پول خود را: برنامه ریزی برای رفتن برای Covid-19 شخصی وام ؟ آن را تنها به عنوان آخرین چاره

Banks and NBFCs are offering Covid-19 personal loans, but let us try to understand whether these are available to everybody and whethe they can be taken for business purposes.بانک ها و NBFCs در حال ارائه Covid-19 وام های شخصی, اما اجازه دهید ما سعی کنید به درک که آیا اینها در دسترس برای همه و اینکه آیا آنها را می توان برای اهداف کسب و کار.

By Dinesh Thakkar

ما در حال زندگی در بی سابقه ای که در آن زمان حکومت ممکن است شاهد بسیاری از مردم اما بسته شدن کسب و کار برای بیش از 50 روز است که چیزی است که هر کس باید شاهد برای اولین بار در زندگی خود را. هر کس تحت تاثیر مستند در سراسر کشور—کارمندان و یا کارفرمایان. این زمان سختی برای همه به عنوان وام گیرندگان که وام های فعال که آنها در حال سرویس دهی EMI به طور منظم روبرو هستند پول نقد موقت بحران. درد عمیق تر برای غیر حقوق و مزایای افرادی که به طور منظم درآمد. حتی حقوق و مزایای کلاس ها رو به کاهش دستمزد و بیکاری است. بانک ها و NBFCs در حال ارائه Covid-19 وام های شخصی, اما اجازه دهید ما سعی کنید به درک که آیا اینها در دسترس برای همه و whethe آنها را می توان برای اهداف کسب و کار.

اخبار مرتبط

Covid-19 وام های شخصی
Covid-19 وام های شخصی به عنوان نام نشان می دهد که وام کسب و کار اما وام های شخصی با برخی از آرام هنجارهای. بزرگترین آرامش است و در قالب یک نرخ پایین تر از علاقه است. نرخ بهره بین 7 تا 10 درصد است که پایین تر از حد نرمال نرخ بهره برای وام های شخصی است که شروع از 12 ٪ و می توانید تا 20 درصد بسته به فرد نمره های اعتباری و درآمد عوامل مرتبط با آن. بانک ها که ارائه وام ها بانک مرکزی, Maharashtra, Punjab بانک ملی (PNB) هند در خارج از کشور بانک (IOB) Bank of Baroda (باب), هندی, بانک Union Bank of India, UCO بانک, بانک دولتی هند (SBI) و بانک مرکزی هند. بقیه بانک ها تنها با ارائه مهلت تا سه ماه شخصی وام EMI پرداخت که به دلیل بین 1 مارس سال 2020 به 31 ماه مه سال 2020 به عنوان در هر RBI بخشنامه.

بنابراین سوال این است که آیا آن را برای همه در دسترس است. جواب این است: هیچ. این وام برای مشتریان موجود از وام دهندگان و بسیاری از بانک ها ارائه وام به وام گیرندگان وام خانه. معیارهای واجد شرایط بودن این است که وام گیرنده باید به حقوق و مزایای حساب یا حساب شخصی با بانک.

بازپرداخت سابقه
ایده این است که بانک ها در حال آماده به قرض دادن اما نه در هزینه به طور پیش فرض. آنها به من قرض بدهید تنها به کسانی که وام گیرندگان که مناسب و معقول بازپرداخت سابقه و یک امتیاز اعتبار خوب است. بانک های مختلف متفاوت معیارهای چقدر می تواند یکی قرض. برای خود اشتغالی محدود است که معمولا 50% به 60% از گذشته خود را در زمینه درآمد. برای حقوق و مزایای پرسنل آن است که حدود 10 برابر حقوق ماهانه.

بانک ها در حال حاضر با توجه تاسیسات به وام موجود را در دستور RBI با ارائه سه ماه EMI مهلت قانونی برای همه وام های برجسته در حال سقوط به دلیل بین 1 مارس سال 2020 به 31 ماه مه سال 2020 از جمله صفحه اصلی, آموزشی, شخصی و وام خودرو. گرفتن این علاقه هنوز هم افزوده در مهلت قانونی و اضافه خواهد شد به وام های برجسته ، ما نیاز به درک که در آن نه منافع چشم پوشی اما تنها تاخیر. بنابراین در راه منافع کل هزینه وام افزایش خواهد یافت.

فقط به خاطر Covid-19 وام های شخصی در دسترس هستند در میزان کاهش می یابد به این معنا نیست که باید برای آن انتخاب کردن. وام هنوز هم باید برای بازپرداخت شود و ما نمی دانیم که چه خواهد شد در آینده اتفاق می افتد. ما نمی دانیم که چه مدت این بحران ادامه خواهد داد و ما در حال گرفتن وام در حال حاضر برای پر کردن شکاف برای چیزی که ما نمی دانیم که آیا ما قادر خواهد بود به بازپرداخت یا نه. بله اگر این نیاز وجود دارد و سپس باید این وام را اما تنها به عنوان آخرین چاره. هیچ نقطه اضافه کردن بدهی بیشتر در زمان نامشخص است.

نویسنده رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل Tradebulls اوراق بهادار

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de