Xiaomi اعلام MIUI 12 برای بازارهای جهانی می گوید کاربران خصوصی چیزهایی باید بماند خصوصی

روز پس از آن گرفتار شد نگه داشتن زبانه ها در Mi و Redmi کاربران در حال دیدن سایت وب اطلاعات حتی در حالت ناشناس Xiaomi اعلام کرده است MIUI 12 برای بازارهای جهانی با تاکید ویژه بر حفظ حریم خصوصی. شعار برای MIUI 12 که بزرگ بعدی تکرار MIUI نام نرم افزاری است که تمام قدرت Xiaomi دستگاه های است که در واقع این “چیز خصوصی باید خصوصی.” اگر آن را هنوز هم بر اساس آندروید 10 این اولین بار است که Xiaomi آوردن هسته گوگل حفظ حریم خصوصی عناصر در کل به دستگاه های خود را با MIUI 12. از آن خواهد شد در دسترس برای دستگاه های واجد شرایط در ماه ژوئن در حالی که آزمایشکنندگان بتا می توانید دسترسی سریع به عنوان اوایل هفته آینده.

MIUI 12 اعلام شد برای اولین بار در چین در ماه آوریل است. MIUI 12 که اعلام شده است در روز سه شنبه مربوط به نرم افزار برای بازارهای جهانی است. Xiaomi شناخته شده است به اعلام MIUI برای هند به طور جداگانه با “خاص” ویژگی های مربوط به این بازار است. Xiaomi در هند است و در عین حال به فاش کردن یک آزمایشی جدول زمانی برای MIUI 12 راه اندازی. ما خواهد شد به روز رسانی این قطعه ما به محض دریافت اطلاعات بیشتر در مورد این.

اخبار مرتبط

MIUI 12 جهانی می کند بسته برخی از ویژگی های جدید است که Xiaomi نیز برجسته طی نطق اصلی رویداد از جمله, جهانی, ریخته گری, ultra battery power saver و شناور ویندوز, اما ویژگی های کلیدی آن باقی مانده است به افزایش توان کنترل های امنیتی با توجه به شرکت.

Xiaomi ادعا MIUI 12 ویژگی های حفظ حریم خصوصی تصویب TÜV Rheinland را “آندروید افزایش حفاظت از حریم خصوصی آزمون” که اساسا بدان معنی است که آن را تنگ تر کنترل حریم خصوصی نسبت به سلف خود(s). این شرکت در آوردن تمام کلید ویژگی های حفظ حریم خصوصی که 10 اندروید شناخته شده است. MIUI 12 خواهد شد نگه داشتن چشم در همه دسترسی ها به یک کاربر داده شده به یک برنامه ضعیف هشدار هر زمان این برنامه دسترسی به دستگاه و دوربین و GPS. کاربران قادر خواهد بود برای اعطای اجازه برنامه برای x, y و یا z تنظیمات برای یک مقدار خاص از زمان در MIUI 12. MIUI 12 را نیز به کاربران اجازه می دهد به صورت دستی تعریف مجوز در هر نرم افزار بر اساس. آنها قادر خواهد بود به را انتخاب کنید برای دسترسی تنها یک بار در هر زمان و یا رد نمیکند.

حریم خصوصی را گسترش فراتر از هسته نرم افزار MIUI 12. MIUI 12 جهانی مصاحبه ابزاری است که به کاربران اجازه می دهد به بازیگران فیلم, تصاویر, بازی و برنامه بر روی یک صفحه نمایش بزرگتر خواهد شد و شامل یک حالت خصوصی, به عنوان مثال. آن را نیز ممکن است برای حذف اطلاعات حساس مانند اطلاعات محل از عکس های قبل از به اشتراک گذاری آنها را با دیگران در MIUI 12.

به غیر از به روز رسانی حریم خصوصی در سیستم های MIUI 12 نیز به ارمغان می آورد با آن همه نگاه جدید و با طراحی نسبتا تملق گفتن رابط کاربری و ظاهر سریعتر انیمیشن. وجود دارد جدید تصاویر پس زمینه زنده برای کشف از مریخ و زمین و همچنین تغییرات بصری در Xiaomi را همیشه در حالت نمایش. نیز وجود دارد یک جهانی جدید Dark حالت که بیشتر عمیقا یکپارچه با عناصر UI.

در اینجا لیست کامل از Mi و Redmi دستگاه های واجد شرایط برای MIUI 12 به روز رسانی در سطح جهانی:

همچنین بخوانید Xiaomi در حال حاضر اجازه دهید Mi Redmi کاربران تصمیم بگیرند که آیا آنها می خواهند شرکت به آهنگ های خود را خصوصی ناشناس مرور اطلاعات

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de