coronavirus origin, covid 19 cases in world, coronavirus pandemic, latest news on WHO“این انتقال در معرض گسل خطوط نابرابری بی عدالتی و تضاد ما با جهان مدرن” Tedros گفت. (عکس از آسوشیتدپرس)

سازمان جهانی بهداشت متمایل به تماس های دوشنبه از بسیاری از کشورهای عضو آن برای راه اندازی مستقل پروب به آن چگونه موفق بین المللی در پاسخ به کروناویروس است که قصد دیدار با انگشت اشاره بین آمریکا و چین بیش از یک بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از 300 ، 000 نفر و وارد اقتصاد جهانی است.

این “ارزیابی جامع” به دنبال یک ائتلاف از آفریقا و اروپا و کشورهای دیگر در نظر گرفته شده است به نقد و بررسی “درس های آموخته شده” از چه کسی هماهنگی جهانی در پاسخ به COVID-19 اما توقف کوتاه از نگاه کردن به مسائل از جمله ریشه های جدید کروناویروس.

اخبار مرتبط

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرده است او دارای مدرک نشان می دهد coronavirus سرچشمه در یک آزمایشگاه در چین در حالی که جامعه علمی است اصرار تمام شواهد به تاریخ نشان می دهد که این ویروس به احتمال زیاد شروع به پریدن کرد به انسان از حیوانات است.

همچنین به عنوان خوانده شده| بررسی Coronavirus آخرین به روز رسانی در اینجا:

در واشنگتن روز دوشنبه تهمت ایراد گرفت که پس از انجام “بسیار غم انگیز کار” و گفت که او با توجه به اینکه برای کاهش سالانه ما بودجه از 450 میلیون تومان در سال به 40 میلیون تومان. “آنها به ما یک مقدار زیادی از مشاوره بد وحشتناک, مشاوره,” او گفت:.

“آنها در اشتباه بودند, بسیار, همیشه در کنار چین.” بعد از آن دوشنبه تهمت توییتی نامه ای به او فرستاده بود که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus.

در این نامه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: تنها راه رو به جلو است و اگر کسی که در واقع می تواند در نشان دادن استقلال از چین است.مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که مگر در مواردی که مرتکب به “اساسی پیشرفت بیش از 30 روز آینده” او را به طور موقت تعلیق از ما بودجه دائمی است.

که به طور معمول اداری سالانه مجمع این هفته شده است تحت الشعاع قرار توسط متقابل recriminations سیاسی و تیراندازی بین ایالات متحده و چین است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها حمله کردند که این ادعا که این کمک چین پنهان کردن میزان بیماری همه گیر کوروناویروس در مراحل اولیه آن.

چند قانونگذاران جمهوریخواه کنگره را به نام Tedros به استعفا. ما بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر گفت: از آن زمان به فرانک در مورد اینکه چرا COVID-19 است “چرخید خارج از کنترل است.”

“وجود دارد یک شکست توسط این سازمان برای به دست آوردن اطلاعات است که جهان نیاز و عدم هزینه های بسیاری از زندگی” آذر گفت.

صحبت کردن ساعت پس از رئیس جمهور چین اعلام کرد چین را ارائه 2 میلیارد تومان برای کمک به پاسخ به شیوع و اقتصادی آن fallout آذر گفت: ما تا به حال اختصاص 9 میلیارد تومان به کروناویروس مهار تلاش های سراسر جهان است.

Tedros گفت که راه اندازی یک ارزیابی مستقل از این که در پاسخ “در اولین لحظه مناسب”اشاره به یافته های منتشر شده روز شنبه در یک گزارش برای اولین بار توسط یک مشاوره نظارت بدن سفارش به نگاه به چه کسی پاسخ.

11-گزارش صفحه پرسش های مطرح شده از جمله اینکه که سیستم هشدار برای هشدار به جهان به شیوع بیماری کافی است و پیشنهاد کشورهای عضو ممکن است نیاز به “ارزیابی مجدد” که نقش مهمی در ارائه مشاوره سفر به کشور.
در سخنان افتتاحیه خود در که در جلسه Tedros شرکت برگزار شد و به دنبال تمرکز بر بزرگتر مشکلات ناشی از شیوع این بیماری گفت: “ما شده اند با فروتنی توسط این میکروب های کوچک.”

“این انتقال در معرض گسل خطوط نابرابری بی عدالتی و تضاد ما با جهان مدرن” Tedros گفت. “و ژئوپولیتیک بخش پرتاب شده است به گره زدن.”

چین در عین حال به دنبال منحرف کردن توجه خود به تلاش های تازه به سرعت بیماری همه گیر کوروناویروس با یازدهم اعلام USD 2 میلیارد دلار مبلغ سرمایه گذاری بیش از دو سال به مبارزه با آن. چین در سال گذشته اهدا حدود 86 میلیون دلار به کسی که.

ما شورای امنیت ملی سخنگوی جان Ullyot مشخص چین به تازگی اعلام کرد سهم به عنوان “نشانه ای برای منحرف کردن اذهان از تماس از تعداد فزاینده ای از سازمان ملل خواستار پاسخگویی برای دولت چین را شکست به تعهدات خود است.”

او گفت که پس از چین شد “منبع” از شیوع آن تا به حال یک مسئولیت ویژه ای به پرداخت بیشتر و بیشتر.
یازدهم اصرار داشت که چین تا به حال عمل کرده ؟ باز بودن و شفافیت و مسئولیت” زمانی که بیماری تشخیص داده شد در ووهان.

او گفت: چین تا به حال به همه مربوط به شیوع داده ها به چه کسانی و کشورهای دیگر از جمله ویروس ژنتیکی توالی در یک مد به موقع.

یازدهم گفت که در هفته های اخیر چین اعزام تجهیزات پزشکی به بیش از 50 کشور آفریقایی و 46 چینی پزشکی تیم شد و در حال حاضر در این قاره کمک به مقامات محلی.

دیگر رهبران جهان از جمله روسای جمهور فرانسه, کره جنوبی و آفریقای جنوبی و آلمان صدراعظم نیز در لوله کشی برای پرتاب حمایت خود را که در آن قرار داده شده است در دفاعی از یک مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که مقصر آن را به صورت نادرست شیوع و دوش گرفتن بیش از حد ستایش در چین پاسخ.

اتحادیه اروپا و دیگران بنا کردن وسط زمین. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ادعا کرده است که که در انتقاد آمریکا سفر بان کی مون که تهمت دستور داد بر مردم پس از رسیدن از چین است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دستور موقت تعلیق کمک های مالی برای کسانی که از ایالات متحده, آژانس سلامت بزرگترین واحد دهنده ? در انتظار بررسی اولیه آن پاسخ.

مشاوره بدن انعکاس دیدگاه از بسیاری از کشورها گفت: این یک نقد و بررسی در طول ?گرمای پاسخ ؟ می تواند صدمه دیده که توانایی پاسخ به آن است.

یازدهم گفت: چین پشتیبانی از این ایده از یک بررسی جامع از واکنش جهانی به COVID-19 و که آن را باید “بر اساس علم و حرفه ای, رهبری که, و انجام یک هدف و بی طرفانه شیوه است.”

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de